Nepomohlo vězení ani léčba. Deviant ze Šumavy znásilnil další dítě (Deník.cz)

Sekce pro vkládání zpráv, které se týkají kriminálních kauz, trestných činů aj., jež jsou s ohledem na zaměření fóra relevantní, a následnou diskuzi mezi uživateli (případně i neregistrovanými návštěvníky). Nevkládejte do této sekce články týkající se problematiky sexuálního zneužívání obecně.
Pravidla fóra
UPOZORNĚNÍ: Fórum Reakce na média vč. svých podsekcí právě prochází rekonstrukcí. Více informací se dozvíte ZDE.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5652
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2336 poděkování

Nepomohlo vězení ani léčba. Deviant ze Šumavy znásilnil další dítě (Deník.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Muž si podle soudu nepřipouští, že je homosexuální pedofil. Dostal 8,5 roku vězení a byla mu nařízena další léčba.

Za zneužívání malých kluků byl v minulosti už dvakrát odsouzen a putoval za mříže, musel se podrobit dokonce i sexuologické léčbě, ale nepomohlo to. Muž z Klatovska, který je homosexuální pedofil, což si ale odmítá připustit, si za terč svého útoku vybral další dítě. Teprve dvanáctiletého chlapce opakovaně zneužíval a znásilňoval. Krajský soud v Plzni ho za to v pátek poslal na 8,5 roku do věznice a nařídil mu další sexuologickou léčbu.

Zdeněk V. (48), jehož tvář a jméno ze zákona nelze zveřejnit, podle obžaloby chlapce zneužíval a znásilňoval v období mezi červnem a říjnem 2022 v době, kdy mu ho rodiče svěřili do péče. Dělo se tak při výletech po Čechách i u něj doma, v šumavském městečku. Muž dítě podle obžaloby osahával na intimních místech a prováděl s ním různé sexuální praktiky. Nezletilému se to nelíbilo, ale nebránil se, protože byl zvyklý poslouchat a navíc ho obžalovaný uplácel dárky.

Zdeněk V. u soudu opakovaně vinu popřel. „Za vším jsou peníze. Otec údajně poškozeného dítěte nejprve chtěl, abych si vzal na sebe půjčku 150 000 korun a když to nevyšlo, obvinil mě ze zneužití syna. Vyhrožoval mi naložením do louhu nebo že mě rozřeže. Ze strachu jsem mu proto vydal alespoň 80 000 korun, což byly peníze za ubytování od klientů v penzionu, kde jsem pracoval,“ řekl před soudem obžalovaný s tím, že ani poté obvinění ze zneužití syna otec nestáhl. Zdeněk V. proto už dříve před soudem uvedl, že je ochoten podstoupit i test na detektoru lži.

Soudní znalkyně však označila výpověď vyslechnutého dvanáctiletého chlapce za věrohodnou a ke stejnému závěru došel i senát v čele se soudkyní Lucií Bočkovou. Za znásilnění, pohlavní zneužití a další trestnou činnost byl Zdeňkovi V. uložen trest v délce 8,5 roku, který si odpyká ve věznici s ostrahou. Dále se musí podrobit ambulantnímu sexuologickému léčení a uhradit poškozenému dítěti odškodné ve výši 150 tisíc korun.

Senát podle Bočkové neměl o vině obžalovaného pochyby. „Vycházeli jsme z výpovědi poškozeného, která byla věrohodná, bez jakékoli snahy obžalovanému ublížit,“ uvedla Bočková s tím, že dle znalkyně by nebyl hoch schopen si celý děj vymyslet. „Poškozený byl pro obžalovaného, který byl opakovaně diagnostikován jako homosexuální pedofil, snadnou obětí,“ řekla soudkyně, která se pozastavila nad tím, že otec poškozeného Zdeňkovi V. svěřoval svoje děti, ač znal jeho minulost. Trest je podle senátu adekvátní činu, muž neměl žádnou polehčující okolnost, jen přitěžující, mimo jiné předchozí odsouzení za stejnou trestnou činnost. To, že soud uložil pouze ambulantní a nikoli ústavní léčbu, Bočková vysvětlila tím, že senát dal na názor znalce.

Verdikt není pravomocný, obě strany si ponechaly lhůtu na odvolání.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 984
Dal: 312 poděkování
Dostal: 253 poděkování

Re: Nepomohlo vězení ani léčba. Deviant ze Šumavy znásilnil další dítě (Deník.cz)

Nový příspěvek od Silesia »

Tak další skutek už snad nestihne...
Chudák Kluk. Snad se z toho dostane. Doufám že má chápavé rodiče.