Diskuse k deníkům z léčby

Články týkající se sexuologické léčby.
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od ksoft »

příspěvek smazat
Naposledy upravil(a) Teenbl dne úterý 28. 1. 2014, 17:45:37, celkem upraveno 2 x.
Důvod: vulgární obsah
Uživatelský avatar
Fíla
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 37
Dal: 8 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od Fíla »

Opravdu to nemáš v hlavě v pořádku. Je mi tě líto....
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Ksoft taky skončí v Bohnicích, jen není jisté, jestli na sexuologickém oddělení nebo na normálním ...
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Sam

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od Sam »

I když s poměrně dlouhým časovým odstupem, rád bych se tímto poděkoval Kubovi (a taky Filipovi) za upřímnou zpověď (tady nebo knižně) a vzácnou možnost nahlédnutí pod pokličku ústavní léčby. Myslím, že to bylo velmi poučné pro mnohé z nás. Taky musím Kubovi smeknout za to, s jakým nadhledem samotnou léčbu zvládl. I když jsem se já zatím žádného přečinu vůči dětem nedopustil, a tedy jsem žádnou léčbu nebyl nucen podstoupit (tomu vděčím především včasnému rozpoznání a smíření se se svou deviací ještě před dosažením plnoletosti – za to dlužím poděkování Hostovi a dalším členům, kteří mi před více než dekádou poskytli pomocnou ruku), tak se obávám, že bych díky své tvrdošíjnosti a apriorní absence respektu k formálním autoritám pobyl v léčbě podstatně déle.

Rovněž považuji za skvělé, že jste se s Filipem během léčby našli a mohli si v těžkém období vzájemně pomoci. Právě tohle mi v mém „normálním“ (nebo spíše prolhaném, protože jsem strašný zbabělec se komukoliv z blízkých svěřit) životě schází a tak již dlouhou dobu nesu své břemeno (či dar?) sám.

Na závěr nám všem budu držet palce, abychom se v budoucnu žádného deliktu nedopustili – i kdybych vás velice rád poznal, byl bych skutečně nerad, kdyby k tomu došlo právě v Bohnicích. :-)
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od Kuba »

Náhodou, v Bohnicích se člověk může hezky projít a i zajít do kavárny na Kofolu, takže proti setkáním tam bych vyloženě nebyl. :D Samozřejmě ale chápu, jak jsi to myslel, už bych se tam vracet nechtěl a jsem rád, že jsem se docela úspěšně dokázal začlenit zpátky do společnosti a dokonce už ani tu pedofilii u sebe zase tolik neprožívám a nevnímám.

A s Filipem jsme si tam v léčbě myslím vzájemně opravdu dost pomohli, venku už to potom nefungovalo. Ale myslím, že i to je celkem normální. :)

Jsem každopádně rád, že se ty deníky stále čtou a čas strávený jejich psaním měl aspoň nějaký smysl (protože vážně pochybuji, že by měl u podstatné části pacientů nějaký hlubší smysl terapeutický).
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Fíla
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 37
Dal: 8 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od Fíla »

Sam píše: Na závěr nám všem budu držet palce, abychom se v budoucnu žádného deliktu nedopustili – i kdybych vás velice rád poznal, byl bych skutečně nerad, kdyby k tomu došlo právě v Bohnicích. :-)
Děkuji Ti za tvá milá slova, zatím se mi to daří, možná, že až příliš.
Prakticky léčba ve mně způsobila i totální distanc z hlediska malých příbuzných holčiček.
Mám strach projevovat jakoukoliv náklonnost ke komukoliv pod 15 let, i kdyby to bylo přirozený.
Prakticky řečeno, sebepoškozuji se dál od té doby stylem, že si odpírám to, co je mi milé a říkám si, že pokud nezneužiju, tak mi to patří.
Mám prostě stejný postoj jako v léčbě. Naučil jsem se trápit se pro dobro ostatních, aby se nestalo selhání.
Možná jsem si vzal vazbu a léčbu moc k srdci a moc do hlavy, ale je to možná pro mě jediná věc, která mě hlídá, i když se užírám myšlenkou, že bych mohl mít svoje hranice k holčičkám nastavené někde optimálně, a né přímo na velkou distanci až k zániku jakéhokoliv kontaktu.

Jinak jsem společnostně zařazen, pracuji jako ajťák ve fitness centru už 2 roky a abych řekl pravdu, vysublimovali ve mně totálně city k dospělým ženám a jsem jsi jistý, že takto můj život je totálně naplněn.
Mám spoustu koníčků a sportů, zábavy, hudby, začal jsem natáčet na youtube a zaplácne to i mojí mezeru v citovém vztahu.
Nemám dospělou holku, nebudu mít žádnou, a vyhovuje to.
O víkendech to rozchlastávám sám na Wifi, sem tam s kámoškou a to je prakticky celá moje aktivita o víkendech.
Mimo víkendy je to praáce, práce a ježdění po republice a ajťáctví, spravovat něco, natáčet něco, vydělávat prachy.

Kdybych něměl žádné koníčky, nebo bych nebyl sportovně založenej na aktivity, tak bych možná někde nějakou citovou vazbu našel, ale takhle to prostě nejde.
Od doby léčby jsem si tyhle věci do sebe zakódoval a bohužel, ponesu si je až do konce života, protože sám sebe nedokážu dekódovat, a vůbec nevím, jestli chci.
Mám trošku i zálibu v tom se v sám sobě rýpat a sám sobě si něco odpírat, i když se sám sebe rozčiluju a trucuju na sebe. A asi chci takto žít :)

Práce mě naučila komunikovat se staršími lidmi, chození na pivo s nimi a tak. Tam aspoň dochází k mému přesvědčení, že "minulost byla jen úlet" i když vím, že to tak není. Ale necítím se blbě.

Spíš jsem se začal kochat i v holkách, které se zabily, spáchaly sebevraždu.
Teď třeba se zabila ta 13 letá holka v Liberci, a já jsem vypátral za 30 minut její 2 profily, na fb abych se pokochal, jak byla prostě hezká, jelikož v medíích ukazují fotky s páskou přes oči, a mě to štvalo, tak jsem si jí vyhledal a shodou okolností jsem trefil i hesla na profily její.
Tak jsem nabídl její mamince, že jí pomůžu oba profily deaktivovat.

Brzy se asi dostanu do maléru kvůli hrátkám v podsvětí.

Ale každopádně díky :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fíla za příspěvek:
Gabriel Svoboda
Uživatelský avatar
Rapunzel

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od Rapunzel »

Ahoj, všechno jsem si přečetla, hodně dobře napsáno, chtěla bych pokecat osobně, tak kdybys tady někdy byl a chtěl mi napsat, tak na e-mail uvedený v mém profilu. :-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů