Nechutně bohatý: Moc a zvrhlost Jeffreyho Epsteina / Jeffrey Epstein: Filthy Rich (2020, Dokument)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5639
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2331 poděkování

Nechutně bohatý: Moc a zvrhlost Jeffreyho Epsteina / Jeffrey Epstein: Filthy Rich (2020, Dokument)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Nechutně bohatý: Moc a zvrhlost Jeffreyho Epsteina / Jeffrey Epstein: Filthy Rich

USA, 2020, 3 h 45 min (Minutáž: 55–58 min)
Režie: Lisa Bryant
Kamera: Daniel Marracino, Thaddeus Wadleigh
Hudba: Justin Melland
Hrají: Jeffrey Epstein (a.z.), Mike Pence (a.z.)

Dokumentární seriál o Jeffreym Epsteinovi je postavený na svědectvích žen, které ho přežily. Popisují, jak usvědčený sexuální delikvent zneužíval svoje bohatství a moc.

ČSFDHrátky usvědčeného sexuálního delikventa Joffreye Epsteina inspirovaly dokumentaristku Lisu Bryant k vytvoření minisérie o životě mocného a vlivného obchodníka. Jak se postupně ukazovalo, aféra, za kterou byl nakonec Epstein odsouzený, se dotkla řady lidí z vyšších vrstev.

Ani po smrti neupadl jeden z novodobých sexuálních predátorů v zapomnění. Kdo byl Epstein a co po něm zůstalo?

Dokument vypráví o životě vlivného obchodníka, o jeho závratném bohatství i o způsobu, jak k němu přišel. Epstein byl nakonec hlavně díky tlaku veřejnosti postavený před soud za zneužití desítek nezletilých dívek, které si nechal posílat do svých luxusních rezidencí na Manhattanu v New Yorku, v Palm Beach na Floridě a na soukromý ostrov na Panenských ostrovech. Dívkám za sexuální služby platil, a ještě jim vyplácel bonusy, pokud přivedly do jeho rezidencí nové děvče. Tímto způsobem si vybudoval dobře fungující síť dívek, kterým bylo v některých případech sotva 14 let.

Jak během vyšetřování vyplynulo na povrch, dívky byly najímané na masáže, které měly provádět nahé, nebo částečně nahé. Masáž ale většinou končila sexuálním stykem. O nezletilých dívkách věděli jak zaměstnanci obchodníka, tak i jeho přátelé, které si často do domů a na ostrov zval.

V dokumentu oběti popisuj, jak se do sítě prostituce dostaly a jaký byl jejich život. Jde o šokující, pravdivý příběh. Lisa Bryant začala natáčet téměř rok před Epsteinovým zatčením v červenci 2019 a dokument objasnil celou řadu sporných událostí, které se kolem aféry postupně odkrývaly, včetně zapojení i celé řady vlivných a bohatých přátel vlivného obchodníka. Skandál se tak dotkl i britské královské rodiny, když se mezi návštěvníky sexuálních večírků ocitl i princ Andrew.


Cestovali jsme po celém světě, abychom poskytli nejúplnější a nejintimnější pohled na oběti. Mým cílem bylo rozmotat lži a manipulace pedofila, aniž bych ztratila ze zřetele ženy a mladé dívky, které lovil. Tím, že sdělují své pravdy prezentují nefiltrovaný obraz toho, co zažily,

uvedla režisérka.
Ve hře byli samozřejmě i velice dobří advokáti, které Epstein měl. Nakonec celá aféra rozvířila i zájem o to, jak sexuální predátor přišel ke svému enormnímu majetku. To se opakovaně vrátilo, když bylo oznámeno, že ve věznici spáchal sebevraždu. Hned vznikla řada konspiračních teorií, že to sebevražda nebyla a šlo jen o vyřizování účtů. To nakonec podpořila i druhá pitva, kterou si nechal udělat bratr Mark Epstein a která na rozdíl od první pitvy, sebevraždu vyloučila. Nefunkční kamery ve věznici v daný večer a dozorci, kteří náhodou usnuli, jsou jen drobnosti, které příběh dělají ještě napínavější.

Při tvorbě dokumentu musela režisérka postupovat velmi obezřetně, protože právníci a mocní přátelé obchodníka představovali nezanedbatelné nebezpečí.


Při natáčení na povrch vyplynula také řada dalších jmen, jako například jméno bývalého amerického prezidenta Clintona, jehož přítomnost na soukromém ostrově dosvědčilo několik lidí, ale nakonec nebylo možné svědectví použít.


Zdroj:

www.ew.com
www.netflix.com
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Saracen
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Příspěvky: 12

Re: Nechutně bohatý: Moc a zvrhlost Jeffreyho Epsteina / Jeffrey Epstein: Filthy Rich (2020, Dokument)

Nový příspěvek od Saracen »

ta osoba stale žije, upíří bál nekonči jsou v tom namočeni drtiva vetšina hercu hollywoodu, - z dětí je extrahovan Adrenochrom
Uživatelský avatar
Bouře
Globální moderátorka
Bydliště: Internet
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Anti-contact MAP ally
Příspěvky: 958
Dal: 1043 poděkování
Dostal: 1107 poděkování

Re: Nechutně bohatý: Moc a zvrhlost Jeffreyho Epsteina / Jeffrey Epstein: Filthy Rich (2020, Dokument)

Nový příspěvek od Bouře »

Saracen píše: pátek 5. 7. 2024, 18:25:49 ta osoba stale žije, upíří bál nekonči jsou v tom namočeni drtiva vetšina hercu hollywoodu, - z dětí je extrahovan Adrenochrom
Prosím, nevěř všemu, co se píše na internetu. :)

Doporučuji přečíst si tenhle článek.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/overovna-adrenochrom-qanon-konspiracni-teorie-hoax-vyvraceni_2309090500_pik

Dobrý fact-checking najdeš i na Manipulatori.cz
Skálu pěstí nerozbiješ, ale i ten nejtvrdší kámen proroste květina. Jen to chce čas.
Nechceš-li být odsuzován za svou odlišnost, nesuď za odlišnost jiné a neubližuj zranitelným.
Zeptej se mě na co chceš a anonymně