Diskuse k deníkům z léčby

Články týkající se sexuologické léčby.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od Kuba »

Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

V 6. části Fílova deníku se sexuologové pěkně vybarvili — klidně zneužívejte lidi, hlavně když jim bude 15+ a nebude se to oficiálně jmenovat pohlavní zneužití. A my si mezitím odskočíme do televize vyvrátit obavu veřejnosti, že promiskuita stoupá.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od Kuba »

Nejvtipnější je, že tím mohou pacienta dohnat k tomu, aby si zážitek jako je popsán v deníku celý vymyslel (a ideálně si našel někoho, kdo mu to křivě dosvědčí), mohl na skupině říct, že měl sex na jednu noc s holkou přes osmnáct a pojistit si tak propuštění...
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od simgiran »

No jo, však ostatně pedofilové jsou stejně na děti jen proto, že nepotkali nikdy pořádnou ženskou. :P Takže jeden styk s dospělou ženskou pedofila rázem vyléčí a můžeme ho propustit.
Uživatelský avatar
Fíla

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od Fíla »

Tam to bylo ještě trošku jinak v tom, že když jsem nastoupil do léčení, tak mi bylo řečeno, že člověk se už se zaměřenou orientací narodí a přijde v jakymkoliv stádiu věku. Tím pádem, jsem pedofil, tak jsem nastoupil do léčení. Následně při probírání témat jako je delikt, se mě terapeuti ptali, jestli jsem měl někdy vzrušení na dospělý ženský. Při odpovědi (abych se dostal z léčby a neporušil tak pedofilní rituál), že ne, mi terapeuti řekli, že jsem asi fakt pedofilní. Přesto mi pak ke konci snažili vnutit názor, abych si našel holku, která by mi dokázala nahradit holčičku.

Každopádně léčení zezačátku jsem nechápal, protože kdybych odpověděl podle jejich meřítek na otázku "měl jste někdy vzrušení na dospělý holce" kladně, asi bych byl v přípravné skupině, a popřelo by to jejich veškerý pedofilní měřítka....
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Co je to přípravná skupina? Kdybych řekl, že mě občas vzruší i dospělá žena, přihorším si nebo přilepším?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od Kuba »

Přípravná skupina je terapeutická skupina pro nově přijaté pacienty nebo pro ty, co neplnili kritéria standardních skupin (nebyli otevření, lhali, nechtěli mluvit...). Má být od toho, aby se pacienti naučili na skupinách komunikovat a poté byli přeřazeni do regulérní skupiny, kde se probírají témata, po jejichž absolvování a změně náhledu by pacient měl být navržen na propuštění. Někdo v přípravné skupině stráví dva týdny, někdo třeba i rok nebo dokonce víc. A někdo je taky za podivných okolností propuštěn, ačkoliv je v přípravce. :D :D

Většina pedofilů říká, že je vzruší i dospělá. S tím terapeuti nemají problém. Problém mají s tím, když jim někdo jednou říká, že je dospělý nevzruší a podruhé tvrdí opak, případně s tím, když jim někdo s diagnózou pedofilie tvrdí, že ho nevzrušují děti.

Jinak jsou pedofilové spíš naopak tlačeni do vztahů s dospělými a řada jich během léčby vztah skutečně má. Těžko říct, zda ho někteří možná opravdu nemají hlavně proto, že věří, že je pak dřív pustí.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 309 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od Silesia »

U!aaaaaaa to přece není možné...
To je jako říkat gayovi že ho stejně dostane holka
Uživatelský avatar
Fíla

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od Fíla »

Tak, ale teď si představte, když vám řeknou při pohovoru s blízkou osobou, že po vás nic takovýho nechtějí, aby jste si našli holku, přesto mimo příbuzenskej pohovor vám to kladou neustále za podmínku. Jelikož terapeuti nedokáží být sjednocení.

Prakticky to co jsem psal v minulé části. "Jeden řekne, že po mě chtějí tohle, druhej že to po mě nechtějí, a pak by mohl přijít svatý Petr a říct že po mě chtějí ještě něco jinýho, a světlo na konci tunelu pořád nevidím" tak nějak jsem to psal. Protože já jsem si říkal, že to, co je při pohovoru s přízbuznýma prostě platí. Jenže když nejsou terapeuti sjednocený, tak je to těžký. Pak jsem si bral záměrně na pohovor doktorku místo docenta. Protože vím, že doktorka něco takovýho říkat nebude. Dokonce moji rodiče byli tak naštvaný na docenta, že ještě 2 dny před soudem volali doktorce, jestli jako jdu ven nebo ne a docela naštvaný z těch rozporuplných reakcí v systému...
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Z toho, co píše Fíla a co napsal Kuba (nejen) v poslední části deníku, vyplývá, že ti terapeuti si fakt hodně vzájemně odporují. Hrozné. Kolektivní schizofrenici si hrají na psychicky zdravé, kteří mají moc léčit psychicky nemocné.

