Žádost o smazání příspěvků

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
fenix

Žádost o smazání příspěvků

Nový příspěvek od fenix »

 ! Zpráva od: Marco Freeman, 4. 5. 2021
Upozornění pro případné budoucí uživatele: Tato sekce NESLOUŽÍ pro umisťování žádostí o smazání účtu a napsání takového příspěvku není pro administrační a moderátorský tým směrodatné. Pokud chce uživatel skutečně ze závažných důvodů komunitu opustit, řídí se následujícími body pravidel:
8) Vyjadřujete souhlas s tím, že:
h) v případě žádosti o smazání účtu budete muset zažádat prostřednictvím soukromé zprávy na fóru, projít tříměsíční výpovědní lhůtou, jež je počítána od prvního dne v následujícím měsíci, v době od Vaší žádosti nesmíte být nijak zvlášť na fóru či chatu aktivní, a následně po uplynutí výpovědní lhůty smazání účtu potvrdit;
i) v případě, že Vám bude po žádosti o smazání účtu udělen jakýkoliv trest či varování, bude Vaše žádost pozastavena nebo zrušena - což záleží na míře provinění a trestu;
j) ani při smazání účtu nelze smazat i všechny napsané příspěvky. Administrátor se ale zavazuje k smazání důvěrnějších příspěvků, jako je životní příběh aj., když o to uživatel zažádá.

Jinými slovy je po uživateli vyžadováno, aby tuto zprávu napsal administrátorům do soukromé zprávy. Proč zrovna takto? Pakliže chce uživatel komunitu skutečně opustit a není to myšleno v nějakém specifickém afektu, zpravidla tomu předchází delší úvaha. Teatrální výkřiky na fóru odpovídají mnohem více afektovanému rozhodnutí, nehledě na možnou snahu vzbudit v komunitě nějaký rozbroj. Z toho důvodu jako administrátoři tyto žádosti neuznáváme. Pokud se nějaký uživatel rozhodne odejít, očekávám(e) tak jeho rozhodnutí v soukromé zprávě.

Soukromá zpráva je také podstatná v tom, že se zpravidla doptáváme uživatele, jaký postup navrhuje, co chce případně smazat (nějaké důvěrnější příspěvky), anebo v klidu a slušně řešíme důvod a snažíme se nalézt oboustranně uspokojující řešení. Odchod z komunity by měl být až posledním možným řešením.

Druhak je nutné brát v potaz, že nelze požádat o smazání účtu, pokud dotyčný člověk způsobuje rozbroje, neřídí se pravidly nebo nerespektuje rozhodnutí Týmu. Jak je psáno v pravidlech, tak pokud bude v průběhu žádosti uživateli udělen jakýkoliv trest nebo varování, tak je žádost pozastavena nebo zrušena. Pokud chce uživatel odejít, měl by tak učinit slušně a v klidu, nikoliv tady teatrálně zbrojit proti komukoliv.

Nechceme nikomu házet klacky pod nohy, pokud se opravdu rozhodne odejít, na stranu druhou očekáváme i snahu reciproční – tedy že uživatel se bude snažit svým rozhodnutím a odchodem komunitu nerozvrátit. Jsme lidé, a proto očekávám, že se k sobě budeme i při loučení chovat slušně.

Děkuji za pochopení.

Pro více informací ohledně smazání mě neváhejte kontaktovat – kontaktní údaje naleznete na mém profilu.


Tímto chci požádat v souvislosti se zavedením placeného členství ve skupině ČEPEK o vymazání všech mých příspěvků v této sekci a to i v sekci VIP do které již nemám přístup.
fenix
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o smazání příspěvků

Nový příspěvek od Kasz »

Administrátoři nebudou mazat jednotlivé příspěvky, v některých případech by se mohlo jednat o časově velmi náročnou činnost. Mohu tě na omezenou dobu (do soboty 5. ledna 2013) zařadit do skupiny ČEPEK i VIP a můžeš si své příspěvky vymazat sám. Tvé zařazení do těchto skupin na omezenou dobu je avizováno barvou skupiny VIP u tvého nicku.

