Přestaňte už sakra vyhrazovat moje osobní údaje.

Reakce a podněty z řad veřejnosti - máte-li názor, myšlenku či nápad, který se týká našeho webu, nezdráhejte se ozvat!
Uživatelský avatar
Válka na Čepeku

Přestaňte už sakra vyhrazovat moje osobní údaje.

Nový příspěvek od Válka na Čepeku »

Co z toho máte?
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přestaňte už sakra vyhrazovat moje osobní údaje.

Nový příspěvek od Kasz »

My ale žádné tvoje osobní údaje nevyzrazujeme. *dont_know*
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5314
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Re: Přestaňte už sakra vyhrazovat moje osobní údaje.

Nový příspěvek od Cykle02 »

Já nemám páru kdo to je. Ty posty sem nahlašoval jako zveřejňování osobních údajů, ale nepomohlo to. Já bych si spíš typl jestli to nebude ten kamarád kterému si omylem napsal ze špatného účtu, ale je divné, že by uměl správně skloňovat ČEPEK, ale zase kdo tady ví, kam chodíš na školu. Jediná indicie je, že píše z iPhonu, a to nemá každý.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Osobní údaje

Re: Přestaňte už sakra vyhrazovat moje osobní údaje.

Nový příspěvek od Osobní údaje »

Cykle02 píše: neděle 4. 9. 2022, 7:36:47 Já nemám páru kdo to je. Ty posty sem nahlašoval jako zveřejňování osobních údajů, ale nepomohlo to. Já bych si spíš typl jestli to nebude ten kamarád kterému si omylem napsal ze špatného účtu, ale je divné, že by uměl správně skloňovat ČEPEK, ale zase kdo tady ví, kam chodíš na školu. Jediná indicie je, že píše z iPhonu, a to nemá každý.
Které posty kde?

Tamten nikdy nevěděl mé občanské jméno.

Na Zpovědnici a ještě na jednom webu někdo pravidelně vyzrazuje mé celé jméno, školu a bydliště a spojuje to s mojí identitou z Čepeku. Nemám tušení, kdo z vás to je.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přestaňte už sakra vyhrazovat moje osobní údaje.

Nový příspěvek od Kasz »

No já to nejsem a pokud to někdo dělá, tak nevíme, kdo, protože kdybychom to věděli, tak u nás nemá místo. V pravidlech to máme napsáno jasně.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5314
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Re: Přestaňte už sakra vyhrazovat moje osobní údaje.

Nový příspěvek od Cykle02 »

Víc konkrétnější nebudu, fakticky ani nevím kdo tu píše, natož do všechno tohle bude číst. Já s tím nic nenadělám.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1587
Dal: 1822 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Přestaňte už sakra vyhrazovat moje osobní údaje.

Nový příspěvek od podivin »

Válka na Čepeku píše: sobota 3. 9. 2022, 23:13:27 Co z toho máte?
Tohle je vlastně i odpověď a zdůvodnění, proč to zřejmě nikdo z ČEPEKu nebude. Až najdeš odpověď, najdeš i toho viníka.

Ale až ho chytneš, tak by mne zajímalo, kdo to byl a proč to dělal. Přeju ti hodně štěstí při hledání
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Stačí zavřít oči a všechno se stane. Stačí zavřít oči a ... všechno skončí
Uživatelský avatar
Osobní údaje

Re: Přestaňte už sakra vyhrazovat moje osobní údaje.

Nový příspěvek od Osobní údaje »

Cykle02 píše: neděle 4. 9. 2022, 8:35:51 Víc konkrétnější nebudu, fakticky ani nevím kdo tu píše, natož do všechno tohle bude číst. Já s tím nic nenadělám.
Váš bývalý uživatel. Jaký máš mail? Víc ti napíšu tam.
Uživatelský avatar
Bouře
Správce sociálních sítí
Bydliště: Internet
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Anti-contact MAP ally
Příspěvky: 869
Dal: 942 poděkování
Dostal: 978 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přestaňte už sakra vyhrazovat moje osobní údaje.

Nový příspěvek od Bouře »

Mrzí mě že ti někdo vyzrazuje identitu, avšak si myslím, že pláčeš na špatném hrobě. *no*

Každopádně jestli zjistíš kdo to je, tak to můžeš říct. Celkem by mě to zajímalo.
Skálu pěstí nerozbiješ, ale i ten nejtvrdší kámen proroste květina. Jen to chce čas.
Nechceš-li být odsuzován za svou odlišnost, nesuď za odlišnost jiné a neubližuj zranitelným.
Zeptej se mě na co chceš a anonymně
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Přestaňte už sakra vyhrazovat moje osobní údaje.