Jinak Kubo díky moc za celou sérii článků s výpisky z deníku. Zprostředkoval jsi nám všem neocenitelnou zkušenost.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od Kuba »

No, příjemnější by mi bylo ji nikdo nepodstoupit. :D
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Fíla
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 37
Dal: 8 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od Fíla »

Na terapeutických skupinách byla třeba i jedna taková zvláštnost z hlediska terapeutických sezení.
Když mě terapeuti opakovaně přesvědčovali o faktu, že musím prostě najít smysl v dospělých ženách, a mě se stále nedařilo (spíš jsem prostě nechtěl na povel si nějakou slečnu najít, neměl jsem a nemám rád nucené věci), tak mi řekli "Vy si nedokážete najít dospělou ženskou? To jste asi fakt pedofilně zaměřen".
Ta věta sama o sobě vlastně vyvracela i vypracovaný znalecký posudek pana doktora Brzka a pana Weisse, protože buď si najdu holku, nebo jsem pedofil. Tak vlastně proč jsem v té léčbě byl? Už kvůli jednání, které jsem díky své sexuální deviaci způsobil. Takže nechápu, jak může někdo vznést takovej argument. Hlavně když ho vznese vyštudovaný docent, který se projevuje jako "bůh" terapeutické komunity.

Nýbrž jsem se chtěl podělit i s prvními zážitky vstupu do léčby, které tu díky mé zálibě "likviduj deníky, jakmile jeden dopíšeš" nejsou.
Za svůj život jsem prošel spoustu nemocničních zařízení, ale žádné nebylo takové, jaké bylo zařízení v Psychiatrické léčebně Bohnicích. Ona už je to teda nemocnice, takže budu psát zkratku PNB.
Každý, jak já, tak vy, jsme už nespočetně používali slovní spojení "zavřou mě do blázince" či "já se z toho zblázním" a tak podobně. V mých dětských letech jsem si PNB představoval spíše jako jeden velký barák zavřený mřížema, kde jsou vevnitř lidi kejvající se z jedné strany na stranu celý den. Nijak blíže jsem se až do propuštění z vazby o PNB nezajímal. Ani za boha mě to nenapadlo.
Přiznám se, že po odsouzení, kdy mi řekla soudkyně, že mi byla nařízená ústavní sexuologická léčba, jsem vůbec nepočítal s tím, že bych šel do nějakých Bohnic. Myslel jsem si, že půjdu někam do nějakýho zařízení, kde budu spát, probírat co jsem udělal a za 3 měsíce půjdu domů. Ano za 3 měsíce, tak mi to říkali lidé ve vazbě a řekl mi to tak i pan obhájce. "Tam budete pár měsíců a jdete domu, nebojte se".
Ptám se kam? A on "Do Bohnic" a ve mě trklo, jak je toto možné. Dyť PNB je jen pro blázny, co bych tam asi měl dělat?
Doma jsem si najel na stránky PNB, kde jsem si moje myšlení na velkou budovu zamčenou změnil na přesvědčení, že je to několik pavilonů vzdálených od sebe s rúznými psychiatrickými zamřeními.
"Cože, zamřížovaný pavilon sexuologické léčby? No jo, druhej kriminál určitě. Budu zavřený v další cele, kde budu pykat ze svých hříchů. A hlavně tam budou blázni"

