Pražský imám obhajuje pedofilii (blog.iDnes.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6508
Dal: 1648 poděkování
Dostal: 3535 poděkování

Pražský imám obhajuje pedofilii (blog.iDnes.cz)

Nový příspěvek od Kasz »


Pražský imám Samer Shehadeh založil stránky (http://www.sunna.cz), na kterých je odpověd Valentinu Kusákovi a kde se např. píše: "Prorok Muhammad se zasnoubil s Ajšou v jejích šesti letech a začal s ní žít pohlavně o tři roky později. Nejde však v žádném případě o pedofilii, ale o zcela normální manželský svazek v tehdejší společnosti. Pedofil je člověk, kterého sexuálně přitahují dívky, jež jsou v tak brzkém věku, že jsou v dané společnosti stále považovány za děti, a to zvláště v případě, kdy dívka dosud nedosáhla puberty a nezačala menstruovat. Tím pádem platí, že muž, který žije pohlavně s dívkou, která již dosáhla puberty a začala menstruovat a je fyzicky i psychicky vyspělá na to, aby mohla žít pohlavním životem, a která dosáhla věku, v němž je považována ve své společnosti za dospělou ženu, není pedofil, a obvinění takového člověka z pedofilie je chápáno jako urážka."


Že by nějaká nová definice pedofilie? Ztotožnění pojmu pedofilie s pohlavním zneužíváním dětí však skálopevně zůstává...
Naposledy upravil(a) pbd dne pondělí 31. 5. 2021, 12:59:21, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Oprava odkazu
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3144
Dal: 11 poděkování
Dostal: 498 poděkování

Re: Pražský imám obhajuje pedofilii (blog.iDnes.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

On neobhajuje pedofilii, ale snaží se vykroutit z toho, že prorok si vzal za ženu dítě. Je krajně nepravděpodobné, že by děvčata, byť před 1000 lety dospívala v 9 letech. To že to bylo společensky v pořádku je věc jiná. A to jestli už prošla pubertou jde po té době dost těžko prokázat. Na druhou stranu sami islámšťí mluvčí uvádí, že si ji nejen vzal ale začal s ní v těch 9 letech i pohlavně žít. Shrnul bych to prostě tak, že to v dané době a na daném místě bylo prostě běžné/normální. A jestli byl pedofil nelze ani prokázat ani vyvrátit.