Smrt pedofila (2003, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Smrt pedofila (2003, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Smrt pedofila

Příběh ze současnosti se odehrává v jedné z našich mužských věznic, kde dojde k nedokonané vraždě vězně – mladého učitele, odsouzeného za smrt žáka. Teprve v průběhu děje se dozvídáme, za jakých okolností k této události došlo a čím byl motivován tento násilný, i když nechtěný tragický čin. Souběžně s touto dějovou linií, která osvětluje vztah učitele a žáka, se odvíjí příběh vyšetřování pokusu o vraždu na učiteli, na člověku, jehož orientace je sice homosexuální, ale v žádném případě pedofilní… Napínavý film, který má charakter dobrého detektivního příběhu, je současně sondou do duše jednoho nešťastného člověka.

ČSFD

Obrázek Obrázek

Sexuální orientace "pedofila" není "v žádném případě pedofilní" proto, že je celkem jednoznačně efebofilní (s 16letým Vojtou Kotkem). I nějaké romantické scény tam jsou. Jinak je to ale drsná motivace, proč se za žádnou cenu nedostat do vězení, a proto doporučuju se na to jednou podívat, i když to není nic o dětech.
► Ukázat spoiler
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Smrt pedofila (2003, film)

Nový příspěvek od Hebeš »

Děj je zajímavý a napínavý, i když samotný čin mi přijde celkem nereálný. A tomu klukovi je ve filmu 14, nikoliv 16.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.