Matilda (1996, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Tony
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 205
Dal: 51 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Matilda (1996, film)

Nový příspěvek od Tony »

Matilda

Matilda je geniální dítě, které se ale narodilo špatným rodičům. Ačkoli není ještě zdaleka ve věku, kdy se děti osamostatňují a utíkají z domova, musí se o sebe postarat. Její otec býval prodavačem aut a nestydatě okrádal každého zákazníka. Matka žije jenom ve světě sázenek Binga, nadevše miluje přihlouplé nekonečné seriály a celé hodiny vydrží klábosit s přítelkyněmi po telefonu. Ani jeden z rodičů si zatím nestačil pořádně všimnout, jak vlastně jejich dcera vypadá. Natož aby zaznamenali, že Matilda umí kousky, kterými přivádí v úžas kamarády a týrá nenáviděnou ředitelku školy, paní Trunchbullovou.

ČSFD
Obrázek Obrázek

Bláznivá komedie o utlačované holčičce nadané telekinetickými schopnostmi.
► Ukázat spoiler
Uživatelský avatar
NemesisPri
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 56
Dal: 6 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Matilda (1996, film)

Nový příspěvek od NemesisPri »

Ale vzpominám si pěkný film.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Matilda (1996, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Holčička je moc pěkná, ale jinak mě film nezaujal.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Matilda (1996, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Ještě dodám, že podle stejné knižní předlohy existuje i muzikál Matilda. Stejně jako film, ani ukázky z tohoto muzikálu mě příliš nezaujaly, s výjimkou písně Až vyrostu:

 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů