Pedofil napadl nezletilou dívku, teď po něm pátrá kriminálka (ChrumiskéNoviny.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6463
Dal: 1584 poděkování
Dostal: 3493 poděkování

Pedofil napadl nezletilou dívku, teď po něm pátrá kriminálka (ChrumiskéNoviny.cz)

Nový příspěvek od Kasz »


Pardubice - Zdejší kriminálka pátrá po pedofilním násilníkovi, který v pátek kolem půl čtvrté odpoledne v ulici U Trojice napadl nezletilou dívku.

Podle policejní mluvčí Jitky Vavřinové měla událost sexuální podtext. Napadená dívka při incidentu naštěstí neutrpěla žádné vážnější poranění. K události došlo v prostoru mezi podjezdy u garáží.

„K popisu uvedeného muže napadená dívka uvedla, že se byl snědé pleti ve věku asi 20 až 30 let, byl vysoký 180 centimetrů, měl mít krátce střižené černé vlasy. Na sobě měl černé kalhoty a černou bundu. Z místa činu odešel směrem k benzínové čerpací stanici a hypermarketu Albert,“ uvedla Jitka Vavřinová.

V této souvislosti se policie obrací na občany, kteří se v uvedeném čase v okolí zmiňovaného místa pohybovali a mohli by poskytnout jakékoli informace k podezřelému muži, aby se přihlásili prostřednictvím linky 158.Samozřejmě, jak jinak: Kdokoliv, kdo napadne nebo něco udělá špatného dítěti, tak je hned pedofil.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