Změna lékaře (Swen)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
Swen
Na trestné lavici
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: „…Kdo chce získat zpátky své mládí, ať si prostě zopakuje všechny své pošetilosti…“
Příspěvky: 83
Dal: 67 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Změna lékaře (Swen)

Nový příspěvek od Swen »

Změna lékaře - dotaz v poradně
Swen píše:Zdravím
Mám soudem určenou sexuologickou léčbu v ambulantní formě. A tím problém nemám. Co je však horší je spolupráce s určenou lékařkou.
Překrucuje každou druhou větu, což bylo patrné i v posudku pro soud. Obecně z ní čiší nechuť k mé osobě a spíš než snahu o léčbu to připomíná nějaké její osobní tažení.

Je nějaký způsob jak změnit soudem určeného lékaře?
MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Ano, lékaře je možno změnit. Rozhoduje o tom soud. Základní podmínkou je, abyste si našel jiného lékaře, který Vás bude ochoten do léčby přijmout a písemně to soudu sdělí.

S pozdravy

MUDr. Antonín Brzek

Katerina Klapilova, Ph.D. odpovídá:

Dobrý den,

můžete se se svou žádostí obrátit na soud, který Vám léčbu nařídil. Bylo by dobré předem mít projednáno s jiným sexuologem to, aby Vás mohl přijmout do péče a navrhnout to soudu, který Vám ambulantní formu sexuologické léčby nařídil.

Přeji Vám hezký den,

Mgr. Kateřina Klapilová, Ph.D., (ECPS)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se tento účet ukázal být duplicitním účtem již dříve zablokovaného uživatele Tim (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.