Padlý anděl / Fallen Angel (2003, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Padlý anděl / Fallen Angel (2003, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Padlý anděl / Fallen Angel

Devítiletý Terry žije se svým otcem v Rose Pointu, který tam pracuje jako správce letní rezidence bohaté rodiny Wenworthových. Jednou o Vánocích přijedou Wenworthovi i se čtyřletou dcerkou Katherine. Její otec ji a Terryho vezme do místní nemocnice, aby tam dětem rozdal dárky. Na zpáteční cestě dojde ve vánici k tragické nehodě. Uplyne řada let, Terry žije v Los Angeles jako velmi úspěšný právník a se svým otcem se nestýká. Když dostane zprávu, že umírá, vydá se na cestu, ale už ho nezastihne naživu. Chce se ihned vrátit domů, ale zjistí, že otec těsně před smrtí chystal rezidenci na nový příjezd Wenworthových. Tentokrát přijíždí Katherine se svou malou adoptovanou slepou dcerkou...

ČSFD

Obrázek
► Ukázat spoiler
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.