A Hat in Time (PC, Switch, Xbox One, PS4)

VIDEOHRY slouží ke sdílení recenzí a tipů na videohry, jež mají potenciál zaujmout členy zdejší komunity.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí a tipů na videohry, a to vč. případného vkládání obrázků/videí ze hry, tyto je však možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG či VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  2. V sekci by se neměla vyskytovat jiná audiovizuální díla než záznamy z her. Bude-li však v rámci diskuze relevantní užití i jiného audiovizuálního materiálu, tento může zobrazovat pouze osoby v současnosti starší 18 let (narozené do r. 2003 včetně).
  3. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Sucré
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: "Dobro" je politická ideologie.
Příspěvky: 49
Dal: 31 poděkování
Dostal: 64 poděkování

A Hat in Time (PC, Switch, Xbox One, PS4)

Nový příspěvek od Sucré »


Skvěle hodnocená 3D plošinovka. Je to taková klasika, nic revolučního - několik světů, v každém splnit několik úkolů, posbírat všechny předměty. Nejde ale o nic monotónního, každý úkol je jiný, hra má smysl pro detail, celkově je to zpracování výborné. Ale hlavně, hlavní hrdinka je TAK roztomilá... jako, pokud přežijete úvodní sekvenci tak její idle animace vás dodělá.