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Jak tady vyjádřili lidé přede mnou, pochybuju, že ti činí tohle příkoří někdo od nás. Konkrétně já ani na Zpovědnici pravidelně nechodím a o tom, že někdo něco zveřejnil, se dozvím spíš tím, že mi/nám napíšeš nějaký obviňující email či zprávu s tím, že měl někdo někde něco zveřejnit. Nicméně je docela paradox, že si stěžuješ na zveřejňování identity (což je docela validní důvod pro to být rozhozen), ale na druhou stranu zveřejňuješ identity, anebo vyhrožuješ jejich zveřejněním i ty sám – a to (minimálně v případech, o kterých vím) lidem, za které bych dal ruku do ohně, že oni ti nic nedělají.

Nicméně kdybych ti měl něco poradit, tak být tebou, tak se úplně stáhnu z online prostoru, sociálních sítí a podobně. Vcelku platí, že kdo/co sejde z očí, sejde i z mysli. Pokud bych byl ve stejné situaci, alespoň já bych to minimálně na nějaký čas udělal.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 3):
Bouře, podivin, Dreamer
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Přestaňte už sakra vyhrazovat moje osobní údaje.

Nový příspěvek od MR_Xguard »

S ohledem na předchozí zkušenosti bych se nedivil, kdyby to byl on sám, kdo údajně vyzrazuje své osobní informace.
Uživatelský avatar
hebeš123

Re: Přestaňte už sakra vyhrazovat moje osobní údaje.

Nový příspěvek od hebeš123 »

Pokud tušíte, kdo by to mohl být, pokuste se mu, prosím, v tom zabránit.
MR_Xguard píše: neděle 4. 9. 2022, 19:26:39 S ohledem na předchozí zkušenosti bych se nedivil, kdyby to byl on sám, kdo údajně vyzrazuje své osobní informace.
Ne, já to opravdu nejsem. Na více webech už asi od letošního května někdo vyzrazuje mé celé jméno a příjmení, bydliště a školu/práci a k tomu seznam mých identit napříč internetem a zejména tu identitu čepekistickou. Kdo to je, nevím.
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1587
Dal: 1822 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Přestaňte už sakra vyhrazovat moje osobní údaje.

Nový příspěvek od podivin »

hebeš123 píše: neděle 4. 9. 2022, 19:29:05Pokud tušíte, kdo by to mohl být, pokuste se mu, prosím, v tom zabránit.
No, my asi těžko.

Pokud by to někdo z ČEPEKu zjistil, tak by od něj bylo chytré a hezké, kdyby ti to řekl a ty bys to s ním pak mohl vyřídit sám (ať už osobně nebo nějakou zákonnou cestou), abychom už měli klid.
hebeš123 píše: neděle 4. 9. 2022, 19:29:05Na více webech už asi od letošního května někdo vyzrazuje mé celé jméno a příjmení, bydliště a školu/práci a k tomu seznam mých identit napříč internetem a zejména tu identitu čepekistickou. Kdo to je, nevím.
Tak si udělej seznam lidí, kterým jsi řekl všechny tyhle údaje a pak se zamysli, které všechny lidi jsi něčím naštval, případně, kteří z nich jsou trolové a baví je tě štvát. Kdyby to byl někdo z ČEPEKu, tak by snad asi neznal všechny tvoje itentity napříč internetem, ale jen tu ČEPEKovskou, ne? A možná ho jen baví sledovat, jak vyhlašuješ války ČEPEKu a provádíš ty tvoje útoky na ČEPEK. Možná tě jen k tomu využívá jako troubu, protože vidí, že si myslíš, že to dělají admini ČEPEKu. Tak nejdřív zkus zajistit důkazy, kdo to dělá a pak mu vyhlaš válku.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Stačí zavřít oči a všechno se stane. Stačí zavřít oči a ... všechno skončí
Uživatelský avatar
Bouře
Správce sociálních sítí
Bydliště: Internet
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Anti-contact MAP ally
Příspěvky: 869
Dal: 942 poděkování
Dostal: 978 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přestaňte už sakra vyhrazovat moje osobní údaje.