Uživatelé skupiny ČEPEK mají mimojiné právo mazat své příspěvky na celém fóru. Pokud uživatelé, kterým vyprší členství ve skupinách, do kterých je omezený přístup, chtějí své příspěvky z těchto sekcí odstranit, musí tak učinit před vypršením členství.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Žádost o smazání příspěvků

Nový příspěvek od MarkM »

Nějak moc nechápu jak to je s VIP skupinou. Ale jestli mé vyřazení z té skupiny je konečné, tak bych poprosil o to samé o co fenix. Nebo nějaké vysvětlení, jak to s VIP skupinou funguje (v případě, že by to byl omyl, jelikož mě nikdo nic nepsal, tak fakt nwm, jak to je. )
Uživatelský avatar
fenix

Re: Žádost o smazání příspěvků

Nový příspěvek od fenix »

Jde o to, že se změnili pravidla v přístupu do skupiny ČEPEK a do sekce VIP jsem ztratil přístup bez předchozího upozornění.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Žádost o smazání příspěvků

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

To je škoda, že jste ztratili přístup. Každopádně jaký smysl má smazání vlastních příspěvků v sekci, do které už nemám přístup? Něco jako "když už tam nejsem, tak ať aspoň rozruším kontinuitu diskusí i ostatním?"?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Žádost o smazání příspěvků

Nový příspěvek od MarkM »

Gabriel Svoboda píše:To je škoda, že jste ztratili přístup. Každopádně jaký smysl má smazání vlastních příspěvků v sekci, do které už nemám přístup? Něco jako "když už tam nejsem, tak ať aspoň rozruším kontinuitu diskusí i ostatním?"?
Tak já ani nwm co se moc děje a proč byla VIP změněna. VIP měla být místo pro osobnější diskuzi, mezi členy co jsou "důvěryhodní" a jelikož v té sekci, jak jsem psal víš, jsou osobnější příspěvky a já ted ani nwm, kdo tam má a bude mít přístup, tak pokud se to nějak nevysvětlí a nezmění, tak ty příspěvky určitě budu chtít promazat.
A ta otázka rozrušení diskuze, to spíš se zeptej adminů, proč to takto udělali s VIP.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Žádost o smazání příspěvků

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

(Nezávisle na Markově příspěvku jsem napsal toto:)

A ještě se chci zeptat, je známo, kdo kdy byl z které skupiny vyloučen? Pokud platí, že ČEPEK = platící a VIP = důvěryhodní, opravdu je mezi námi tak málo důvěryhodných lidí? Nebyla dříve skupina VIP mnohem početnější?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o smazání příspěvků

Nový příspěvek od Kasz »

Myslím, že není nijak tajné, že jsme avizovali to, že do VIP bude mít možnost přístupu pouze člen skupiny ČEPEK. Pokud jsme to neavizovali veřejně ale v moderátorské sekci, za to se omlouvám, nicméně jako bude mít fenix možnost smazat si své vlastní příspěvky, bude mít možnost smazat své vlastní příspěvky z těchto skupin kdokoliv, kdo byl jejich členem do 31.12.2012 a požádá o to.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Žádost o smazání příspěvků

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

V tom případě žádám o to, abych byl zbaven všech funkcí a členství v neveřejných sekcích. Děkuji.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Žádost o smazání příspěvků

Nový příspěvek od MarkM »

Kasz píše:Myslím, že není nijak tajné, že jsme avizovali to, že do VIP bude mít možnost přístupu pouze člen skupiny ČEPEK. Pokud jsme to neavizovali veřejně ale v moderátorské sekci, za to se omlouvám, nicméně jako bude mít fenix možnost smazat si své vlastní příspěvky, bude mít možnost smazat své vlastní příspěvky z těchto skupin kdokoliv, kdo byl jejich členem do 31.12.2012 a požádá o to.
Veřejně o tom nebyla zmínka nikde.

