Soud projednává zneužívání holčiček, obžalovanému je šestnáct let (iDnes.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Soud projednává zneužívání holčiček, obžalovanému je šestnáct let (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »


Plzeňský krajský soud začal projednávat zneužívání a znásilnění holčiček v dětském domově v jižním Plzeňsku. Na lavici obžalovaných stanul teprve šestnáctiletý mladík. Jeho mladší kamarád, který je do případu z loňského léta také zapletený, není kvůli nízkému věku trestně odpovědný.

Obžalovaný mladík loni také žil ve dotčeném dětském domově. Protože ještě není plnoletý, hrozí mu v případě odsouzení trest od jednoho roku do pěti let.

Jednou z jeho obětí byla i šestiletá dívka. Její otec se také v pondělí objevil u soudu jako svědek.

"Já jsem se s tím klukem tady neviděl poprvé, znal jsem ho z minulosti. Ani v nejhorším snu by mě nenapadlo, že by mohl něco takového udělat," řekl před soudní budovou otec holčičky. Samotné líčení probíhá bez účasti veřejnosti.

Podle dostupných informací se obětmi obviněného a jeho mladšího kamaráda staly o loňských prázdninách holčičky z domova ve věku od tří do šesti let.

Před soudem je pouze starší chlapec, protože mladšímu v té době ještě nebylo 15 let a nebyl tak za činy trestně odpovědný. Soud bude případ projednávat minimálně do konce týdne.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.