Uragán na Jamajce / Uragán na Jamajke / A High Wind in Jamaica (1965, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Uragán na Jamajce / Uragán na Jamajke / A High Wind in Jamaica (1965, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Uragán na Jamajce / Uragán na Jamajke / A High Wind in Jamaica

Rodina Thorntonovcov žije na Jamajke, ale otec Frederick (NIGEL DAVENPORT) a matka (ISABEL DEANOVÁ) sa obávajú, že ich deti nezískajú riadne vzdelanie a správanie, a tak sa rozhodnú vrátiť domov, aby študovali vo Veľkej Británii. Cestou však loď prepadnú piráti na čele s kapitánom Chavezom a jeho partnerom Zacom (JAMES COBURN). Kým piráti hľadajú na palube cennosti, deti sa nepozorovanie dostanú na pirátske plavidlo. Piráti čoskoro objavia čiernych pasažierov. Chavez - napriek nesúhlasu ostatných - ich chce dostať do bezpečného prístavu. A pre mládež je to možnosť prežiť veľkolepé dobrodružstvo. Desaťročná Emily (DEBORAH BAXTEROVÁ) dokonca nadviaže pevné puto s kapitánom Chavezom...

ČSFD
IMDb

Obrázek Obrázek Obrázek

Ve filmu vystupuje víc dětí, ale hlavní roli má 11letá Deborah Baxter, a na její vztah s kapitánem se fakt hezky dívá.
► Ukázat spoiler
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.