Ohavností pedofilů v Praze přibývá (www.prazskypatriot.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6498
Dal: 1616 poděkování
Dostal: 3529 poděkování

Ohavností pedofilů v Praze přibývá (www.prazskypatriot.cz)

Nový příspěvek od Kasz »


Pedofilní lovci dětských duší i tělíček jen za loňský rok spáchali 238 těchto odporných skutků. Ještě před čtyřmi lety jich bylo na více jak milionové město „pouhých“ 165. K rozmachu této kriminalisty přispívá i anonymita internetu, kterou umí úchylní lidé zneužít.

„Internet stále poskytuje velké příležitosti k páchání mravnostních deliktů a pachatelům mnohdy napomáhají samy děti. Jejich rodiče často ani netuší, s kým se potomek tajně kontaktuje. Což končí děsivou frustrací celé rodiny,“ Alena Kolářová, šéfka pražské mravnostní policie.

A tak pedofilové na internetu stále číhají a opět sázejí na naivní zvědavost a důvěřivost. „Jsou hlavně přesvědčiví a velcí manipulátoři,“ upozornila policistka. Pro někoho je tento varovný apel jen obehranou nudnou písničkou. Chyba. Právě proto se podle policie pedofilům stále „daří“.


Zvrhlý hlídač a teolog

Příkladem je pětatřicetiletý muž z Prahy – podle rozsudku zneužil přes dvě desítky chlapců. Své oběti kontaktoval přes internet a některé z nich nutil k pohlavnímu styku. Odsouzený pracoval jako ostraha v tiskárnách a sponzoroval dětské domovy.

Jeho údajně první oběť vyhrála jím vypsanou soutěž „dítě VIP“, za což měla strávit dva týdny v Praze. Chlapec přijel a skončil pohlavně zneužíván několik dní ve vrátnici, než ho pedofil propustil.

Nedávná minulost mapuje další z těchto obřích kauz pohlavního zneužívání dětí. Podle šéfky mravnostní policie se řadí mezi pražské monstrózní případy neuvěřitelného rozsahu. Dvěma sadomasochistickými vedoucími ze sdružení Malý princ bylo sexuálně zneužito 22 chlapců od sedmi do čtrnácti let.

Jeden z vedoucích byl i mladý teolog. Ten se s chlapci pokoušel o anální sex, což se mu nepovedlo. Tak si podle policie aspoň fotografoval jejich genitálie. Parťák teologa měl jiné „záliby“ – nechal se od chlapců mimo jiné svazovat, kapat vosk na intimní části těla, přikládat na tělo rozžhavené nůžky či ovazovat přirození lepenkou.


Znepokojení psychiatři

Policisté zabývají i případy týrání dětí. A bohužel jich není málo. Čerstvě zjištěné případy však v průběhu vyšetřování policistka nechce příliš komentovat. „Opakují se stejné způsoby týrání. Tedy bití, či jiné brutální zacházení. Dítě nechápe, proč se tak děje a jeho psychika je mnohdy narušena po zbytek života,“ líčila Alena Kolářová.

Někdy je týrání i nevědomé a způsobuje ho alternativní způsob života některých mladých rodičů v metropoli. Jsou to především asketové, kteří odmítají lékařskou péči, očkování a preferují domácí porody.

Ať už si to uvědomují nebo ne, dětem vnucením vlastního životního stylu tak mohou vážně poškodit zdraví. „Znepokojuje to především psychology a psychiatry. Za týrání dětí to jednoznačně považují,“ sdělila Pražskému patriotu policejní šéfka Alena Kolářová.

Ta však nezpochybňuje, že je zde velký prostor pro diskuzi. „Je to zejména záležitost právního výkladu. Musel by se dokázat vědomý úmysl dítě vývojově poškodit. Tedy kdy je to týrání a kdy ne,“ vysvětlovala Alena Kolářová s tím, že obecně vzato, malé dítě nemá možnost volby.

Je se vším všudy vydáno na milost či nemilost těch, kdo jej vychovávají. Policie může zasáhnout jen tam, kde je důvodné podezření z porušení zákona.


