Mohu k vám na záchod? ptal se pedofil holčiček. V bytě je zneužil (iDnes.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 473 poděkování
Dostal: 568 poděkování

Mohu k vám na záchod? ptal se pedofil holčiček. V bytě je zneužil (iDnes.cz)

Nový příspěvek od simgiran »


Moravskoslezská policie dopadla třicetiletého muže, který podle nich znásilnil, nebo se o to snažil, šest dívek ve věku sedm až deset let. Prvních pět holčiček napadl už v letech 2007 a 2008, poslední před dvěma týdny. To už ale byl odhalen. Při útocích použil fintu s nutnou návštěvou záchodu.

Třicetiletý muž z Českého Těšína měl hodně podobný scénář. Nejprve si ve Frýdku-Místku a poté v Českém Těšíně vyhlédl školačku vracející se domů. Pak nejčastěji pod záminkou, že chce někoho navštívit, se dostal do panelového domu.

Poté s dívkou navázal kontakt, například se zajímal o školu. Byl velmi milý. Nakonec řekl, že nutně potřebuje na záchod, a požádal, jestli by mu školačka nepomohla a neumožnila vstup na jejich záchod.

"Školačky byly slušné a vstup mu bohužel umožnily," řekla kriminalistka Marcela Musálková a zopakovala, že dívky by neměly navazovat kontakt s žádným cizím člověkem.


Svědecké výpovědi k dopadení pachatele nevedly

Uvnitř bytu pak muž na holčičky zaútočil. "Jeho útoky se vyvíjely. Nejprve to byly letmé kontakty s dotýkáním, pak však šlo až o dokonané znásilnění," dodala kriminalistka.

První tři případy se objevily na podzim 2007 na sídlišti ve Frýdku-Místku. Policistům bylo brzy zřejmé, že půjde o jednoho pachatele, a vytvořili speciální vyšetřovací tým.


Zásady bezpečného chování
Venku
 • nechodit osamoceni vzdálenými částmi parků, opuštěnými místy, zákoutími ulic apod.
 • chodit nejlépe s kamarády
 • dívat se, jestli dítě někdo nesleduje (nekopíruje jeho cestu)
 • nedávat se do řeči s cizími lidmi
 • při případném rozhovoru nesdělovat informace o rodině, o bydlišti apod.
 • pokud má dítě jakoukoli obavu, vyhledat okamžitě někoho známého nebo okamžitě zavolat na tísňovou linku 158

Uvnitř objektu
 • před vstupem do domu sledovat, zda nevstupuje někdo cizí
 • nepouštět do domu cizí lidi – vymýšlejí si různé záminky (někoho hledají, zapomněli klíče)
 • nevstupovat do výtahu s cizími lidmi
 • domluvit se s rodiči, že dítě oznámí příchod domů prozvoněním mobilního telefonu apod.
 • samozřejmostí je neotevírat dveře bytu cizím osobám, ať mají jakoukoli záminku.

Poté dvakrát zaútočil na jaře 2008 v Českém Těšíně, taktéž na sídlišti. Případy se objevily v médiích, byla vytvořena přibližná podoba pachatele.

"Lidé se sice ozývali, za což jsme jim byli vděčni, ale k dopadení pachatele to nevedlo," podotkl vedoucí odboru obecné kriminality Marian Ulehla.


Nový případ, nové důkazy - pachatel byl dopaden

Pak se 4,5 roku zdánlivě nic nedělo. "Nyní zjišťujeme, jestli se v mezidobí nestal jinde podobný případ," řekl Ulehla s tím, že oslovili i slovenské a polské policisty.

Policisté zároveň vyzývají lidi, aby se policistům ozvali na lince 158, pokud o podobném útoku na školačky něco vědí.

Když se napadení se stejným scénářem v Českém Těšíně objevilo nyní v březnu, kriminalisté si ho okamžitě spojili se starými případy. A díky novým poznatkům, které zatím nechtějí prozradit, útočníka dopadli.


Zatčení muže velmi udivilo

Pachateli hrozí za několikeré znásilnění, a to dokonané i ve stádiu pokusu, i za porušování domovní svobody pět až dvanáct let. Nyní sedí va vazbě.

V minulosti nebyl muž za mravnostní delikty trestán, má vyšší vzdělání. Je svobodný a bezdětný. Konkrétní zaměstnání a další podrobnosti o jeho osobě nechce policie kvůli ochraně osobnosti uvést.

"Nejprve byl velmi překvapen, že jsme se dostali až k němu, a zapíral. Ale když jsme mu předložili důkazy, tak se přiznal a spolupracuje," doplnila kriminalistka.ach jo...
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1670 poděkování
Dostal: 3549 poděkování

Re: idnes: Mohu k vám na záchod? ptal se pedofil holčiček.

Nový příspěvek od Kasz »

Ty jo, vyzkoušel jsem úspěšně už mnoho fint, ale tahle finta mě dosud nenapadla! Děkuji iDnes za dobrý tip!!

Z faktického hlediska si mohli pojem "pedofil" v nadpisu a popisu podobizny odpustit. Byl by to jinak fakticky docela správně napsaný článek.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1670 poděkování
Dostal: 3549 poděkování

Re: iDnes: Mohu k vám na záchod? ptal se pedofil holčiček

Nový příspěvek od Kasz »

To stejné, jen v jiných novinách:


OSTRAVA Policie dopadla muže, jehož podezřívá z toho, že v Moravskoslezském kraji znásilnil nebo se pokusil znásilnit šest dívek ve věku od sedmi do deseti let. Pět případů se stalo před pěti lety, poslední před 14 dny. Novinářům to řekli vyšetřovatelka Marcela Musálková a vedoucí oddělení krajského odboru obecné kriminality Marian Ulehla. Zadržený se pod tíhou důkazů přiznal.

Pachatelem je třicetiletý muž s vyšším vzděláním z Českého Těšína na Karvinsku, kde se stala polovina případů, včetně toho posledního. Poprvé pachatel třikrát útočil na podzim roku 2007 ve Frýdku-Místku, další útoky přišly na jaře 2008. Násilník si na velkých anonymních sídlištích vybíral děti, které se vracely ze školy. Z žádného podobného jednání nikdy dříve obviněn nebyl.


Pachatel chodil přímo do bytů obětí

Musálková řekla, že intenzita útoků se stupňovala. "Začínal od nějakých letmých pokusů o fyzický kontakt s oběťmi a nadále vystupňoval své jednání, až poté docházelo ke konkrétním sexuálním praktikám v bytech u poškozených," řekla vyšetřovatelka.

Pachatel podle policie děti vždy slušně požádal, zda si u nich v bytě může odskočit na WC, protože známí, za kterými šel, nejsou doma. Musálková řekla, že podle psychologů slušně vychované dítě, které je vedeno ke slušnému chování k dospělým, v případě, že je osloveno s takovou záminkou, cizího člověka domů bezelstně pustí.

Případ je podle policistů výjimečný kvůli množství sexuálních útoků na děti, které jeden pachatel spáchal, i kvůli tomu, po jaké době se ho podařilo vypátrat. Pátrání bylo mimořádně obtížné, protože policie měla zpočátku velmi málo stop.


Děti vnímají skutečnost jinak než dospělí

První letmé útoky trvaly řádově jen pár vteřin a i ty další jen několik málo minut. Vyšetřovatelka řekla, že žádní svědci nebyli, a tak mohli kriminalisté vycházet jen z výpovědí dětí, které vnímají skutečnost jinak než dospělí. "Vzhledem k tomu, v jakém byly stresu, vůbec nechápaly situaci, která se jim stala, tak si samozřejmě potom moc věcí ani nepamatovaly nebo si nestihly ani všimnout," řekla Musálková.

Policisté před pěti lety spustili masivní kampaň na školách v kraji a zveřejnili i portrét pravděpodobného pachatele, ale přes odezvu mezi lidmi se tehdy násilníka nepodařilo vypátrat. V dalších letech se podobný případ neobjevil, až před 14 dny.

Musálková řekla, že policisté si útok okamžitě dali dohromady se starými případy a urychleně sestavili nový vyšetřovací tým. Tentokrát se jim podařilo sesbírat takové kvantum informací a konkrétních indicií, které předtím neměli, že útočníka v krátké době dopadli. Nyní je ve vazbě a hrozí mu až 12 let vězení. Musálková řekla, že je svobodný a bezdětný. Jeho duševní stav vyšetří psychologové i sexuologové.


Muž nejdříve zapíral

Podle vyšetřovatelky pachatel sice nejprve zapíral, byl překvapen, že se kriminalisté dostali až k němu, ale poté, co mu byly předloženy jednoznačné důkazy, se ke všem šesti napadením přiznal.

Není přitom vyloučené, že má na svědomí i další útoky, o kterých policie zatím neví. Není například jasné, jestli se něčeho nedopustil během doby mezi činy před pěti lety a tím letošním. Ulehla řekl, že policie musí prověřit, jestli muž nemá na svědomí i některé případy, které třeba tak očividně nezapadají do této série. Je možné, že některé oběti ani napadení nenahlásily. Vyšetřování se zaměřuje i na okolní regiony.
Postrachem všem dětí i jejich rodičů ve Slezsku byl téměř šest pět let nebezpečný pedofil (30) z Českého Těšína. Na svědomí má šest zneužitých školaček ve věku od sedmi do deseti let. Podobný případ kriminalisté na severu Moravy nepamatují.

Deviant se držel stejného scénáře. Vybíral si velká, anonymní sídliště v Českém Těšíně a ve Frýdku-Místku a nejvyšší panelové domy. Číhal na malé školačky, jak se budou po obědě vracet domů. „Sledoval je až k paneláku a pod záminkou, že někoho hledá, se vetřel dovnitř. Pak oběť požádal, zda by mohl jít k ní domů na záchod, protože údajní známí nejsou doma,“ popsala Blesku chování pedofila vyšetřovatelka Marcela Musálková.


Vloudil se do bytu

Když byl pedofil v bytě, páchal na školačkách nechutné sexuální praktiky. První případy se odehrály v Českém Těšíně. Když jedna ze školaček odemykala dveře bytu, přistoupil k ní cizí muž a pod záminkou, že ho posílá maminka, zatlačil dívku dovnitř. Tam se jí snažil vysvléct. Holčička tak křičela, že raději utekl. Podobný scénář se pak odehrál v bytě, kde bydlela sedmiletá školačka, kterou zvrhlík sváděl k sexuálním nechutnostem.


Portrét ve škole

K dalším třem velmi podobným případům došlo i ve Frýdku-Místku. Ve školách visel i portrét devianta, sestavený z popisu zneužitých školaček. Po prvních útocích se pedofil odmlčel na čtyři a půl roku, policie případy znásilnění dívek dokonce musela odložit. Při posledním útoku spadla klec a zvrhlík skončil ve vazbě. Udeřil znovu před čtrnácti dny v Českém Těšíně, kde byl v bytě při znásilňování školačky (9) vyrušen příchozí osobou. Přestože se mu podařilo utéct, policie ho tentokrát lapila.


Kolik dětí znásilnil?

„Zpočátku zapíral, ale po předložených důkazech se ke všem případům doznal. Hrozí mu až dvanáct let vězení,“ dodala Musálková. Jak se Blesku podařilo zjistit, jde o svobodného vysokoškoláka, který během své práce přicházel ke styku s dětmi

Zneužité školačky nebezpečného úchyláka detailně popsaly a dokonce i namalovaly. Podle nich voněl po kolínské a působil upraveným dojmem. Na vlasech měl melír a v obličeji viditelné akné a, nosil sportovní oblečení značky Adidas.

Kriminalisté nevylučují, že útoků může mít na svědomí více a prověřují i další obdobné případy.

z minulosti v regionu. Psychologové zase nevylučují, že se u znásilněných školaček může časem objevit vážná posttraumatická stresová porucha.


JAK POUČIT SVÉ DĚTI

Co by děti měly dělat venku:
 • nechodit osamoceny vzdálenými částmi parků, opuštěnými místy, zákoutími ulic apod.
 • chodit nejlépe s kamarády
 • dívat se, jestli dítě někdo nesleduje (nekopíruje jeho cestu)
 • nedávat se do řeči s cizími lidmi
 • při případném rozhovoru nesdělovat informace o rodině, o bydlišti apod.
 • pokud má dítě jakoukoli obavu (že je pronásledováno, ohroženo) – vyhledat okamžitě někoho známého, zajít do nejbližšího známého
 • obchodu nebo okamžitě zavolat na tísňovou linku 158

Při příchodu do domu, ve výtahu a na chodbách:
 • před vstupem do domu sledovat, zda nevstupuje někdo cizí (na sídlištích, v panelových domech, je možné počkat, až přijde někdo známý)
 • nepouštět do domu cizí lidi – vymýšlejí si různé záminky (někoho hledají, zapomněli klíče)
 • nevstupovat do výtahu s cizími lidmi
 • nechodit za „dobrodružstvím“ sami do sklepních a ostatních prostor
 • domluvit se s rodiči, že dítě oznámí příchod domů prozvoněním mobilního telefonu, z pevné linky apod.
Samozřejmostí je neotevírat dveře bytu cizím osobám, ať mají jakoukoli záminku (musí nutně na záchod, umýt si ruce, zavolat si …). Dítě může přes dveře vzkázat, ať dotyčný zaklepe u někoho jiného, že neotevře. Pokud je nezvaný návštěvník neodbytný, je možnost zavolat na policejní linku 158.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
efix
Čestný člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Dětský smích je stejně nejkrásnější zvuk :)
Příspěvky: 614
Dal: 62 poděkování
Dostal: 178 poděkování

Re: Mohu k vám na záchod? ptal se pedofil holčiček (iDnes.cz

Nový příspěvek od efix »

Bych okomentoval některé ty bezpečnostní zásady...

