Nudistickou olympiádu obchází strach z pedofilů (Týden.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6468
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3493 poděkování

Nudistickou olympiádu obchází strach z pedofilů (Týden.cz)

Nový příspěvek od Kasz »


Příští víkend se v australském Adelaide koná nudistická olympiáda. Naháči se zde utkají v nejrůznějších disciplínách poprvé po několika letech. Organizátoři se ale obávají, že na akci se zaměří i pedofilové.

Olympiáda se na Maslin Beach v Adelaide uskuteční 20. ledna poprvé po šesti letech. Akce založená v roce 1983 se od roku 2007 neuskutečnila kvůli absenci sponzora.

"Hodně lidí se ptalo, proč se olympiáda v posledních letech nekonala, tak jsme si řekli, že by bylo dobré to zase rozjet," říká organizátorka a sponzorka akce Debbie PIllarová.

Sportovních klání se budou účastnit také děti. Na programu je například skákání v pytlích a honba za pokladem. Na radu policie ale na sobě budou muset na rozdíl od dospělých mít alespoň dolní díl plavek, napsal server Adelaidenow.

Podle Pillarové jedině tak půjde o bezpečnou rodinnou akci. Smůlu budou mít i neautorizovaní fotografové. Pro všechny případy bude vchody na pláž také střežit místní policie.

Účastníci věří, že na akci, která v nahotě navazuje na odkaz antických olympijských her dorazí stejně jako před lety tisíce diváků, a nudistické hnutí dostane díky ní nový impuls. I když akce úplně nudistická nebude.Jak vidíte, tak už neobcházejí podobné akce pedofilové ale strach z pedofilů.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Nudistickou olympiádu obchází strach z pedofilů (Týden.c

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

To je fakt neskutečné.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Nudistickou olympiádu obchází strach z pedofilů (Týden.c

Nový příspěvek od fenix »

Na jednu stranu se bojí pedofilu a na druhou chtějí aby přišlo tisíce diváků. To mají docela smůlu, protože třeba mě se víc líbí s tim dolnim dílem plavek stejně víc než nahé. :D
Uživatelský avatar
efix
Čestný člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Dětský smích je stejně nejkrásnější zvuk :)
Příspěvky: 614
Dal: 62 poděkování
Dostal: 178 poděkování

Re: Nudistickou olympiádu obchází strach z pedofilů (Týden.c

Nový příspěvek od efix »

Hm...dospělí se tam budou vesele prohánět nazí, ale děti musíme zakrýt...co kdyby, že? To je hysterie. No tak by přišlo pár pedofilů a koukli se. "Normálové" se zase kouknou na dospělé holky. Co je na tom? To je pak půjdou někam znásilnit? Jak nebezpečný je pedofil, který se z dálky kouká na nahé dítě? To nás má společnost fakt za takový šílence neschopný sebekontroly?
Dítě je úžasná bytost. Dej mu najevo lásku, ale opatrně. Zájmy dítěte jsou důležitější než tvoje. I když bys měl možná rád víc než jen pusu, nemůžeš. Nesmíš. Zradil bys sám sebe a ublížil tomu, koho jsi miloval. Nepodporuj tedy ubližování dětem ani jeho produkty, dětskou pornografii.