Osvobozená matka „vlčích dětí“

Stalo se tak v nedávné minulosti, kdy zasahovala v jednom bytě na Vinohradech. Policii přivolala matka dvou chlapců při hádce s manželem. Rodiče po domácích porodech jejich existenci zamlčeli nejen úřadům, ale i nejbližší rodině.

S chlapci až na jednu výjimku z bytu nikdy nevyšli. Vrchní soud pak vynesl finální verdikt – otci osmiletý nepodmíněný trest a matce dvouletou podmínku. Lednová amnestie matku zcela osvobodila, otec výkon trestu dosud nenastoupil. „Oba rodiče jsou již delší dobu nezvěstní,“ glosovala Alena Kolářová. Dětí se nakonec ujal jejich strýc.Na tento článek mne upozornil Karel Žák, který se v těchto dnech účastní Bohnických sexuologických dní:
Karel Žák píše:Ahoj Petře, zdravím tě z Bohnických dní. Našel jsem článek, který tě asi bude zajímat, protože jsem měl v průběhu konference čas, napsal jsem do redakce krátkou zprávu. Jestli to uznáš za vhodné, můžeš ji vložit na fórum:

Dobrý den, chtěl bych upozornit na nepřesnost v článku pana redaktora Petra Štrompfa, které se dopustil v článku s názvem Ohavností pedofilů v Praze přibývá.
Byť je jasné, že většina lidí pojem pedofil a pedofilie používá ve významu pohlavního zneužívání dětí, není takové použití pojmu pedofilie korektní. Pedofil je člověk, kterého děti eroticky přitahují. Takový člověk se za celý život nemusí dopustit žádného nevhodného nebo trestného chování vůči dětem. Stejně jako většina "normálně" zaměřených mužů neznásilňuje ženy, lze předpokládat, že většina pedofilů nezneužívá děti. Sami sexuologové uvádějí, že pravděpodobně většina pedofilů se pohlavního zneužití dítěte nikdy nedopustí.
Dále je třeba uvést, že pohlavního zneužívání dětí z větší části (např. sexuolog Weiss uvádí až 90% případů) dopouštějí delikventi, kteří nejsou pedofiové. Tito většinově orientovaní delikventi použijí dítě pro své sexuální uspokojení jako snadněji dostupný náhradní sexuální objekt z důvodu nějaké jiné (většinou osobnostní) patologie.

Mějme na paměti, že ztotožňováním pedofilie s pohlavním zneužíváním dětí křivdíme těm pedofilům, kteří se celý život žádného deliktu vůči dítěti nedopustí. Bylo by proto záhodno používat příslušné pojmy korektně v jejich správných významech.

Více informací o pedofilii naleznete například na informačním portálu http://www.pedofilie-info.cz

S pozdravem
Karel Žák
http://is.muni.cz/osoba/174448#publikace
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6498
Dal: 1616 poděkování
Dostal: 3529 poděkování

Re: Ohavností pedofilů v Praze přibývá (www.prazskypatriot.c

Nový příspěvek od Kasz »

Karel mi zaslal odpověď pana šéfredaktora, uvádím ji tedy v plném znění:
Jan Puci píše:Vážený pane Žáku,
děkuji Vám za email. Vážím si Vašeho odborného pohledu, přečetl jsem si na Vašich stránkách, že se problematice věnujete do hloubky. Nicméně článek je pro širší čtenářskou obec a tak je psán ve stylu žánrově reportérsky poutavém. Myslím, že čtenář po seznámení se s článkem nezíská dojem, ve všichni pedofilové zneužívají děti. Nemyslím, že pohled na tematiku zkreslujeme. Vždy je potřeba nalézt balanc mezi věcnou správností a jejím čtenářsky poutavým podáním. I podle dosavadních reakcí čtenářů do redakce mám dojem, že článek je zaujal a nezkreslil jejich dojem. Nicméně za autora děkuji za připomínku, kterou při zpracování článků s touto tematikou vezme v potaz.

Každopádně Vám děkuji za fundovanou reakci a přeji Vám příjemný zbytek dne.

