Zdravím vás všechny

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
josefv
Nový člen
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 35
Příspěvky: 9
Dal: 11 poděkování
Dostal: 26 poděkování

Zdravím vás všechny

Nový příspěvek od josefv »

Ahoj,

děkuji správcům za přijetí mé osoby sem do fóra. O fóru jsem se dozvěděl zcela náhodou v jedné skupině na Facebooku, kde se zdejší témata trošku obecně probírala. Někdo tam prostě poslal odkaz na tuhle skupinu.

Něco o mně, říkejte mi Josef, Pepo, je to jedno, opravdu. Žiji v Západních Čechách, je mi již víc než 30 let a od puberty jsem se "zasekl" na mladších lidech (nezávisle na pohlaví).

Kdybyste měli jakékoliv dotazy, pokud to bude možné, rád odpovím, nechci plácat jen tak sám od sebe. Toto je můj první příspěvek, snad jsem se trefil do správné sekce, jdu prozkoumávat vaše názory a další vlákna zde.

Díky a těším se na fajn diskuse. Díky!
Tito uživatelé poděkovali autorovi josefv za příspěvky (celkem 11):
MR_Xguard, Fx100d, Marco Freeman, Jája, Kasz, Bouře, Mack, podivin, nikola02, Pavel1, Sebík12
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím vás všechny

Nový příspěvek od Kasz »

Ahoj Pepo,
v prvé řadě by mě zajímalo, jak to máš, když říkáš, že se ti líbí "mladší lidi". Mohl bys ses nějak trochu víc rozepsat, JAK se ti líbí?

A taky by mě zajímalo, jak jsi na to přišel, že se ti líbí mladší, a jak ses s tím vyrovnával a co tě nakonec přimělo přijít k nám a dokonce se u nás zaregistrovat.

Díky a budu se těšit na Tvou účast v diskuzích. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 4):
Bouře, josefv, Pavel1, Sebík12
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Bouře
Správce sociálních sítí
Bydliště: Internet
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Anti-contact MAP ally
Příspěvky: 869
Dal: 942 poděkování
Dostal: 978 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím vás všechny

Nový příspěvek od Bouře »

Ahoj, vítej. :)

Můžu se zeptat, co to bylo za FB skupinu? Pokud je soukromá nebo nechceš odpovídat tak samozřejmě na tuhle otázku nedopovídej, ale zajímalo by mě, co tam o nás psali. Mám jinak stejnou otázku jako Kasz a tedy kdy sis to uvědomil, jak ses s tím smiřoval a jestli máš i nějaké příhody nebo zkušenosti související s tvojí přitažlivostí.

Vidím, že chat jsi již objevil, ale ještě připomenu, že aktivní je hlavně ve večerních hodinách. Na foru můžeš psát i soukromé zprávy. Kdybys něco nevěděl, napiš mně nebo na chat. Neboj se psát příspěvky a nebo zakládat vlastní vlákna jako reakce, myšlenky, nebo i něco ze života. Budeme jedině rádi. :)

Bav se.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Bouře za příspěvky (celkem 2):
josefv, Pavel1
Skálu pěstí nerozbiješ, ale i ten nejtvrdší kámen proroste květina. Jen to chce čas.
Nechceš-li být odsuzován za svou odlišnost, nesuď za odlišnost jiné a neubližuj zranitelným.
Zeptej se mě na co chceš a anonymně
Uživatelský avatar
josefv
Nový člen
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 35
Příspěvky: 9
Dal: 11 poděkování
Dostal: 26 poděkování

Re: Zdravím vás všechny

Nový příspěvek od josefv »

Ahoj, děkuji za dotazy :-)
Kasz píše: úterý 30. 5. 2023, 20:57:41 jak to máš, když říkáš, že se ti líbí "mladší lidi". Mohl bys ses nějak trochu víc rozepsat, JAK se ti líbí?
Určitě. Líbí se mi kluci i holky kolem 10--15 asi nejvíce. Líbí se mi tak, že o nich mám i fantazie.
Kasz píše: úterý 30. 5. 2023, 20:57:41 jak jsi na to přišel, že se ti líbí mladší, a jak ses s tím vyrovnával a co tě nakonec přimělo přijít k nám a dokonce se u nás zaregistrovat.

Díky a budu se těšit na Tvou účast v diskuzích. :)
No, přišel jsem na to postupně, jak jsem byl starší a starší, ale líbilo se mi pořád "to stejné." A časem jsem dost začal ulétávat na online obsahu, se znalostí azbuky je to mnohem snazší, no.

Do diskuse jsem se sem chtěl zapojit, protože jsem neměl prakticky nikoho, s kým bych o tom mohl až takto otevřeně mluvit.

Díky! :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi josefv za příspěvky (celkem 6):
Bouře, podivin, Jája, Pavel1, simgiran, Sebík12
Uživatelský avatar
josefv
Nový člen
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 35
Příspěvky: 9
Dal: 11 poděkování
Dostal: 26 poděkování

Re: Zdravím vás všechny

Nový příspěvek od josefv »

Ahoj,
Bouře píše: úterý 30. 5. 2023, 21:13:42 Můžu se zeptat, co to bylo za FB skupinu? Pokud je soukromá nebo nechceš odpovídat tak samozřejmě na tuhle otázku nedopovídej, ale zajímalo by mě, co tam o nás psali.
To bych raději nesděloval, jedná se o chatovací skupinu, jen se tam na tuto téma narazilo, jestli lidi vůbec vědí, že taková stránka (ČEPEK) existuje. Já to nevěděl a na základě toho vás tady vyhledal :-)
Bouře píše: úterý 30. 5. 2023, 21:13:42 Mám jinak stejnou otázku jako Kasz a tedy kdy sis to uvědomil, jak ses s tím smiřoval a jestli máš i nějaké příhody nebo zkušenosti související s tvojí přitažlivostí.
No, příhody... když mi bylo asi 23, tak kamarádka mé kamarádky měla oslavu narozenin (asi 16 nebo tak něco) a bylo to do večera a večer už na mě zkoušela různé věci a nebránil jsem se (k ničemu nedošlo).

Pak jedna má žačka, když jí bylo asi 10, mě vzala za ruce a snažila se mě políbit (s jazykem a se vším). Tak jsem ji řekl, že tohle ať už nedělá, no. Nebylo to ale nic veselého, prostě se zakoukala, to se asi stává.

No a v neposlendí řadě, má současná přítelkyně, už spolu budeme skoro 3 roky... poznal jsem ji, když jí bylo 14. Ale jak píšu, to, že jsem na 10--15 neznamená, že se mi přestane líbit, jen mám ten "začátek hranice" níže, nahoru tam limit nemám (samozřejmě nějaký rozumný, nelíbí se mi 50letý paní a tak, no) :-)
Bouře píše: úterý 30. 5. 2023, 21:13:42 Vidím, že chat jsi již objevil, ale ještě připomenu, že aktivní je hlavně ve večerních hodinách. Na foru můžeš psát i soukromé zprávy. Kdybys něco nevěděl, napiš mně nebo na chat. Neboj se psát příspěvky a nebo zakládat vlastní vlákna jako reakce, myšlenky, nebo i něco ze života. Budeme jedině rádi. :)

Bav se.
Moc děkuju!
Tito uživatelé poděkovali autorovi josefv za příspěvky (celkem 3):
Bouře, podivin, Jája
Uživatelský avatar
Bouře
Správce sociálních sítí
Bydliště: Internet
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Anti-contact MAP ally
Příspěvky: 869
Dal: 942 poděkování
Dostal: 978 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím vás všechny

Nový příspěvek od Bouře »

josefv píše: úterý 30. 5. 2023, 21:21:43 Pak jedna má žačka, když jí bylo asi 10, mě vzala za ruce a snažila se mě políbit (s jazykem a se vším). Tak jsem ji řekl, že tohle ať už nedělá, no. Nebylo to ale nic veselého, prostě se zakoukala, to se asi stává.

No a v neposlendí řadě, má současná přítelkyně, už spolu budeme skoro 3 roky... poznal jsem ji, když jí bylo 14. Ale jak píšu, to, že jsem na 10--15 neznamená, že se mi přestane líbit, jen mám ten "začátek hranice" níže, nahoru tam limit nemám (samozřejmě nějaký rozumný, nelíbí se mi 50letý paní a tak, no) :-)
Žačka? Ty jsi učitel? :) To máš hodně mladou přítelkyni, ale pokud vám to oběma vyhovuje, proč ne. Jen pozor na ostatní, mohli by mít předsudky. Jak ses k ní dostal?
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne úterý 30. 5. 2023, 21:49:29, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necitujte celé příspěvky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Bouře za příspěvky (celkem 2):
josefv, Pavel1
Skálu pěstí nerozbiješ, ale i ten nejtvrdší kámen proroste květina. Jen to chce čas.
Nechceš-li být odsuzován za svou odlišnost, nesuď za odlišnost jiné a neubližuj zranitelným.
Zeptej se mě na co chceš a anonymně
Uživatelský avatar
josefv
Nový člen
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 35
Příspěvky: 9
Dal: 11 poděkování
Dostal: 26 poděkování

Re: Zdravím vás všechny

Nový příspěvek od josefv »

Bouře píše: úterý 30. 5. 2023, 21:27:12 Žačka? Ty jsi učitel? :)
Býval jsem, ano :-)
Bouře píše: úterý 30. 5. 2023, 21:27:12 To máš hodně mladou přítelkyni, ale pokud vám to oběma vyhovuje, proč ne. Jen pozor na ostatní, mohli by mít předsudky. Jak ses k ní dostal?
Je to tak, naštěstí vypadá starší, takže říkáme, že jí je 20 a je to v pořádku. Naštěstí mám asi trošku chápající prostředí i její rodina je chápající, takže dobré.

Jak jsem se k ní dostal; kamarád (který je o 6 let starší než já) si začal s její spolužačkou. A představil mě, chvilku jsme si povídali a pak mi říkala, že do diskuse přidá svoji spolužačku, která si prochází nějakým zamilováním do spolužáka, který to neopětoval, že potřebuje pokecat možná.

Tak ji přidala a pokecali jsme a zjistili jsme, že si hodně rozumíme, no. Zpočátku to bylo trošku "divoké," skoro až drsné, přece jen je o 22,5 roku mladší, ale prostě jak je starší, je víc a víc rozumná a teď je z ní neskutečně super člověk (ne, že by před tím nebyl, ale...), jsem za ni rád.

Jo, narážíme na "generační rozdíly," nerozumím a nechápu tiktok, ona zase nechápe Facebook, že je to pro starý :-D Ale děláme si z toho spíš legraci, no.
Tito uživatelé poděkovali autorovi josefv za příspěvky (celkem 3):
Bouře, podivin, Jája
Uživatelský avatar
Jája
Registrovaný uživatel
Varování: 16
Bydliště: 🇨🇿kde nikdo nikde 🙊🙉🙈,🤮🤮🤮
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 10
ve věku do: 45
Kontakt: Miluju zpívající holčičky 🤞
https://youtu.be/nA7MotpbkEA❤️
https://youtu.be/4cmffLlkwxc❤️
💞
Výkřik do tmy: TO CO DNES ZANECHÁME V SRDCI DĚTÍ,ONY ZÍTRA VRÁTí CELÉMU SVĚTU...tak proto je musíme začít společně chránit ❤️🕊️🕊️🕊️🆘
Příspěvky: 240
Dal: 376 poděkování
Dostal: 154 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím vás všechny

Nový příspěvek od Jája »

Zdravím tě,
úžasné představení kdo jsi co jsi proč tu jsi, jak se říká proč psát BLÁBOLY. Když to někdo stačí vše popsat pár větami a všem je vše jasné. Má rada čti a čti emoce drž na uzdě.
Tady je toho hodně, moc bolesti, vůle, lásky, zla a dobra s pozdravem Jája ❤️ ❤️🕊️🍀
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jája za příspěvek:
josefv
Uživatelský avatar
josefv
Nový člen
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 35
Příspěvky: 9
Dal: 11 poděkování
Dostal: 26 poděkování

Re: Zdravím vás všechny

Nový příspěvek od josefv »

Jája píše: středa 31. 5. 2023, 7:42:38 Zdravím tě,
úžasné představení kdo jsi co jsi proč tu jsi, jak se říká proč psát BLÁBOLY. Když to někdo stačí vše popsat pár větami a všem je vše jasné. Má rada čti a čti emoce drž na uzdě.
Tady je toho hodně, moc bolesti, vůle, lásky, zla a dobra s pozdravem Jája ❤️ ❤️🕊️🍀
Ahoj, moc děkuji :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi josefv za příspěvek:
Jája
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Zdravím vás všechny

Nový příspěvek od Filip »

Ahoj, vítam ťa na čepeku. *bye*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvek:
josefv
Uživatelský avatar
josefv
Nový člen
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 35
Příspěvky: 9
Dal: 11 poděkování
Dostal: 26 poděkování

Re: Zdravím vás všechny

Nový příspěvek od josefv »

Filip píše: středa 31. 5. 2023, 18:16:50 Ahoj, vítam ťa na čepeku. *bye*
Děkuji!
Tito uživatelé poděkovali autorovi josefv za příspěvek:
Filip
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů