Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Pražský imám obhajuje pedofilii (blog.iDnes.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Příspěvky: 5523
Dal: 1211 poděkování
Dostal: 2783 poděkování

Pražský imám obhajuje pedofilii (blog.iDnes.cz)

Nový příspěvek od Kasz »


Pražský imám Samer Shehadeh založil stránky (http://www.sunna.cz" onclick="window.open(this.href);return false;), na kterých je odpověd Valentinu Kusákovi a kde se např. píše: "Prorok Muhammad se zasnoubil s Ajšou v jejích šesti letech a začal s ní žít pohlavně o tři roky později. Nejde však v žádném případě o pedofilii, ale o zcela normální manželský svazek v tehdejší společnosti. Pedofil je člověk, kterého sexuálně přitahují dívky, jež jsou v tak brzkém věku, že jsou v dané společnosti stále považovány za děti, a to zvláště v případě, kdy dívka dosud nedosáhla puberty a nezačala menstruovat. Tím pádem platí, že muž, který žije pohlavně s dívkou, která již dosáhla puberty a začala menstruovat a je fyzicky i psychicky vyspělá na to, aby mohla žít pohlavním životem, a která dosáhla věku, v němž je považována ve své společnosti za dospělou ženu, není pedofil, a obvinění takového člověka z pedofilie je chápáno jako urážka."


Že by nějaká nová definice pedofilie? Ztotožnění pojmu pedofilie s pohlavním zneužíváním dětí však skálopevně zůstává...
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 2599
Dal: 5 poděkování
Dostal: 341 poděkování

Re: Pražský imám obhajuje pedofilii (blog.iDnes.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

On neobhajuje pedofilii, ale snaží se vykroutit z toho, že prorok si vzal za ženu dítě. Je krajně nepravděpodobné, že by děvčata, byť před 1000 lety dospívala v 9 letech. To že to bylo společensky v pořádku je věc jiná. A to jestli už prošla pubertou jde po té době dost těžko prokázat. Na druhou stranu sami islámšťí mluvčí uvádí, že si ji nejen vzal ale začal s ní v těch 9 letech i pohlavně žít. Shrnul bych to prostě tak, že to v dané době a na daném místě bylo prostě běžné/normální. A jestli byl pedofil nelze ani prokázat ani vyvrátit.