Zamiloval jsem se do holčičky (Zpovědnice.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Angelo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Příspěvky: 241
Dal: 12 poděkování
Dostal: 37 poděkování

Zamiloval jsem se do holčičky (Zpovědnice.cz)

Nový příspěvek od Angelo »

Nudil jsem se a tak mě napdlo udělat malý průzkum. Na jednu, dost navštěvovanou, internetovou stránku, jsem napsal jakousi zpověď. Není sice pravdivá, vymyslel jsem si ji, ale je určitě zajímavé, jak na to reaguje veřejnost. Podívejme se, co si o této situaci lidé myslí.


Ahoj, stala se mi taková věc. K nám do domu se nastěhovala nová rodina, která má dvě dcery, kterým je čtrnáct a devět let. A od okamžiku, co jsem poprvé uviděl tu devítiletou holčičku, jsem se do ní zamiloval. Pořád na ní myslím. Je tak krásná a roztomilá. Jsem do ní šíleně zamilovaný. Ale copak mohu mít vážný vztah s holčičkou?

Odpovědi:

 • Saboteur: Tak zatím nezávazně a čekejte, než jí bude 18.
 • sem tam ťuk: Třeba jste si souzeni. Nikdy nevíš. Cesty boží jsou nevyzpytatelné.
 • Neira: NO tak tohlw je pak těžký,.... jako malou holčičku bych brala teda tu 14letou, ta by ti alespoň i kdyby ne sousedova mohla kývnout na sex :D
 • dramaking21: Řekni to jejímu otci.
 • nejsem pedofil ale: Vzhledem k tomu, jaký projetý kurvy jsou dnes holky už ve čtrnácti, se ti skoro nelze divit.
 • Misasisa: Každopádně čekej, až bude dospělá. Běda ti, jestli ji něco uděláš, zajdi si k spychiatrovi,
 • NIKOLA: No fuj veřejně tu říct že jsem pedofil ta holčička je malá bezbranná a pak jen slyšíme ve zprávách co se stalo měl by sis dojít k lékaři o pomoc.Já sama mám dceru a neumím si to přectavit aby mě na ni někdo chlípně vzhlížel.Seš akorát uchyl kterým bych doporučila kastraci.Prase.
 • Tydlidá: Přitahuje tě sexuálně, nebo jsi jen fascinován její roztomilostí?
 • Xguard: NIKOLA: kastrace z pedofila gynekofila neudělá. Je to vrozené. Také podle statistik 9 dětí z deseti zneužije člověk, který pedofil není. Udělá to, protože dítě se nedovede bránit. Většina pedofiů se teky zneužití nikdy nedopustí. Nastudujte si o tom něco, prosím, než začnete vykřikovat histerické fráze špatně používaného pojmu v médiích. https://www.pedofilie-info.cz/rubrika/odborna-knihovna/
 • commex: dramaking21...
 • Nerv: Xguard: Přesně tak. NIKOLA jenom projevuje emotivní zaujatej názor. Ale budiž (spíš mě zaráží to "přectavit" od dospělýho člověka...) Důležitý je tady jenom to, co napsala Tydlidá.
 • petko opet: Xguard: Tie deti za nič nemôžu.
 • KKgrgrg: fake
 • Lubric Oiler: Jestli tě jen pobláznila její roztomilost, budeš jednou oddanej táta.
 • Sta67: Hlavně pozor na sexuální přitažlivost. Nechceš přece, aby se z tebe stal basochysta.
 • xborka: Když počkáš ještě devět let a nezamiluješ se mezi tím do jiné holčičky, tak to bude v pořádku, tedy aspoň doufám.
 • Marquis DeSade: https://www.youtube.com/watch?v=NhmcTvCuLP4 mmm, nech se inspirovat
 • krisikowa: Devítka neví, co je to vážný vztah, sex nepřichází v úvahu, jak prakticky, tak ze zákona, lásku si idealizují a koukají v té době převážně na vrstevníky. I ta Nabokovova Lolita měla 11. Takže docela blbá otázka. Jak tu někdo zmiňoval kastraci: řekni to jejím rodičům a oni ji provedou sami. Uvědom si, že uvažování, které popisuješ, je patologické. Tvé tužby není možno naplnit. To prostě nejde. Je to vyloučeno. Pokud to bude trvat delší dobu, bude ti to bránit v normálním životě a vztahu, tak bys měl dojít k lékaři. Pokud ti stačí, že si s ním pohraješ ve vaně a smířiš se s tím, že tohle je prostě hranice, pak ti gratuluju, jsi neškodný deviant. Ale z textu mi připadá, že jsi spíš slušně řečeno zpomalený a nedochází ti, že to je hovadina. Anebo jsi fake. Přičemž by sis měl asi fakt k doktorovi dojít, protože ti evidentně nedochází, že je to špatně a mohl bys ty hranice překročit. Xguard: Devianti se nekastrují proto, aby se to nějak vyléčilo, ale aby jim kleslo libido.
 • Kasz: krisikowa: "Jak tu někdo zmiňoval kastraci: řekni to jejím rodičům a oni ji provedou sami." Já to rodičům (přesněji mamince) holčičky, do které jsem se zamiloval, když jí bylo 10 a mě 26, řekl. A nevykastrovala mě. Viz článek: http://kasz.sweb.cz/Tyden_06-2010.pdf
 • petko opet: krisikowa: Asi takto - morálny postreh OK, nič nové, čo ti ale uniká je, že sexualita je enormná sila a ak človek jedného dňa zažije naplno, o čom dovtedy netušil, tak to s ním pekne zamáva. Spomalená si ty, prepáč :) ale celé, ako to popisuješ - "patologické uvažování" - ono to predovšetkým nie je uvažovanie, ale základný pud, ergo veľká sila. Slovom, áno, peďák potrebuje facku, aby sa prebral, ale hlavne potrebuje nasmerovať, aby vedel, čo so sebou ďalej.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Zamiloval jsem se do holčičky

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Dobrý nápad. Zatím to není tak hrozné, z osmi reakcí je jen jedna "zajdi si k psychiatrovi" a jedna "jsi prase".
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.