S pozdravem

Jan Puci
šéfredaktor
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Ohavností pedofilů v Praze přibývá (www.prazskypatriot.c

Nový příspěvek od Dan »

Eheheh tak pan šéfredaktor zareagoval hezky a docela vstřícně. Jen mě mrzí, když se bulvárnost a zjednodušování označuje za "vstřícnost čtenářstvu", ale třeba příště k faktům přihlédnou a vyznění bude trochu snesitelnější.
A ono by možná stačilo, kdyby se v povědomí lidí i žurnalistickém žargónu rozšířil jiný, přesný a jednoduše vnímatelný pojem pro zneužívače dětí, než je to hezky znělé slůvko pedofil. Pak by se jednoduše od sebe oddělil výraz pedofila jako sexuální orientace a pedofila/nebo nepodefila zneužívajícího děti. Nevím, zda je to vůbec věc možná a nevím, jestli vlastně už jen v našem úzkém kruhu obecněji funguje nějaké označení pro člověka, který dítě zneužil. Chtělo by to jedno hezké ošklivé slůvko, které by tu skutečnost vystihla.
Lidi se potřebují vymezovat proti těm, kteří děti zneužívají a filtrovat i svůj docela oprávněný vztek. Myslím, že se to nikomu nedá ani vyčítat, cítím takový vztek taky. Jenže čistě kvůli omezení jazyka, se takový vztak obrací proti "pedofilům" jako pojmu "pedofilům" jako celku. Aneb, jak jazyk ovládá myšlení..
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Ohavností pedofilů v Praze přibývá (www.prazskypatriot.c

Nový příspěvek od Kuba »

Myslím, že odpověď v tomto stylu je celkem běžná z různých redakcí. Pokud tedy vůbec odpoví.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 156 poděkování
Dostal: 102 poděkování

Re: Ohavností pedofilů v Praze přibývá (www.prazskypatriot.c

Nový příspěvek od MarkM »

Tak tohle už je vážně hodně trapný. *rofl*
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6498
Dal: 1616 poděkování
Dostal: 3529 poděkování

Re: Ohavností pedofilů v Praze přibývá (www.prazskypatriot.c

Nový příspěvek od Kasz »

Jan Puci píše:Nemyslím, že pohled na tematiku zkreslujeme. Vždy je potřeba nalézt balanc mezi věcnou správností a jejím čtenářsky poutavým podáním.
Tohle mi vadí asi nejvíc. Pan šéfredaktor v podstatě říká, že lžou, aby byl článek "čtenářsky poutavý".
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 112 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Ohavností pedofilů v Praze přibývá (www.prazskypatriot.c

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Creepy píše:Klidne by se ale dalo rict i "mejte na pameti, ze ztotoznovani nejake jine (vetsinou osobnostni) patologie s pohlavnim zneuzivanim deti krivdime tem lidem s takovou patologii, kteri se cely zivot zadneho deliktu vuci diteti (ani nikomu jinemu) nedopusti". V cem je rozdil? Oni taky za svoji patologii nemohou. Proc se citime tak strasne ukrivdeni, kdyz se slovo "pedofilie" v mediich objevuje v souvislosti se zneuzivanim deti a pritom na druhe strane klidne krivdime jine, skoro naprosto stejne demonizovane a zatracovane skupine lidi.
Ok, tak někdo má třeba patologický alkoholismus. On za to vlastně nemůže, že se opil a pak v opilecké agresivitě někomu ublížil. Za to může ten alkoholismus, který si sám přivodil nevhodně častým pitím alkoholu.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6498
Dal: 1616 poděkování
Dostal: 3529 poděkování

Re: Ohavností pedofilů v Praze přibývá (www.prazskypatriot.c

Nový příspěvek od Kasz »

Creepy píše:Proc se citime tak strasne ukrivdeni, kdyz se slovo "pedofilie" v mediich objevuje v souvislosti se zneuzivanim deti a pritom na druhe strane klidne krivdime jine, skoro naprosto stejne demonizovane a zatracovane skupine lidi.
Kde a komu křivdíme? Můžeš, prosím, uvést konkrétní příklad nebo odkaz na nějaký takový příspěvek zde na fóru?
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6498
Dal: 1616 poděkování
Dostal: 3529 poděkování

Re: Ohavností pedofilů v Praze přibývá (www.prazskypatriot.c

Nový příspěvek od Kasz »

Creepy píše:Osobnostni patolologie je vrozena vlastnost, tak jako pedofilie.
I osobnostní nepatologie je vrozená, stejně jako pedofilie.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