"nechodit osamoceni vzdálenými částmi parků, opuštěnými místy, zákoutími ulic apod."
Pokud si dobře pamatuji, tak tohle pro nás bylo vždycky vzrušující dobrodružství. Dneska by asi Foglar své Dobrodružství v temných uličkách napsat nemohl, že? Někdo by to vyhodnotil jako podněcování dětí k nebezpečným aktivitám.

"před vstupem do domu sledovat, zda nevstupuje někdo cizí"
"nevstupovat do výtahu s cizími lidmi"

Pokud dítě bydlí ve velkém paneláku, tak podle mne nemá šanci si všechny lidi zde bydlící pamatovat.

"domluvit se s rodiči, že dítě oznámí příchod domů prozvoněním mobilního telefonu apod."
Jo, už to vidim :D
Dítě je úžasná bytost. Dej mu najevo lásku, ale opatrně. Zájmy dítěte jsou důležitější než tvoje. I když bys měl možná rád víc než jen pusu, nemůžeš. Nesmíš. Zradil bys sám sebe a ublížil tomu, koho jsi miloval. Nepodporuj tedy ubližování dětem ani jeho produkty, dětskou pornografii.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1670 poděkování
Dostal: 3549 poděkování

Re: Mohu k vám na záchod? ptal se pedofil holčiček (iDnes.cz

Nový příspěvek od Kasz »

efix píše:"před vstupem do domu sledovat, zda nevstupuje někdo cizí"
"nevstupovat do výtahu s cizími lidmi"

Pokud dítě bydlí ve velkém paneláku, tak podle mne nemá šanci si všechny lidi zde bydlící pamatovat.
Předně si myslím, že pokud se někdo rozhodne nějaké dítě zneužít, tak tomu těžko může samo dítě nějak zabránit nebo předejít. Proberme si některé ze situací, které mohou nastat:

Dítě může například sledovat před vstupem do domu, zda nevstupuje někdo cizí. U paneláku je problém v tom, že těžko dítě (někdy i dospělí) znají všechny, kdo v paneláku bydlí, jak to napsal efix. Ale to není ten problém. Když dítě vstupuje do paneláku, chvilku trvá, než strčí klíč do zámku, než tím klíčem otočí, než otevře dveře a než se tyto dveře za ním zase zavřou. To je dost dlouhá doba na to, aby mohl kdokoliv cizí z ulice přiskočit a vstoupit za dítětem také.

Pak si také nedovedu představit situaci, kdy dítě chce vejít do paneláku, ale před vstupem stojí někdo cizí a na někoho čeká. To dítě přijde před panelák a bude čekat, až ten někdo cizí odejde? Jak dlouho?

Hodně často se stává i u nás v bytovce, že někdo pustí dovnitř cizí osobu, stačí když tato zazvoní na domovní telefon a řekne: "Dobrý den, nesu letáky." Já takovým osobám odmítám otevírat, nevezmu si na svědomí, že do baráku pustím někoho, kdo pak nějaké dítě zneužije. Nebo jiná situace: Když chci jít za Markétkou domů, ještě se mi nestalo, že by mě jiní cizí lidé, kteří chtěli vejít do domu, nepustili dovnitř. Není problém pak počkat na chodbě před výtahem a vyčíhnout si nějaké dítě.

Čili sice před panelákem nikdo být nemusí, ale dítě vejde a dotyčný může být na chodbě uvnitř. Co má dítě dělat? Má utéct zpět ven?

Pak situace kolem výtahů. Dnes jsou v domech často instalovány výtahy minimálně se sběrem směrem dolů. Tedy dítě si přivolá výtah, jedoucí směrem dolů. Výtah zastaví a ejhle - již v něm někdo je. Má dítě přistoupit a nebo čekat na prázdný výtah?

Jiná situace: Dítě jede ve výtahu směrem dolů a výtah zastaví nikoliv v cílové stanici, ale v jiné - kde může kdokoliv cizí přistoupit. Co dělat? Má dítě zůstat ve výtahu a jet s tím cizím člověkem, a nebo má vystoupit na patro, kde se ten cizí člověk nachází?

