Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od pirats »

http://natgeotv.com/cz/znalec-psi-duse/biographies

Na tomto odkazu naleznes odpoved odbornika na psy.
Otazka:Co na psech milujete uplne nejvice?
Odpoved:Schopnost promijet.Prominou vam behem vteriny.Zvirata ziji V PRITOMNOSTI...NE v budoucnosti.JEN lide si planuji budoucnost.Zvirata ziji soucasnost naplno.Pes by nam mohl byt knihouaucitelem.
Konec citatu.

Zde je dukaz meho tvzeni...ze psy ziji pritomnosti a nemysli na budoucnost.

Jetse nejake otazky???
Tito uživatelé poděkovali autorovi pirats za příspěvek:
CatBox
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od MR_Xguard »

V tom případě proč mají týraná domácí zvířata problémy se zařazením se do lidské společnosti a bojí se jich? Protože si nepamatují, kdo jim a jak ubližoval? Přečetl jsi vůbec obsah těch odkazů, co jsem posílal? Mimo to, tohle už je dost offtopic.
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od pirats »

P.s...take ocekavam od Kasze pochvalny bod za dokazani pravdy,kdyz uz ho udelil kolegovy,ktery nakonec vlastne nic nedokazal! :D
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od pirats »

MR_Xguard píše:V tom případě proč mají týraná domácí zvířata problémy se zařazením se do lidské společnosti a bojí se jich? Protože si nepamatují, kdo jim a jak ubližoval? Přečetl jsi vůbec obsah těch odkazů, co jsem posílal? Mimo to, tohle už je dost offtopic.

Ajajaaaaj.....Kdyz se pravda ukaze...offtopicova pisnicka se znovu rozezni :D
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od MR_Xguard »

pirats píše:
MR_Xguard píše:V tom případě proč mají týraná domácí zvířata problémy se zařazením se do lidské společnosti a bojí se jich? Protože si nepamatují, kdo jim a jak ubližoval? Přečetl jsi vůbec obsah těch odkazů, co jsem posílal? Mimo to, tohle už je dost offtopic.

Ajajaaaaj.....Kdyz se pravda ukaze...offtopicova pisnicka se znovu rozezni :D
A odpovíš na mou otázku, nebo budeš debatu odvádět povídkou o offtopicové písničce?

Jinak tady je citace z toho článku:

"Umějí zvířata plánovat budoucnost?

Mají zvířata představu o budoucnosti? Také na tuto otázku lze odpovědět na základě pozorování kladně. Chování, kdy si zvířata pečlivě schovávají potravu, je pravděpodobně vrozené. Ale co dělají vrány, když jsou jiné vrány svědky tohoto schovávání? Znovu své cennosti vyhrabou a schovají je jinde, jakmile se svědek vzdálí. Toto chování ukazuje, že vrány berou v úvahu budoucí možné chování svědka. Vycházejí z toho, že svědek skrýš vyplení, a proto se uchylují k tomuto protiopatření."
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od pirats »

Maji problem zaradit se...pokud byli tyrani a to na zaklade jevu ktery pozoroval I.P.PAVLOV..ale to uz sem drive psal.Nevim jestli to co pisu vubec nekdo cte....nebo ma kazdy za kazdou cenu svoji hlavu.A bude si tvrdosijne obhajovat to svoje.Pes NEMA strach byl li tyrany.Beha za kralikem...a uziva si momentu.Pokud k takove hre dostane sanci...nebude pripominat lidskou trosku..ktera se dokaze jen litovat.Ale to uz sem psal driv....
Tito uživatelé poděkovali autorovi pirats za příspěvek:
CatBox
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od pirats »

MR_Xguard píše:
pirats píše:
MR_Xguard píše:V tom případě proč mají týraná domácí zvířata problémy se zařazením se do lidské společnosti a bojí se jich? Protože si nepamatují, kdo jim a jak ubližoval? Přečetl jsi vůbec obsah těch odkazů, co jsem posílal? Mimo to, tohle už je dost offtopic.

Ajajaaaaj.....Kdyz se pravda ukaze...offtopicova pisnicka se znovu rozezni :D
A odpovíš na mou otázku, nebo budeš debatu odvádět povídkou o offtopicové písničce?

Jinak tady je citace z toho článku:

"Umějí zvířata plánovat budoucnost?

Mají zvířata představu o budoucnosti? Také na tuto otázku lze odpovědět na základě pozorování kladně. Chování, kdy si zvířata pečlivě schovávají potravu, je pravděpodobně vrozené. Ale co dělají vrány, když jsou jiné vrány svědky tohoto schovávání? Znovu své cennosti vyhrabou a schovají je jinde, jakmile se svědek vzdálí. Toto chování ukazuje, že vrány berou v úvahu budoucí možné chování svědka. Vycházejí z toho, že svědek skrýš vyplení, a proto se uchylují k tomuto protiopatření."




Tak tohle sem zrovna cetl....v tomto pripade bych si dovolil postavit meho odbornika proti tvemu....National geographic..proti ceskemu platku.Kdo zvitezi...???? Ktery zdroj je duveryhodnejsi..??? A zkusenejsi?
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Zvítězí ten, který má své tvrzení podložené důkazy.
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od pirats »

Ted je ovsem otazka.....JE SPATNE MASTURBOVAT PRED PSEM????
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od pirats »

MR_Xguard píše:Zvítězí ten, který má své tvrzení podložené důkazy.


Takze bych to videl na Geographic :D
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od MR_Xguard »

pirats píše:
MR_Xguard píše:Zvítězí ten, který má své tvrzení podložené důkazy.


Takze bych to videl na Geographic :D
Tak tady máš mé tvrzení od NG
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od pirats »

Tady mas me tvrzeni.Vypada snad tento hafan suzovany starostmi o budoucnost?

Obrázek

Přímý odkaz a zdroj: http://doggyblogging.com/charlotte/category/tip-of-the-week/
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne úterý 18. 8. 2015, 4:53:59, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Příloha změněna na IMG tag + přímý odkaz + zdroj.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od simgiran »

pirats píše:Tady mas me tvrzeni.Vypada snad tento hafan suzovany starostmi o budoucnost?
Na to ti mohu dát stovku obrázků lidí se stejnou otázkou. Tohle je na argumentační žlutou kartu.
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od pirats »

simgiran píše:
pirats píše:Tady mas me tvrzeni.Vypada snad tento hafan suzovany starostmi o budoucnost?
Na to ti mohu dát stovku obrázků lidí se stejnou otázkou. Tohle je na argumentační žlutou kartu.

Mas pravdu.Potiz je v tom,ze vsechny prispevky posilam z mobilu,jelikoz pocitac nemam a taky sem strasne linej clovek a zvlast tehdy,pokud mam dokazat pravdu ktera byla jiz dokazana
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od pirats »

Takovy pejskove jsou bezprostredni..a nezkazeni jako deti.Jsou si moc podobni a ja bych si ho pred psem klidne "honil" :D
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od MR_Xguard »

"Setkala jsem se s fenkou německého ohaře, kterou se snažil myslivec zbavit vrozené bázlivosti před výstřelem tím, že jí do těla zapíchal zavírací špendlíky, na které uvázal provázky, za něž fenu přivázal a opodál střílel v domnění, že díky bolesti fena bude přinucena zůstat na místě a na střelbu si zvykne. Jak to dopadlo, je asi každému jasné. Naštěstí se fenku podařilo od myslivce zachránit dřív než ji zastřelil. Fena jevila všechny znaky týraného psa – třásla se, jektala zuby, pomočovala se a neustále pokňourávala - a to i několik měsíců potom, co se jí myslivec zbavil. Ujali se jí lidé, kteří ji sice poskytli základní potřeby, ale neměli čas se jí věnovat. V kotci být nemohla, protože byla hlučná a kotec demolovala, v bytě byla nečistotná. Venku na procházce se chovala nervózně, nesoustředila se, na výcvik reagovala bázlivě. Zdálo by se, že se jedná o beznadějný případ, avšak fena měla štěstí a ujali se jí mladí manželé, kteří s ní měli velkou trpělivost, naučili jí čistotě v bytě, dopřáli jí hodně pohybu a velmi intenzivně se jí věnovali, takže všechny příznaky se u ní podařilo podstatně zmírnit."

Jak tedy zacházet s takovým pejskem a jak mu pomoci? Především je třeba s ním navázat kontakt a vzbudit jeho důvěru, pokud se jedná o bázlivce, kterého jste si čerstvě pořídili. Nespěchejte a nesnažte se násilně u psa strach zlomit, docílili byste pravého opaku."

Zdroj: http://www.muj-pes.cz/chovani/bazlivost-159.html

Ona se asi třásla, jektala zuby, měla strach, a.t.d. a její noví majtelé si museli vybudovat její důvěru asi proto, že zapomněla na minulost. Není to spíš kvůli tomu jaké má zkušenosti z minulosti a bojí se toho, co by se mohlo opakovat?
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od pirats »

Je to proto ze ten pes se tak instinktivne naucil.Rika ti neco rceni o starem psovy a novem kousku???
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od MR_Xguard »

pirats píše:Je to proto ze ten pes se tak instinktivne naucil.Rika ti neco rceni o starem psovy a novem kousku???
http://cs.wikipedia.org/wiki/Instinkt

Instinkt je přesněji řečeno vrozený vzorec chování. Tudíž by se to nedalo naučit, což je v rozporu s tvým tvrzením, že se to někde naučil takto reagovat. A vůbec, kde by se to asi naučil, že by to od někoho odkoukal?
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od pirats »

MR_Xguard píše:
pirats píše:Je to proto ze ten pes se tak instinktivne naucil.Rika ti neco rceni o starem psovy a novem kousku???
http://cs.wikipedia.org/wiki/Instinkt

Instinkt je přesněji řečeno vrozený vzorec chování. Tudíž by se to nedalo naučit, což je v rozporu s tvým tvrzením, že se to někde naučil takto reagovat. A vůbec, kde by se to asi naučil, že by to od někoho odkoukal?

""Schopnost tusit veci.......napriklad hrozici nebezpeci"".Kdyz jsem pes a bijou me a nekdo telefonuje vedle v baraku a zvedne hlas rozklepu se.Proc se rozklepu??Protoze nekdo krici na me??Protoze me bude nekdo trestat??Ne-e,protoze to mam ulozene v hlave:Krik=bolest.
Tak se muzeme treba bavit o podminenem reflexu,jak se tento jev nazyva: http://www.celysvet.cz/i-p-pavlov.php
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Podmíněný reflex je naučený. Nepodmíněný je vrozený. Když teda je pes zvyklý na to, že při rožnutí světla dostane jídlo, tak je jasné, že se mu začnou sbíhat sliny dopředu už jenom když se to světlo rožne, protože tuší(předvídá), že dostane jídlo. Ono totiž detail je v tom, že podmíněné reflexy se dají časem i odnaučit, takže když tuto činnost - rožínání před krmením - nebudeš praktikovat nebo nedostane to krmení, tak s tím slintáním zase přestane, protože už ví, že rozvícení neznamená jídlo.

Kamarádka má psa. Je hodně uštěkaný, tak mu koupili elektrický obojek. Nosil jej opravdu dlouho a když mu jej sundali tak zase štěkat začal. Takže se mu asi žádný podmíněný reflex štěk=bolest nevžil. Také u něj ani nevznikl reflex obojek-neštěkat, protože to by pak přestal štěkat, i kdyby dostal klasický.

Ale teda napadl mě pokus, jak to teda ještě lépe dokázat nebo vyvrátit. Jelikož když dostane elektrický obojek, tak neštěká (protože při štěkotu kope), tak můžu s láskou a jejím hafanem udělat pokus, nasadit mu ten obojek vyplý a vyprovokovat ho ke štěkotu. Jestli po zkušenosti, že ho to nekoplo, bude štěkat dál, znamená to, že tak činí po předchozích zkušenostech a ví, že když štěkne, tak ho to nekopne (uvažuje o budoucnosti na základě zkušenostech získaných v minulosti) Jestli i po této zkušenosti nebude nadále štěkat, znamená to, že teorie I.P. Pavlova je pravdivá.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů