Jsem pedo? (Nic)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
Nic

Jsem pedo? (Nic)

Nový příspěvek od Nic »

Jsem pedo? - dotaz v poradně
Nic píše:Dobrý den je mi 15 a mám strašné depky z toho jestli jsem pedofil. Dalo by se říct že depky dokážu mít z jakékoliv blbosti ale to není k tématu. Jednou jsem při brouzdání na dark netu se narazil na stránku s dětským p*rnem byly tam jen fakt malé holčičky což mě nevzrušovalo a nijak se mi to nelíbilo ale narazil jsem na video s 15-16 letou holkou no udělal jsem se. Párkrát jsem to stejné video ještě vyhledal cca 2x ale jinak mi přijde že mě přitahují spíše straší ženy 30-40 nebo ženy s velkýma prsama vztah jsem ještě neměl takže ani nevím jestli dokážu cítit lásku jsem normální? Děkuji
MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

myslím, že se své pedofilní orientace obáváte zcela zbytečně. Píšete, že Vám je patnáct. To znamená, že holky dokonce pod 15 jsou holky ve věku Vám přiměřeném. Lze očekávat, že s Vaším postupujícím věkem bude také stoupat věk Vámi preferovaných děvčat. Nicméně nezapomínejte, že styk s dívkou pod 15 by byl trestným činem, i když Vy byste byl starší třeba jen o pár měsíců než ona.

Na start do pohlavního života máte spoustu času, nejméně do 18. A potom již budete s největší pravděpodobností mít zájem o holky nad 15.

Jinak varuji před internetovým pornem. Porno je pohádka, s normální sexualitou má málo společného a otupuje to Vaši vnímavost k normální erotice. Zatím tu normální erotiku nechte v sobě klíčit a těšte se na dobu, kdy pro ni budete již dostatečné zralý. Doporučuji, nyní se věnujte vzdělání a dětským hrám.

S pozdravy

MUDr. Antonín Brzek, Sexuologický ústav, Praha.