Nebo když jede domů a chce jet výtahem nahoru - než výtah přijede dolů, kolikrát do chodby přijdou různí lidé, i cizí, které někdo pustil domovním telefonem. Má dítě s nimi jet ve výtahu nebo má stát dole na chodbě a výtah si nechat ujet? A nebo má jít po schodišti, které je třeba z důvodu protipožárního uspořádání mimo chodbu s byty? Sám se po tomto druhu schodiště bojím chodit.

Toto jsou všechno situace, kterým dítě může ztěží aktivně nějak předejít - a já osobně bych nechtěl mít ustrašené dítě, které se bojí vstoupit do paneláku jako do místa, kde mu hrozí nějaké přehnané nebezpečí. Nebezpečí je všude, na chodníku může dítě srazit auto, které řídí nějaký ožrala, stejně tak pokud si dítě vyhlédne nějaký násilník, těžko dítě může útok nějak zažehnat. Spíš okolnosti můžou dítě zachránit - třeba do paneláku přistoupí zrovna jiný dospělý, a tak útočník svůj útok vzdá...

Již jsem jel ve výtahu sám s dítětem mockrát. A myslím, že kdybych chtěl nějaké zneužít, tak by to nebyl vůbec žádný problém. Tomu prostě nelze předejít. Dítě je třeba obecně poučit, možná probrat některé situace, které mohou nastat a jak se v nich zachovat, ale určitě nemá smysl říkat "s nikým nenastupuj do výtahu, s nikým cizím nevcházej do vchodu, atd.", protože dítě si pak může vyčítat, že radu rodiče neposlechlo a může si pak klást za vinu, že mu ten, s kým nastoupilo do výtahu, ublížil.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1670 poděkování
Dostal: 3549 poděkování

Re: Mohu k vám na záchod? ptal se pedofil holčiček (iDnes.cz

Nový příspěvek od Kasz »

Tak mě napadá, že jsem nezmínil situaci, kterou využil onen muž z původního článku. Člověk asi nemůže být připravený na všechny situace, které můžou nastat, natož na tyto situace připravit dítě, které třeba chodí samo ze školy domů. Do bytu by ale rozhodně nemělo pouštět nikoho, koho nezná, a to za žádných okolností - Jenže on stejně může přijít někdo přesvědčivý - kdo se bude vydávat třeba za plynaře, bude říkat, že má nahlášeno, že u nich v bytě uniká plyn, že to musí nutně opravit... "Přece bys nechtěla, aby váš byt vybouchnul... rodiče o tom ví, že mám přijít." A je hotovo. Opět ani tady nelze předejít všemu nebezpečí. A kdyby dítě vůbec neotevřelo dveře nikomu cizímu za žádných okolností, to by zase mohl být problém v momentě, kdy by v takovém paneláku začalo hořet a opravdu by hasiči prováděli evakuaci osob. Život je velké riziko, naštěstí většina lidí jsou lidé relativně slušní a hodní, takže zatím ještě pořád děti můžou chodit samy do školy i ze školy z paneláku i do paneláku.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 289 poděkování

Re: Mohu k vám na záchod? ptal se pedofil holčiček (iDnes.cz

Nový příspěvek od Kuba »

Kasz píše:"Přece bys nechtěla, aby váš byt vybouchnul... rodiče o tom ví, že mám přijít." A je hotovo.
Myslím, že v dnešní době by neměl být problém, aby dítě vzalo do ručky mobil a během půlminuty si toto ověřilo.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3155
Dal: 11 poděkování
Dostal: 500 poděkování

Re: Mohu k vám na záchod? ptal se pedofil holčiček (iDnes.cz

Nový příspěvek od Jednorozec »

Kasz: ad dítě a situace s výtahem. Docela si živě představuju jak přivolám výtah v 5. patře ten zastaví a dítě co jede ze sedmého mi ve strachu naprská pepřák do obličeje :0)

No ono hlavně statistiky ukazují, že počet takových případů klesá, ale veřejnost je neustále přesvědčována o opaku. Aneb obvyklá reakce lidí kolem mne "dneska nemůžeš pustit dítě samotný do školy všude je samej pedofil". A "za nás tohle nebývalo"....

To že dětem dnes skutečně hrozí daleko větší nebezpečí, ale nikoli od neovládajících se deviantů, ale od "přemnožené" dopravy, to nikdo snad ani nevnímá.