Ž. Herrová: Deviant by měl mít svou sexualitu rád (ČRo)

AUDIOPOŘADY slouží ke sdílení odkazů na rozhlasové pořady, podcasty a jiné zvukové pořady, které jsou pro komunitu ČEPEK relevantní.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na rozhlasové pořady, a to včetně těch, v nichž vystupují osoby mladší 18 let.
  2. Jestliže je v popisu rozhlasového pořadu uvedeno jméno osoby v současnosti mladší 18 let (tedy narozené od r. 2004 do současnosti), je nutné její jméno zkrátit na křestní jméno a první písmeno příjmení.
  3. Do sekce by se neměly vkládat odkazy na jiná audiovizuální díla než rozhlasové pořady. Je-li vložení odkazu na jiné audiovizuální dílo relevantní v rámci diskuze, může zobrazovat pouze osoby v současnosti starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6497
Dal: 1616 poděkování
Dostal: 3527 poděkování

Ž. Herrová: Deviant by měl mít svou sexualitu rád (ČRo)

Nový příspěvek od Kasz »

Deviant by měl mít svou sexualitu rád. Uplatnit ji ale může jen v mezích zákona (rozhlas.cz)

Jedna z vět paní sexuoložky: Pedofil je na tom nejhůř, protože existuje málo dospělých žen, které vypadají jako holčičky.

Myslím, že jen o tom realizace sexuality pedofila v mezích zákona není. Co saturace pohlavního pudu jiným způsobem v mezích zákona, např. při práci s dětmi, apod.?

Celý rozhovor možno stáhnout zde: http://media.rozhlas.cz/_audio/02844364.mp3 [nefunkční odkaz]
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Ž. Herrová: Deviant by měl mít svou sexualitu rád (ČRo)

Nový příspěvek od Kuba »

Taky si myslím, že to není jen o tom. Důležitá je psychika. A nemusí být ani nutně vyloženě dětská, však někoho může nadchnout i chytrá holka, se kterou si bude mít o čem povídat a kdy původní kamarádství může časem přerůst ve víc.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)