Pedofil v Domažlicích zneužil děti, které hlídal (Novinky.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Angelo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Příspěvky: 241
Dal: 12 poděkování
Dostal: 37 poděkování

Pedofil v Domažlicích zneužil děti, které hlídal (Novinky.cz)

Nový příspěvek od Angelo »

"Pokušení prý bylo tak silné, že si nemohl pomoci.“

V policejní cele skončil asi 50letý muž z Domažlic pro podezření, že sexuálně zneužil děti, které hlídal spolubydlícím na ubytovně.

„Obvinili jsme ho z pohlavního zneužívání. Soud bude dnes rozhodovat o návrhu státního zástupce na uvalení vazby, neboť hrozí nebezpečí, že by mohl v trestné činnosti pokračovat,“ řekl v pátek Právu šéf domažlické policie Lubomír Martinec s tím, že za podobné jednání už byl obviněný muž v minulosti vyšetřován.

Podle informací Práva měl nyní osahávat několik chlapců ve věku od 6 do 11 let. „Při výslechu se doznal. Pokušení prý bylo tak silné, že si nemohl pomoci,“ uvedl Martinec. Muži hrozí v případě uznání viny až osmileté vězení.
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 156 poděkování
Dostal: 102 poděkování

Re: Pedofil v Domažlicích zneužil děti, které hlídal

Nový příspěvek od MarkM »

Další 2 články. Zvlášť ten z Deníku píše skoro uplně něco jiného:


Domažlice - Jedenapadesátiletého pedofila zadržela domažlická policie hodinu poté, co osahával nezletilého chlapce. K události došlo ve středu. Jedenapadesátiletý muž z Domažlicka využil nestřeženého okamžiku, kdy při návštěvě rodiny zůstal s jejich malými dětmi sám v pokoji.

Zatímco starší z dětí se dokázalo pedofilovi ubránit, mladší tolik síly nemělo a pedofil ho osahával na přirození. "Muž se tohoto jednání dopustil i přesto, že si byl vědom, že se jedná o nezletilé děti mladší patnácti let," řekla k případu domažlická policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Pedofila zatkla policie hodinu po oznámení činu. Nyní je pachatel v policejní cele. "Ještě dnes rozhodne soud, zda bude na muže uvalena vazba nebo zda bude dále vyšetřován na svobodě," dodala v pátek Brožová.
Z pohlavního zneužívání obvinili kriminalisté jednapadesátiletého muže z Domažlic, který u známých na ubytovně obtěžoval dva bratry ve věku sedm a jedenáct let. Starší se mu ubránil, mladšího chlapce ale muž podle policie osahával na intimních místech. Hrozí mu až osm let vězení.

Incident mezi chlapci a mužem se odehrál ve středu na ubytovně v Domažlicích. Podle informací iDNES.cz měl dotyčný obě děti pohlídat. Místo toho je však obtěžoval, k čemuž se i přiznal. S rodinou není nijak příbuzný.

Když zůstal s chlapci sám v pokoji, požadoval, zda by mohl sáhnout na jejich přirození. Jedenáctiletý hoch se proti tomu ohradil. Sedmiletému chlapci, který seděl na jeho klíně, sahal na přirození přes kalhoty a poté mu strčil ruku pod kalhoty a dotýkal se jej přímo.

"Kluci ale vše řekli rodičům a ti ihned přivolali policisty, kteří muže na místě zadrželi. Nyní čelí obvinění z pohlavního zneužívání, za což mu hrozí až osm let vězení," uvedla mluvčí domažlické policie Dagmar Brožová.

Obviněný si počká na verdikt soudu za mřížemi, v pátek na něj totiž soud uvalil vazbu.Teda si to nedovedu jako moc představit, hlídat někomu děti a hned je začít osahávat, asi moc rozumu nepobral a nebo to nutkání bylo opravdu tak hrozně silné?
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 156 poděkování
Dostal: 102 poděkování

Re: Pedofil v Domažlicích zneužil děti, které hlídal

Nový příspěvek od MarkM »

Deník pokračuje v kvalitě článků :) by mě zajímalo kolik berou, takovou práci bych moch dělat už po základce :D


Domažlice/ AKTUALIZOVÁNO/ - Pedofil – recidivista se neostýchal zneužít chlapce přímo v bytě, kde bydlel s rodiči.

Jedenapadesátiletého pedofila zadržela ve středu v podvečer domažlická policie pouhou hodinu poté, co sexuálně zneužil malého chlapce.

Pedofil z Domažlicka, který byl v minulosti za podobné delikty už dvakrát odsouzen, sexuálně obtěžoval a pak zneužil chlapce v bytě jeho rodičů, kde byl na návštěvě.

Využil nestřeženého okamžiku, a když zůstal s dvěma malými bratry sám v pokoji, požadoval, zda by si mohl sáhnout na jejich přirození.

Starší z chlapců se proti jeho návrhu ohradil.

Mladší však neměl šanci, protože v tu chvíli seděl na pedofilově klíně. Zvrhlík nejdřív osahával chlapce přes oblečení, to mu však zřejmě nestačilo a začal se ho dotýkat přímo.

„Nemohl jsem si pomoci, pokušení bylo silnější než já," prohlásil pedofilní recidivista při výslechu, kde se ke svému činu doznal.

Údajně mělo jít o chlapce ve věku od sedmi do jedenácti let.

Z bytu putoval muž rovnou do policejní cely.

„Obviněný se jednání dopustil i přesto, že si byl vědom toho, že se jedná o nezletilé mladší patnácti let. Vyšetřovatel podal na okresní státní zastupitelství podnět k podání návrhu na vzetí obviněného do vazby," řekla domažlická policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Zda zůstane pedofil za mřížemi nebo bude vyšetřován na svobodě, rozhodoval soud v pátek odpoledne.

„Obviněný zůstane ve vazbě, neboť hrozilo nebezpečí, že by mohl v trestné činnosti pokračovat. Z policejní cely v Domažlicích putoval tedy do věznice v Plzni, kde bude čekat na soud," dodala Brožová s tím, že muži za spáchání tohoto zločinu hrozí trest odnětí svobody až na osm let.
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.