Návrh na místo na zapisování trestů

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6522
Dal: 1663 poděkování
Dostal: 3543 poděkování

Návrh na místo na zapisování trestů

Nový příspěvek od Kasz »

Navrhuji zřídit na fóru sekci, kde budou moderátoři psát upozornění na nevhodné chování uživatelů, pokud takové chování zaregistrují. Sweet4ever před chvilkou po mém příchodu do chatu smazal kompletní text, který na fóru byl. Důvod? "[1:49:00] sweet4ever → elrond: Smazl jsem to kuli moderatorovi." Takové jednání se mi jako moderátorovi vůbec nelíbí. Vypadá to, jakoby si v předchozí komunikaci psali něco, co by se moderátorovi nemuselo líbit. Upozornil jsem ho, že bude-li se jeho jednání opakovat, dostal by ban do doby, než bude vytvořený nový chat, který bude logovat vše (doufám), tedy i jakékoliv smazané příspěvky.

Zároveň uděluji uživateli sweet4ever za smazání textu chatu po příchodu moderátora varování, protože tím porušil bod 4 pravidel: "Zavazujete se dodržovat pravidla slušného chování". Pokoutné jednání na fóru a schovávání se před moderátory zde netolerujeme. Pokud nechcete, aby Vaši komunikaci někdo četl, zvolte jiný komunikační kanál.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1077
Dal: 401 poděkování
Dostal: 741 poděkování

Re: Návrhy na změny a vylepšení fóra

Nový příspěvek od Fx100d »

Kasz píše:Navrhuji zřídit na fóru sekci, kde budou moderátoři psát upozornění na nevhodné chování uživatelů, pokud takové chování zaregistrují.
Je zřízeno.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.