Po nástupu do PNB moje přesvědčení o "bláznech" nebylo jiné, jen představa cel a zamčených dveří zmizela, protože jsem na chodbě hned po příchodu na Pavilon potkal pacienta, který už při pohledu vzbuzoval otázku "No ty kráso, co jim tu dávaj za driáky?"
Byl na tom mentálně dost špatně a já si to srovnával s těmi Bohnicemi. Mluvil hlubokým hlasem a vracel cosi na sesternu. I jeho chuze byla od pohledu skutečně jiná. "Super, aspoň vím, jak skončím, budu taky takhle chodit, dělat tyto "postižené" pohyby a ani rodiče mě nepoznají.
Na sesterně po přijetí nedošlo k ničemo zvláštnímu. Přišel nějaký týpek (V denících veden jako pan mgr. Ptáček, psycholog na draka) kterej držel mojí složku, řekl: "Tak vás vítáme" položil složku a šel pryč. Pak přišla taková hezká, pěkná holka kolem šestadvaceti let (V té době) v textech v denících vedená jako slečna Mechýřová, podívala se na mě, usmála se a odešla. :) Dál se mi věnovali sestry. Nedělo se nic zvláštního. Vlastně, jen na otázku "vy jste přišel ze sedmnáctky?" (ochranný pavilon s tvrdším režimem sexuálních deviantů) jsem nevěděl, na co se mě ptá. Z jaké sedmnáctky? Tak jsem řekl, že ne, že jsem přišel normálně po vlastních nohách přímo sem. Pak mi řekla paní staniční, že budu chodit na propustky, když mi vše v léčbě dobře půjde. "Juchů", řekl jsem v hlavě "Hned zítra pudu domů". To jsem se ale šeredně spletl, ale to jsem zjistil až později. Jako v každé nemocnici založily kartu a oznámily mi, že ráno budu mít odběry. Odběrů se bojím jak čert kříži. Ale to je spíše věc nevztahující se k PNB.
"Odevzdáte nám i mobilní telefon" řekla sestra. Já jsem řekl "Ale já tam mám MP3jky, vám klidně dám simkartu, ale můžu ho používat jako MP3 přehrávač?" Oni mi řekli "To musí jít přes komunitu". A já si řekl zase v hlavě "Coo? Jaká komunita? Fakt blázni tu". Nakonec se staniční přiklonila a mobil mi na ten den nechali až do dalšího dne, ranní komunity. Když si to tak vemu zpětně, asi jsem musel být nějaký borec, protože co jsem strávil v léčebně ty roky, tak si teď říkám "Jak je možné, že mi nechali mobil?" když je to tam přímo uplně proti režimu a nikdo z přijatých lidí po mě tam mobil něměli ani na den. Divné. :)
"Až půjdete odtud ze sesterny, stavte se u předsedy, on vám řekne další informace". To jsem si zase řekl "Cože? Jakej předseda??" Pak jsem si to odůvodnil pro sebe "Hele jsi v Bohnicích, vzpomeň si na ty dokumenty v televizi, kdy mentálně postiženej kluk si hraje s tužkami a vychovatelka říká "To jsou rakety, že jo?" takže prostě půjdeš za nějakym "postiženým" člověkem a řekneš "Joo jsi předseda, děláš to dobře" a budeš hrát jejich hru". Ale moje přesvědčení o tom, že je to fakt cvokárna už nebylo vyvratitelné. Šel jsem po chodbě a kde byl nějaký předseda nepředseda mě nezajímalo. Šel jsem hledat, kde mám tu "celu" .. ne vlastně pokoj, a postel. Byli tam dva pacienti a jeden na mě "Tys přišell ze sedmnáctky?" A vypadal v celku normálně. Tak jsem odpověděl že ne. A pak zamnou přišel otrhaný, bezzubý smradlavý chlap a řekl, že je předseda a já pak až druhej den pochopil, že to opravu hra není. A chvilku mi trvalo, než jsem přišel na to, že i mentálně postižený člověk může být odpovědný za svojí sexualní odlišnost.

Takže jen tolik jsem chtlě napsat :). Rád odpovím na další otázky týkající se mého deníku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fíla za příspěvky (celkem 5):
Gabriel Svoboda, simgiran, Kasz, Myš, Teenbl
Uživatelský avatar
(Q)

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od (Q) »

Ty hele ty vaše deníky jsou jak z pekla. To mě příjde, že největší blázni jsou tam lidé co tam pracují.
A mám dotaz proč jsi tam byl léta? Když jsi asi zůstal stejný. A ještě jedna věc co ti teď brání zneužít dítě ?
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od ksoft »

Taky jsi myslim že lečba nepomuže. Jedine co jse tam ten člověk dovi že je pedo ...
Pak prašky a nuda.
No a když ty lide opusti lečebnu tak jse znova motaji kolem deti a ja již moc takovim lidem nevěřim.
Uživatelský avatar
Fíla
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 37
Dal: 8 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od Fíla »

