Pedofilové v Česku se volně sdružují. Deviace není nakažlivá (Jan Beer, medium.seznam.cz)

Sekce pro vkládání článků, které se týkají problematiky pedofilie, a následnou diskuzi mezi uživateli (případně i neregistrovanými návštěvníky).
Pravidla fóra
UPOZORNĚNÍ: Fórum Reakce na média vč. svých podsekcí právě prochází rekonstrukcí. Více informací se dozvíte ZDE.

PRAVIDLA POUŽÍVÁNÍ IKON:

– dobrý článek
– ucházející článek
– špatný článek
– článek z dezinformačního média

Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6392
Dal: 1545 poděkování
Dostal: 3434 poděkování

Pedofilové v Česku se volně sdružují. Deviace není nakažlivá (Jan Beer, medium.seznam.cz)

Nový příspěvek od Kasz »


Ne všichni pedofilové jsou zločinci. Většina drží své touhy na uzdě. Komu se nezadaří, může být velmi nebezpečný! Jejich touha je totiž agresí do integrity zranitelných, mezi které se děti běžně řadí.

Jakým způsobem vlastně dochází k útlumu sexuální vášně těch osob, které vzrušují objekty bez dokončení procesu dospívání? Veřejnost nyní mohla dokonce „v přímém přenosu“ sledovat pátrání po osobě s pedofilními sklony, která opustila uzavřený pavilón brněnské psychiatrie a Policie ČR po ní vyhlásila celostátní pátrání…

Důležitý je náhled
Osoba v pátrání byla bez medikace podle stanoviska lékařů a sdělení policejních pátračů nebezpečná! Vše dobře dopadlo, hledaný byl zadržen, je zpět pod zámkem a zobe jeden prášek za druhým.

Některé volnomyšlenkářské postupy doporučují realizaci řešení sexuální touhy predátorů masturbací, tedy ukájení své potřeby sebou samým. Po ejakulaci dochází běžně k chvilkovému uvolnění napětí a touha je naplněna, aniž by došlo k pohlavnímu spojení. Cílem totiž není a ani nemůže být změna preferencí, to je jako kdyby chtěl kdokoliv změnit heterosexuální chování na homosexuální, to prostě nejde. Psychologové a psychoterapeuti tak vedou člověka s pedofilními sklony především ke změně jeho postoje k sobě samotnému, vytvoření náhledu na své chování zvýšení sebeovládacích mechanismů.

V záloze jsou další postupy
Pokud nejsou terapie účinné, přichází ke slovu léčba psychiatrická. Ta je doménou zásahů do integrity pacientů podáváním medikamentů. V tomto případě všech dostupných, o kterých je známo, že utlumí sexuální pud. Ovšem ruku na srdce – kdo z nás neměl chřipku, nevzal Paralen a nezjistil, že nezabírá, a tak musel léčbu znovuzahájit s práškem účinnějším, třeba antibiotikem na recept od lékaře? Pokud v případě pedofilů nezabere medikace, může přijít jako další součást léčebného plánu kastrace. Ta s problémem jedince zatočí se stoprocentní účinností!

Jde o chirurgický zákrok, jehož účinnost je prověřena historií. Pacientovi však může vrátit život do normálních kolejí. Pedofilie, stejně jako jiná deviace, není nakažlivá, a tak se ani tohoto zákroku nemusí nikdo bát, pokud se s pedofilem náhodně potká v dopravním prostředku. Je dokonce možné, že ho vůbec neidentifikuje…

Je zajímavé, že pedofilně zaměřené osoby mají v Česku dokonce svůj veřejně přístupný web. Na něm diskutují své pocity z léčby. Registrováno je na něm podle veřejně dostupného počítadla 369 osob. Co není zákonem zakázáno, je povoleno. Pokud v rámci komunity dochází ke sdílení informací, které vedou k útlumu jejich vášně, nemusí být pohled na web negativní.

Na poli léčby s deviacemi je jinak poměrně agilním Národní ústav duševního zdraví. Od roku 2020 funguje projekt www.parafilik.cz a na něj se může anonymně obrátit každý, kdo má o svých preferencích pochybnosti. Komunikace se nese v duchu stěžejního „Nemůžete za své pocity, můžete za své činy.“

Zdroj:
Brno: Policie pátrá po muži, který se léčil kvůli pedofilii - CNN Prima NEWS (iprima.cz)
Parafilik.cz - Nemůžete za své pocity, můžete za své činy
Léčba | ČEPEK – Československá pedofilní komunita (pedofilie-info.cz)Docela fajn článek, který zmiňuje náš web. Akorát s tou kastrací je to trochu složitější. :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Varování: 1
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 942
Dal: 306 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Pedofilové v Česku se volně sdružují. Deviace není nakažlivá (Jan Beer, medium.seznam.cz)

Nový příspěvek od Silesia »

Jako asi bych to i přežil. Nevím článek se mi jeví tendenčně.
Uživatelský avatar
Sucré
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: "Dobro" je politická ideologie.
Příspěvky: 48
Dal: 29 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: Pedofilové v Česku se volně sdružují. Deviace není nakažlivá (Jan Beer, medium.seznam.cz)

Nový příspěvek od Sucré »

Autor hlavně neumí moc dobře psát. Aspoň že ty informace, co skládá za sebou, jsou víceméně správné..
Uživatelský avatar
Bouře
Správce sociálních sítí
Bydliště: Internet
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Anti-contact MAP ally
Příspěvky: 757
Dal: 852 poděkování
Dostal: 873 poděkování

Re: Pedofilové v Česku se volně sdružují. Deviace není nakažlivá (Jan Beer, medium.seznam.cz)

Nový příspěvek od Bouře »

No... Sice je to článek v duchu, že nejlepší pedofil je ten, který se léčí, nestýká se s dětmi a na děti raději ani vůbec nemyslí (minimálně je to můj subjektivní pocit), ale aspoň je úplně nezatracuje. Co je ale rozhodně fajn, že tam dali odkaz na parafilika a dokonce i na ČEPEK. :)
Skálu pěstí nerozbiješ, ale i ten nejtvrdší kámen proroste květina. Jen to chce čas.
Nechceš-li být odsuzován za svou odlišnost, nesuď za odlišnost jiné a neubližuj zranitelným.