Cloak & Dagger / Plášť a dýka (1984, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
topkapi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 58
Dal: 25 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Cloak & Dagger / Plášť a dýka (1984, film)

Nový příspěvek od topkapi »

Cloak & Dagger / Plášť a dýka

Když je vám jedenáct let, umře vám máma, a táta na vás pro samou práci nemá čas, může se docela snadno stát, že začnete trávit víc a víc času v imaginárním světě počítačových her s jejich nezranitelnými hrdiny, kteří se dostanou z každé šlamastyky. Takových kluků je jistě spousta, ale jen málokterému se stane, že se hra stane skutečností, a že v sázce bude jeho vlastní život

ČSFD

Obrázek Obrázek

Trestuhodně pozapomenutý film z 80. let, který by si neměl nechat ujít žádný z fanoušků Henryho Thomase, čili Elliotta z E.T.