Skupiny uživatelů a jejich uživatelská oprávnění

Provozní informace o chodu fóra, uživatelských skupinách, hodnostech a sekcích. (V této části fóra mohou zakládat témata jen členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mají možnost na již založená témata reagovat, noví uživatelé fóra zde mohou odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1080
Dal: 402 poděkování
Dostal: 743 poděkování

Skupiny uživatelů a jejich uživatelská oprávnění

Nový příspěvek od Fx100d »

Návštěvníci
Návštěvník je uživatel, který na fóru není zaregistrován. Návštěvníci mohou vidět a číst veřejně přístupnou část fóra. Zakládat témata a přispívat mohou pouze do Sekce pro neregistrované. Každý příspěvek musí projít schválením moderátora a ochranou proti spamu. Návštěvníci mohou rovněž jako neregistrovaní vstoupit do chatu. Přispíváním do veřejně přístupných částí fóra a vstupem na chat návštěvník souhlasí s pravidly webu!

Návštěvníci mohou: přispívat pouze do sekce pro neregistrované (pro vložení každého příspěvku je nutné projít ochranou proti spamu, příspěvek následně musí být schválen moderátorem); číst sekci pro registrované; stahovat soubory (přílohy příspěvků); zobrazit profil, seznam uživatelů a výpis uživatelů online; posílat emaily registrovaným uživatelům.

Noví členové
Po registraci se stanete Novým členem fóra. Budete tak mít k dispozici svůj vlastní profil, příspěvky, které vložíte na fórum, se stávají součástí profilu. Registrovanému uživateli mohou jiní uživatelé poděkovat za příspěvek a zároveň tento uživatel může poděkovat za příspěvek ostatním registrovaným uživatelům. Nový člen má omezenou funkčnost soukromých zpráv, nemůže měnit avatar a hlasovat v anketách. Po napsání 10 příspěvků na fórum se automaticky stáváte plnohodnotným registrovaným uživatelem.

Noví členové fóra (mají méně než 10 příspěvků) oproti návštěvníkům navíc mohou: přispívat bez nutnosti schvalování moderátorem a ochrany proti spamu; změnit uživatelské heslo; obdržet poděkování a poděkovat za příspěvek; zobrazit seznam poděkování; zobrazit toplist poděkování; do příspěvku vložit obrázek (IMG tag); číst a zasílat soukromé zprávy (kapacita schránky omezena na 5 zpráv; zprávu lze zaslat pouze 1 příjemci).

Registrovaní uživatelé
Registrovaným uživatelem se stáváte po registraci a napsání 10 příspěvků na fórum.

Registrovaní uživatelé (10 a více příspěvků) oproti novým členům navíc mohou: upravit vlastní příspěvek; nastavit si či měnit avatar; vyhledávat na fóru (limit 1 dotaz za minutu); hlasovat v anketách; v rámci soukromých zpráv použít BBCode, smajlíky, stahovat soubory, poslat SZ emailem, zobrazit SZ pro tisk (kapacita schránky omezena na 20 zpráv; zprávu lze zaslat pouze 1 příjemci).

Skupina ČEPEK
Uživatelem skupiny ČEPEK se může stát registrovaný člen fóra, který dlouhodobě a hodnotně přispívá Česloslovenské pedofilní komunitě svou aktivitou, dále čestný registrovaný člen, který v minulosti pro Československou pedofilní komunitu či obecně pro komunitu pedofilů vykonal mnoho dobrého, a také registrovaní uživatelé, kteří přispějí na provoz a aktivity ČEPEKu dobrovolným členským příspěvkem.

Člen skupiny ČEPEK získává přístup do VIP skupiny ČEPEK, která je běžným uživatelům skrytá a kde jsou uveřejňovány informace např. o budoucích přednáškách a jiných připravovaných veřejných vystoupeních členů komunity, které nemohou být z důvodu bezpečnosti zúčastněných osob publikovány předem ve veřejně přístupných sekcích.

Členové skupiny ČEPEK oproti standardním registrovaným uživatelům navíc mohou: připojovat soubory k příspěvkům; mazat vlastní příspěvky; založit Důležité téma; vypnout cenzuru slov; ukládat koncepty; použít podpis; skrýt svůj online stav; vyhledávat přes limit; posílat instantní zprávy; vytvářet ankety/hlasování; využívat rozšířených funkcí soukromých zpráv (obrázky v SZ, úprava SZ, přeposlání SZ; kapacita schránky 1000 zpráv; jednu zprávu lze zaslat až 10 příjemcům).

Do skupiny ČEPEK budou přijatí:
1) uživatelé, kteří dlouhodobě a hodnotně přispívají webu www.pedofilie-info.cz svou činností,
2) čestní členové, kteří v minulosti pro Československou pedofilní komunitu či obecně pro komunitu pedofilů vykonali mnoho dobrého,
3) uživatelé, kteří přispějí na provoz a aktivity ČEPEKu dobrovolným členským příspěvkem.

O přijetí uživatele do skupiny ČEPEK dle bodů 1) a 2) rozhodují administrátoři. Přijetí uživatele do skupiny ČEPEK na základě bodu 3) proběhne automaticky zaplacením členského příspěvku.

Více informací o možnostech platby členského příspěvku najdete ve vlákně Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Seznam členů skupiny ČEPEK, formu členství, datum vypršení členství a výši přijatých dobrovolných příspěvků naleznete v Seznamu členů Skupiny ČEPEK a v sekci Platby dárců a členů ČEPEKu.

Aktualizováno 1. 12. 2013
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.