(Q) píše:Ty hele ty vaše deníky jsou jak z pekla. To mě příjde, že největší blázni jsou tam lidé co tam pracují.
A mám dotaz proč jsi tam byl léta? Když jsi asi zůstal stejný. A ještě jedna věc co ti teď brání zneužít dítě ?
Prakticky to tak je. Vlastně když si to tak vezmeš, oni mají nějaké naučené věci, které se naučily ve školách. Přesdstav si, že je rok 1990 a ty máš přednášku o pevné telefonní lince. Roky běží, a je rok 2013 a pořád děláš přednášku o telefonní lince. Přesně tak to funguje tam. A technika jde kupředu, všechno jde hrozně dopředu a oni pořád přednáší o tom, co se naučili dřív, před těma 20 lety ve školách.
A co mi brání zneužívat dítě? Tak prakticky nic. Jen vím, že to dělat nesmím jinak bych šel zpátky do vazby, kde bych dostal zase další pálku za právníka, což je 56 000. A do léčebny se mi nechce. To radši budu v alkoholickém opojení.
Byl jsem tam dlouho za neustále porušování řádu (mobilní telefon na černo a internet).
ksoft píše:Taky jsi myslim že lečba nepomuže. Jedine co jse tam ten člověk dovi že je pedo ...
Pak prašky a nuda.
No a když ty lide opusti lečebnu tak jse znova motaji kolem deti a ja již moc takovim lidem nevěřim.
Motat kolem dětí se pedofil po opuštění může. Proč by ne? I někteří pedofilové vedou třeba tábor, pokud to nemají soudem zakázáno. Ten náhled na deviaci, který si člověk vybuduje za ty léta, by měl použít v realu.
Ale pokud ne, může se vrátit hezky zpátky tam, odkud přišel.
Proto jsem po léčbě poslal do háje kamaráda, kterej by mě znova dostal do průšvihu a jsem za to rád.
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od ksoft »

Tohle si řikej kaszoj on ti sežere vše co mu řekneš...
Ale ne mě ja pedakov znam a vim čeho jsou schopny řikaji jak jsou hodny a pak delaji ruzne věci.
A ty jseš se již poučil jak to nepodelat prište na to pujdeš jinak abyte nedostaly znam te vim jakej jsi.
Je hodne nezodpovedne jse motat kolem deti když jsi již byl odsudenej.

Ja již nemam možnost jak bejt s detma a nevyhledavam je jsem radeji doma ale ty po odsoudeni radeji lezeš za detma...
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 720 poděkování

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od Daniel »

ksoft píše:Je hodne nezodpovedne jse motat kolem deti když jsi již byl odsudenej.
Ja již nemam možnost jak bejt s detma a nevyhledavam je jsem radeji doma ale ty po odsoudeni radeji lezeš za detma...
Myslím si, že pokud si člověk přiznal svůj stav, provedl jistou sebereflexi, získal nadhled a důvěru lidí kolem sebe, je dobře, když dostane ještě jednu šanci.

Za nezodpovědné považuji, aby se kolem dětí motal člověk s tvými životními postoji.

V tomto kontextu tě musím pochválit, že se chováš zodpovědně :D

A obdivuji trpělivost, kterou s tebou místní admini mají.
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od ksoft »


EDIT by Kasz: Zpráva z důvodu porušení prapvidel přesunuta do Moderátorské sekce.

Připomínám, že je dovolena pouze slušná diskuze. Útočné příspěvky a nenávistné příspěvky budou mazány. Rovněž upozorňuji, že pokud zareaguješ nevhodně na tuto mou zprávu, následující BAN na fóru by byl minimálně měsíční.
Uživatelský avatar
Fíla
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 37
Dal: 8 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od Fíla »

ksoft píše:Tohle si řikej kaszoj on ti sežere vše co mu řekneš...
Ale ne mě ja pedakov znam a vim čeho jsou schopny řikaji jak jsou hodny a pak delaji ruzne věci.
A ty jseš se již poučil jak to nepodelat prište na to pujdeš jinak abyte nedostaly znam te vim jakej jsi.
Je hodne nezodpovedne jse motat kolem deti když jsi již byl odsudenej.

Ja již nemam možnost jak bejt s detma a nevyhledavam je jsem radeji doma ale ty po odsoudeni radeji lezeš za detma...
Myslím si, že máš spíše strach sám ze sebe. Sám sis udělal nějakou svojí bariéru a myslíš si, že je to správný, tak se to snažíš podsouvat jiným.
A slova znám tě a vím jakej jsi? Ne nevíš právě že o mně vůbec nic až na delikt,který jsem spáchal. A nevíš, jaký já mám přepoklady neudělat stejnou činnost znovu. Jsem venku rok a 3 měsíce. Prosím ksofte, neodsuzuj všechny do jednoho, nedělá se to. Na to, abych se nestýkal z dětmi mi musí zabránit soud. Stejně jako je nekontaktovat. Od toho soudy jsou. Tím pádem nevidím nic špatného začít znova a jinak.
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Nový příspěvek od ksoft »

Jseš uchyl a ne nejakej a to mi stači....
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů