Pups (1999, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Pups (1999, film)

Nový příspěvek od Kuba »

Pups

Stevie (Van Hoy) is an ordinary thirteen year-old boy who finds his mother's gun and impulsively decides to rob a bank with his girlfriend, Rocky (Barton). The holdup escalates into a media circus, with an FBI negotiator (Reynolds) unable to stop the madness and the hostages inside the bank causing trouble as well. A raw, intense look at what happens when kids who have seen too many movies get a taste of celebrity and power.

ČSFD
FDb

Rovnou přiznám, že jsem se na to vlastně koukal jen kvůli Mische Barton, která bude velké části GL dobře známá z pro girllovery kultovního filmu Lawn Dogs. V Pups má také hlavní roli a je v pro mě asi v tom nejpřitažlivějším věku (v době natáčení 12). A ten nátělník jí sluší. :)

Film sám o sobě nic moc, většina děje včetně závěru je zoufala předvídatelná a nemyslím si, že má snímek moc čím zaujmout. Ale zase jsem se párkrát i zasmál, což oceňuji. Nicméně chápu relativně nízká hodnocení na ČSFD a IMDB (50-60 procent) a docela mě překvapuje, že to získalo pár cen na filmových festivalech. Asi tam opravdu jsou ochotni ocenit kde co (a nemyslím si že ani téma dětí, které jdou "vyloupit" banku, by bylo nějak extra neotřelé a kontroverzní). Čili film bych doporučil prakticky jen fanouškům Mischy Barton, kterých tu ovšem myslím nebude úplně málo. :) A samozřejmě taky jen těm, kteří umí dobře anglicky, protože titulky nejsou (a jsem na rozpacích, jestli je film dost kvalitní na to, abych je dělal). BLka mají ve filmu kutíka, který podobně jako Mischa je v záběru pomalu pořád, ale zda se kvůli němu stojí na film dívat, to už si musí rozhodnout sami. :)


Mimochodem, kolik lidí tu stojí o článek k filmu? Projevte mi podporu. :D :D

Obrázek
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)