Nový příspěvek od Bouře »

podivin píše: neděle 4. 9. 2022, 21:34:03
Tak si udělej seznam lidí, kterým jsi řekl všechny tyhle údaje a pak se zamysli, které všechny lidi jsi něčím naštval, případně, kteří z nich jsou trolové a baví je tě štvát. Kdyby to byl někdo z ČEPEKu, tak by snad asi neznal všechny tvoje itentity napříč internetem, ale jen tu ČEPEKovskou, ne? A možná ho jen baví sledovat, jak vyhlašuješ války ČEPEKu a provádíš ty tvoje útoky na ČEPEK. Možná tě jen k tomu využívá jako troubu, protože vidí, že si myslíš, že to dělají admini ČEPEKu. Tak nejdřív zkus zajistit důkazy, kdo to dělá a pak mu vyhlaš válku.
No já nevím ale mě příjde celkem vtipné, že po tom všem, co nám Hebeš udělal mu ještě radíme. *scratch*

Spíš než aby furt někomu vyhlašoval válku, by měl radši zmizet z internetového dění tak, abychom o něm už v životě neslyšeli. To jeho neustálé vyhlašování "válek" je dětinské a nechová se jako mladý dospělý člověk, ale jako někdo komu je tak 9.

I když je vyzrazování identit svinstvo, tak se nemůže divit, že mu to někdo dělá, když si znepřátelí snad každého, včetně snad celé zpovědnice a dost možná i lidí na dalších webech. Ale ne... Stejně za všechno můžou jen "Čepkisti".....

Jiným lidem vyhrožoval prozrazení identity, a nebo o nich šířil dost nebezpečné pomluvy, a nebo dělal jiné dost hnusné věci. Sklízí co zasel.
Skálu pěstí nerozbiješ, ale i ten nejtvrdší kámen proroste květina. Jen to chce čas.
Nechceš-li být odsuzován za svou odlišnost, nesuď za odlišnost jiné a neubližuj zranitelným.
Zeptej se mě na co chceš a anonymně
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1351
Dal: 1595 poděkování
Dostal: 809 poděkování

Re: Přestaňte už sakra vyhrazovat moje osobní údaje.

Nový příspěvek od Dreamer »

Bouře píše: pondělí 5. 9. 2022, 6:49:44 No já nevím ale mě příjde celkem vtipné, že po tom všem, co nám Hebeš udělal mu ještě radíme. *scratch*
Pomáhat ostatním je základním cílem této komunity. Hebeš má zjevně těžké psychické problémy, a tak je každá pomoc fajn, ne?
Uživatelský avatar
Bouře
Správce sociálních sítí
Bydliště: Internet
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Anti-contact MAP ally
Příspěvky: 869
Dal: 942 poděkování
Dostal: 978 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přestaňte už sakra vyhrazovat moje osobní údaje.

Nový příspěvek od Bouře »

Dreamer píše: pondělí 5. 9. 2022, 15:47:31 Pomáhat ostatním je základním cílem této komunity. Hebeš má zjevně těžké psychické problémy, a tak je každá pomoc fajn, ne?
Když myslíš, že to pomůže... Jenže pomoct se dá jen člověku, který tu pomoc chce a nebo se s ním dá normálně diskutovat. Co tak znám tohoto člověka, tak mám pocit, že at už mu dáš sebelepší důkaz, že mu nic neděláš, tak ti stejně nebude věřit a pojede si svoje. I kdyby ti zrovna u tohoto konkrétního útoku uvěřil, že to nebyl ČEPEK, tak stejně za nějakou dobu příjde a začne útočit na ČEPEK nebo uživatele s tím, že mu pořád něco děláme. Věř, že už se mu hodně lidí pokusilo něco vysvětlit, ale nepamatuji si, že by někdo někdy uspěl.

Myslí jen na sebe a nezajímá ho, co způsobuje ostatním. Proč bychom takovému člověku měli pomáhat? Dokud bude takový a bude se chovat takto, tak je jakákoliv diskuse s ním ztráta času. Pokud mě Hebeš někdy mile překvapí, tak jedině dobře, ale zatím z toho takový pocit nemám. *tired*
Skálu pěstí nerozbiješ, ale i ten nejtvrdší kámen proroste květina. Jen to chce čas.
Nechceš-li být odsuzován za svou odlišnost, nesuď za odlišnost jiné a neubližuj zranitelným.
Zeptej se mě na co chceš a anonymně
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Přestaňte už sakra vyhrazovat moje osobní údaje.

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Omyl. Pomoci se dá jen člověku, který je ochoten pomoc přijmout. Pomoci by chtěl asi každý. Ale možná ne takovou, jakou některým jedincům dáváme. Rad bylo rozdáno kde komu. A většinou selhaly na egu jedince. Tedy nebyl schopen přijmout, že to on se musí změnit a ne jeho okolí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi MR_Xguard za příspěvky (celkem 3):
Bouře, Dreamer, podivin
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů