Devítiletá dívka porodila dítě, otec policii utekl (Aktualne.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
fenix

Devítiletá dívka porodila dítě, otec policii utekl (Aktualne.cz)

Nový příspěvek od fenix »


Novopečená matka zdravého chlapečka podle prokurátora nechápe, co se stalo.

Ciudad de México - V mexickém státě Jalisco porodila zdravého potomka teprve devítiletá dívka.

Novopečené matce, jíž média nazývají Dafne, se 27. ledna narodil naprosto zdravý 2,5kilový chlapeček.

Dafne ho jako osmiletá počala se sedmnáctiletým chlapcem, který je toho času na útěku. Není divu. Policie by totiž podle prokurátora Jorge Villasenora "ráda slyšela jeho verzi příběhu, protože Dafne vůbec nechápe, co se stalo."

Žalobce v tom má nicméně jasno: "Jedná se o znásilnění a zneužívání dítěte," vysvětlil podle britských bulvárních serverů The Sun a The Mirror Villasenor. Kdo by si nicméně myslel, že jsou Dafne se synem kandidáty na zápis do Guinnessovy knihy rekordů, je na omylu.

Nejmladší v medicíně popsanou matkou je Lina Medina. Dnes devětasedmdesátiletá Peruánka porodila už v roce 1939. Bylo jí 5 let a 7 měsíců.

A jak je vůbec možné, že tak malá dívka otěhotní a odnosí vlastního potomka? Za předčasnou pohlavní vyspělostí stojí mozková porucha, při níž jsou do těla vyplavovány pohlavní hormony o několik let dříve, než je běžné.

Předčasné vyplavování hormonů je nejčastěji vyvoláno úrazem hlavy, může ho ale způsobit genetická porucha nebo například nádor na mozku. Současná medicína však umí předčasné dozrávání, které může mít za následek řadu zdravotních problémů, zastavit.
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Devítiletá dívka porodila dítě, otec policii utekl

Nový příspěvek od pirats »

Je velmi nezodpovedne,ze jeji pritel nepouzil antikoncepci..
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6498
Dal: 1617 poděkování
Dostal: 3529 poděkování

Re: Devítiletá dívka porodila dítě, otec policii utekl

Nový příspěvek od Kasz »

No, podle dalších zpráv se pochybuje o tom, jestli jí bylo 9, jestli nebyla starší.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 156 poděkování
Dostal: 102 poděkování

Re: Devítiletá dívka porodila dítě, otec policii utekl

Nový příspěvek od MarkM »


Prokuratura mexického státu Jalisco obrátila na pravou míru některé okolnosti týkající se porodu údajně devítileté dívky, který se odehrál minulý týden. Podle prokuratury, která se odvolává na provedené testy, je dívka nejméně o tři roky starší a otcem dítěte není její 17letý přítel, nýbrž její nevlastní otec. Ve čtvrtek o tom informovala agentura AP.

Mexické úřady minulý týden informovaly, že devítiletá dívka jménem Dafné ve státě Jalisco porodila 27. ledna císařským řezem zdravou holčičku. [celá zpráva]

Pohlavní styk je v Mexiku zakázaný do 12 let a úřady pak zahájily pátrání po sedmnáctiletém chlapci, o němž se předpokládalo, že je otcem. Mezitím se vynořily pochybnosti o skutečném věku matky, která nedlouho po porodu zmizela i se svým potomkem. [celá zpráva]

Prokuratura v Jaliscu však ve středu informovala o výsledcích testů DNA, které ukázaly, že otcem novorozeněte je čtyřiačtyřicetiletý nevlastní otec dívky. Dotyčný se prý nachází ve vazbě. Z antropologické analýzy pak vyplývá, že dívce je mezi 12 a 13 lety.

Rodiče mladé matky původně úřadům sdělili, že dívce bylo devět. Kdyby toto tvrzení platilo, pak by Dafné byla jednou z nejmladších matek na světě. U mexických úřadů ale vyvstaly pochybnosti o skutečném věku dívky, když se ukázalo, že rodiče Dafné nechali její rodný list zaregistrovat až v roce 2011.

Vůbec nejmladší matkou světa je podle dostupných údajů Peruánka Lina Medinaová, která ve třicátých letech minulého století porodila ve věku pěti let a sedmi měsíců.
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.