Chlapec tvrdí že je dívka, rodiče bojují, aby mohl chodit...

Diskuze o problematice dětí.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Chlapec tvrdí že je dívka, rodiče bojují, aby mohl chodit...

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Chlapec tvrdí že je dívka, rodiče bojují, aby mohl chodi

Nový příspěvek od Dan »

Díky za tenhle článek, téma mě dosti zajímá.

Když si to trochu rozeberem. První velmi zajmavej faktor je pro mě, nakolik tuto odlišnost dokáže dítě vycítit už v tak raném věku. Nevím, nakolik se to pokrývá se zkušenostmi jiných transexuálů, ale je to docela logické. Vždyť často se už malé holčičky o kluků výrazně odlišují svých chováním, není to jen tak, že děti rodiče stylizují do té které role, ale že děti samy (aspoň většinu) to niterně táhne buď ke klučičímu nebo holčičímu jednání. Problém naopak nastane, pokud rodiče nerespektují, kam to dítě táhne, jen kvůli tomu detailu, že holčičkou jejich syn není...

To že se rodiče dokázali k celému problému postavit tak, že z něj problém nedělali, je úžasné. Věřím, že je to tak správně a nemusí záležet ani na názoru po vyšetření, ostatně i v tomhle se jejich syn ještě může změnit, ale je dobře, že mu vycházejí vstříc tak, jak vyžaduje. Už jen takovým přístupem by se s tím klučina mohl víceméně bezproblémově vyrovnat.

Ovšem pokud by zas nezasáhl zkostnatělý společenský systém. Na škole kam jsem chodil se jednou řešil možná podobný případ, kdy tak trochu podobný kluk sdílel například šatny radši s holkami, právě spíš z důvodu, aby nebyl kluky šikanován. V Americe zřejmě volí právě opačné postupy - proti jednotlivci, v takzvaný prospěch většiny. Hloupé, necitlivé. To je pak už holt ten problém, kdy bude muset chlapeček i jeho rodiče čelit pohledu společnosti. Ale pokud budou rodiče chápavě stát při něm, snad to bude mít o něco snazší, určitě snazší než bez chápavosti rodičů. Když si to tak vezmem, nezdá se vám, že to může mít jaksi někdo od narození těžší než my, pedofilové, pokud se jaksi jeho odlišnost stává zřejmou na první pohled?