Jen musím napsat, že mě to přijde jako pěkně hloupí nápad. I když jste o tom v moderátorské sekci mluvili, mohla se otevřít i veřejná diskuze (nebo aspoň diskuze ve VIP sekci) . Škoda, že jste se dohodli jako tým tak to. A pokud není šance toto rozhodnutí jakkoliv změnit, tak taky žádám o možnost smazat své příspěvky. Pokud nějaká šance je, tak počkám dokud se to nedořeší.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Žádost o smazání příspěvků

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

O týmovou dohodu nejde, z šesti lidí, kteří o tom diskutovali, byli striktně pro jen dva.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o smazání příspěvků

Nový příspěvek od Kasz »

Omlouváme se za to, že na fóru nebyla o nové koncepci skupiny VIP od 1.1.2013 zmínka. Ona předtím žádná koncepce skupiny VIP ani nebyla, VIP skupinu Jirka akorát vytvořil a nasázel tam některé uživatele. Nyní jsme konečně vytvořili koncepci skupiny VIP - je popsaná v tématu "Jak to tu chodí" a je definitivní.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Žádost o smazání příspěvků

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Moje žádost o to, abych byl vyřazen ze skupin ČEPEK a VIP, je taky definitivní. O tom, jestli mám za této situace být moderátorem audiovizuální sekce, si rozhodněte sami.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Žádost o smazání příspěvků

Nový příspěvek od Kuba »

Adminům jsem poslal svůj názor soukromou zprávou, ale vás ostatní bych chtěl požádat, abyste se tolik neukvapovali a nedělali zbrklé teatrální rozhodnutí. To, že Gabrieli opustíš post moderátora ničemu nepomůžeš, naopak uškodíš. Nemyslím si, že je něco takového dobré dělat bez rozmyslu.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Žádost o smazání příspěvků

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Ve skupině VIP, ze které se sprostě vykopává, být prostě nechci, a ve skupině ČEPEK, která je aktuálně svým složením naprosto identická s VIP, taky ne. Jestli mi potom půjde technicky uchovat moderátorství, ať mi ho klidně nechají, ale na tom mi nezáleží.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o smazání příspěvků

Nový příspěvek od Kasz »

Gabriel Svoboda píše:Ve skupině VIP, ze které se sprostě vykopává, být prostě nechci, a ve skupině ČEPEK, která je aktuálně svým složením naprosto identická s VIP, taky ne. Jestli mi potom půjde technicky uchovat moderátorství, ať mi ho klidně nechají, ale na tom mi nezáleží.
Aktuálně všichni členové ČEPEKu jsou z našeho pohledu důvěryhodní, proto jsou i ve VIP.

A znovu opakuji, sprostě se odnikud nevykopává, VIP skupina od svého založení neměla koncepci. Nyní ji má a dle této koncepce byla včera upravena.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Žádost o smazání příspěvků

Nový příspěvek od MarkM »

Kasz píše:Omlouváme se za to, že na fóru nebyla o nové koncepci skupiny VIP od 1.1.2013 zmínka. Ona předtím žádná koncepce skupiny VIP ani nebyla, VIP skupinu Jirka akorát vytvořil a nasázel tam některé uživatele. Nyní jsme konečně vytvořili koncepci skupiny VIP - je popsaná v tématu "Jak to tu chodí" a je definitivní.
V tom případě jste mohli dát nějak najevo, že to je provizorní zkušební sekce.
A asi jsem slepí tu definici nějak nevidím nebo jsem jí nějak přehlédl.
Gabriel Svoboda píše:Ve skupině VIP, ze které se sprostě vykopává, být prostě nechci, a ve skupině ČEPEK, která je aktuálně svým složením naprosto identická s VIP, taky ne. Jestli mi potom půjde technicky uchovat moderátorství, ať mi ho klidně nechají, ale na tom mi nezáleží.
Tak já to zas za tak úplně sprosté vyhození nebral, ale to asi protože mě to bylo jedno. I když sprosté by nebylo, kdyby nám to někdo dal možná aspoň vědět. Ale jako hodně sprostý (a to už se oproti chatu mírním) spíš beru to, že tam byly přidaní noví členové bez toho, aby to bylo oznámeno a členové, co už tam byly se tomu mohli přizpůsobit.
Pravda, že sice sekce neměla konkrétní koncepci, ale i tak si myslím jí všichni nějak brali a nějakou nepsanou koncepci měla (ale asi hold jen můj subjektivní názor) Ale pro všechny si myslím to byla sekce víc osobní a více důvěrná. Tím to byla důvěra aspoň ta moje pošlapána. Ale aspoň ostatní členové vědí co dále mohou očekávat.
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Žádost o smazání příspěvků

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Skupina VIP svou konepci měla, byť nepsanou. Vytvořit skupinu, nabrat do ní lidi a pak jich většinu povyházet s omluvou "já jsem si to rozmyslel", je ten nejhorší možný postup.

Ani po vyprchání emocí se na mém postoji nic nemění. Současná definice skupiny VIP je prostě zlo, Kuba k tomu již dříve uvedl dost argumentů, a něčeho takového se nechci účastnit. A jelikož primárním důvodem vyhození většiny členů skupiny VIP je to, že nejsou ve skupině ČEPEK, nechci být ani ve skupině ČEPEK. A jelikož moje moderátorství je zřejmě na členství ve skupině ČEPEK technicky navázáno, netrvám ani na tom moderátorství.

V žádném případě se tím nepřidávám k nějakému Spolku nepřátel Kasze, či dokonce Spolku nepřátel ČEPEKu. Vážím si toho, co Kasz, Fx a další pro komunitu dělají, a určitě během ledna rozšířím řady těch, kdo na to finančně přispěli. Chápu, že kdo nic nedělá, nic nezkazí, a když se kácí les, létají třísky. Ale na takové třísce, na takovém výstřelku, jakým je překopání VIP sekce, se prostě podílet nehodlám.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Žádost o smazání příspěvků

Nový příspěvek od fenix »

Nechci začínat jako Gabriel, ale skupina VIP svou koncepci měla a podle mě byla vytvořena z jasného důvodu jako reakce na placené členství v ČEPEKu. Tedy mít místo, kde by se dali psát osobnější věci pro jen prověřené a důvěryhodné lidi. To se teď zmenilo a říkej si tomu jak chceš, ale situace, kdy jsme o tom nediskutovali a ani nám nikdo nedal předem vědět, že se skupina VIP mění a budem z ní vyloučeny je sprosté vykopnutí.
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Žádost o smazání příspěvků

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Podmínkou pro to, aby se člověk dostal do skupiny ČEPEK poslání příspěvku NENÍ. Je to pouze jedna z možností, která je prakticky totožná s bodem 2. tak už s tím placením prosím přestaňte. Citace znění, které je zde:

Do skupiny ČEPEK budou přijatí:
1) uživatelé, kteří dlouhodobě a hodnotně přispívají webu http://www.pedofilie-info.cz svou činností,
2) čestní členové, kteří v minulosti pro Československou pedofilní komunitu či obecně pro komunitu pedofilů vykonali mnoho dobrého,
3) uživatelé, kteří přispějí na provoz a aktivity ČEPEKu dobrovolným členským příspěvkem.

O přijetí uživatele do skupiny ČEPEK dle bodů 1) a 2) rozhodují administrátoři. Přijetí uživatele do skupiny ČEPEK na základě bodu 3) proběhne automaticky zaplacením členského příspěvku.

Podle mě to není zas takový nepřekousnutelný problém, jaký se z toho (byť asi nevědomky) snažíte udělat.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů