Bestie uvnitř / Svinehunde (Liselotte Hammer, Soren Hammer)

KNIHY slouží ke sdílení recenzí a tipů na zajímavá knižní díla.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí na jakékoliv knihy a následná diskuze k nim.
  2. Jestliže bude v rámci recenze knihy uvedeno jméno osoby v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti), je nutné toto jméno zkrátit na křestní jméno a iniciálu příjmení.
  3. V rámci recenzí je možné vkládat odkazy na fotografie obálek knih, příp. fotografie autorů, a to jen formou odkazů (za využití URL nebo IMG tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj. Je-li autor v současnosti mladší 18 let, anebo je-li na jeho fotografii společně s ním jiná osoba v současnosti mladší 18 let, odkaz na fotografii nemůže být zveřejněn.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
princess
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Bestie uvnitř / Svinehunde (Liselotte Hammer, Soren Hammer)

Nový příspěvek od princess »

Bestie uvnitř / Svinehunde

První díl světového bestselleru Liselotte Soren.

Jednoho pondělního rána najdou děti ve školní tělocvičně něco opravdu děsivého. Pět nahých a zmrzačených těl visí s geometrickou přesností ze stropu tělocvičny. Vypadá to téměř jako veřejná poprava. Pro komisaře Konrada Simonsena a jeho oddělení vražd je tento případ jedna velká hádanka. Proč takové okázalé provedení? Jak se to vrahovi podařilo? A motiv?

Zmrzačená těla jsou postupně identifikována a Simonsen zjišťuje, že kdosi vzal spravedlnost do vlastních rukou. Oběti jsou totiž pedofilové. Za brutálními vraždami je malá skupina „mstitelů“, kteří se v minulosti stali oběťmi útoků pedofilů. Tato skupina zahájí pečlivě připravenou kampaň, krmí tisk a veřejnost e-maily, zprávami a videonahrávkami, aby upozornila na to, že pedofilové dostávají za své činy jen mírné tresty. Bestie uvnitř je působivý kriminální příběh, který vypráví o tom, co se stane, když někdo vezme spravedlnost do vlastních rukou.


- http://www.martinus.cz/?uItem=106397

Vyzera to zaujimavo, aj ked anti-pedofilne jak sa len da :D
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6498
Dal: 1621 poděkování
Dostal: 3529 poděkování

Bestie uvnitř (Liselotte a Soren Hammerovi)

Nový příspěvek od Kasz »

Bestie uvnitř - Liselotte a Soren Hammerovi

Recenze: Bestie uvnitř aneb Za všechno se platí (Petr Sviták)

Podle mého názoru otevírá ne často používané téma. Tím tématem je pedofilie. Protože tato deviace je více než odsouzení hodná pokud je praktikována, tak i v knize se objevuje zmínka o konání pedofilů pouze v pár mlhavých případech, které i přes lehký náznak s člověkem pohnou. Samotný příběh ovšem otvírá až msta obětí tohoto zločinu.
...velkou roli zde sehrávají média, kde dochází k interakci s policí a veřejnost, která nejen komplikuje vyšetřování, ale dopouští se lynče domnělých pedofilů.


V recenzi jak jinak, než nesprávně použitý pojem.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