Také nechceš být sama?

Místo určené na hledání spřízněných duší, partnerů, přátel či kamarádů - mějte na paměti, že seznamka je určena pouze pro osoby starší 15 let!
Pravidla fóra
  • V každém inzerátu musí být výslovně psán věk 15 let či vyšší. Je přísně zakázáno vyhledávat děti (osoby pod 15 let věku).
  • Je přísně zakázáno vyhledávat osoby za účelem sexu.
  • Před odesláním inzerátu si důsledně přečti:
Nebude-li Tvůj příspěvek vyhovovat pravidlům sekce nebo fóra, bude upraven nebo smazán.
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 944 poděkování
Dostal: 515 poděkování

Také nechceš být sama?

Nový příspěvek od podivin »

Tak jsem si myslel, že to už do konce zvládnu sám. Bohužel si ale stále víc uvědomuji, že je to pro mne těžké. Na normálních seznamkách asi těžko najdu ženu, která by dokázala pochopit a přijmout moji zvláštnost, navíc pro většinu normálních žen budu celkově v životě nepoužitelný. Na tomhle webu hned každý ví, co jsem zač, tak to tedy zkusím zde.

Pokud by tedy na tuto seznamku zavítala dívka, slečna nebo žena (15 let a starší) a hledala by staršího muže, tak tady je něco málo o mně. Třeba se najde nějaká, kterou jeden podivín zaujme.

Přestože mám v profilu napsaný věk holčiček od 2 let, je mi jasné, že žádný partnerský vztah s dítětem mít nemohu, uvědomuji si, že pro slečny a mladé ženy tak do těch 30 let nemohu nabídnout uspokojivý vztah (rád vysvětlím soukromě), takže skutečný partnerský vztah je zřejmě realizovatelný pouze s ženami, které budou pasovat k mému věku. Tím ale mladší ženy neodmítám a pokud některou mladší (třeba i kolem těch 18 let) slečnu starší muži opravdu přitahují, tak samozřejmě napsat může - v TV ukazovali vztah 16 leté dívky s 67 letým mužem, kteří se v jejích 18 letech vzali a plánují rodinu.

Můj věk je uvedený v mém profilu, tam bude vždy správný, třeba i za 10 let.

Jsem introvertní pasivní pesimistický melancholik. Nechodím na žádné párty, nemám rád velkou společnost lidí, nemám rád být středem pozornosti (pozornost holčiček ale rád mám :) ). Neumím vymyslet téma na hovor, ale umím se zapojit do rozhovoru, pokud mám k danému támatu co říct. Rád diskutuji i proti jinému názoru, pokud se s tím druhým diskutovat dá a také poslouchá argumenty. Nerad se hádám, nemám rád konflikty, z toho jsem pak smutný a rozmrzelý, narušuje to můj vnitřní klid (tedy to, co klidem nazývám). Moji přezdívku jsem si dal z důvodu, že mám pocit, že do tohoto světa nebo do tohoto času nepatřím. Mé myšlenky, rozhodování a chování spousta normálních lidí nechápe, jako např. že nemám žádné životní plány a cíle jako ostatní dospělí, nemám potřebu shromažďovat majetek a neznám hodnotu peněz. Nebo jsem jen možná ještě nepotkal tu pravou osobu, se kterou bych chtěl a mohl nějaké životní plány a cíle realizovat.

Vzhled je také důležitý, protože je to první, co na člověka působí a navíc se dvojice bude vídat denně, když spolu budou žít. Takže trochu o mém vzhledu, aby sis trochu uměla představit, co by tě mohlo čekat při osobním setkání nebo videocallu. Nejsem sebevědomý svalnatý alfa-macho muž s cool a in účesem. Účes nemusím řešit vůbec, protože se vlasy přesunuly na zbytek těla. Jsem ajťák a celý den v práci sedím u počítače, takže mám už také trochu větší břicho (snad zatím nic tragického, ale prostě tam něco navíc je), přesto dokážu být ještě sportovně aktivní s mými dětmi a jejich kamarády z domu, kde bydlím (jsem rozvedený a děti mívám na víkendy). Bohužel kvůli mé "vadě" shledávám atraktivními hlavně dívky, slečny a ženy drobnější postavy bez větších ženských tvarů.

Když si udělám volno od IT, tak rád čtu. Knihy a filmy mám rád sci-fi a fantasy, filmy také akční, krimi, horory a komedie. Mám rád také dětské animované filmy a série (kdo pozná mou avatarku, má plus *good* ) a samozřejmě také filmy s holčičkami :)

Hudbu poslouchám převážně elektronickou, také některou klasiku, občas i některé jiné hudební styly (detaily můžeme probrat soukromě).

Nevím, zda by chtěla nějaká optimistka zkusit změnit můj pesimismus na optimismus. Třeba by se jí to povedlo, ale spíš mám strach, abych jí její optimismus svým pesimismem nezničil. Možná by si se mnou lépe rozuměla pesimistka, protože bychom sdíleli stejný náhled na život a na svět. Možná by se nám povedlo náš pesimismus změnit na společný optimismus. Rozhodně nehledám spontánní ženu, která se pro něco rychle nadchne a rozhodne a překážky a problémy řeší, až když přijdou. Něco takového je pro mne dost stresující a takové ženě by určitě vadilo, že jsem příliš opatrný a všechno dlouze promýšlím a připravuji. Samozřejmě jednoduché situace lze rozhodnout rychle bez dlouhého plánování.

Nechci ženu změnit, nechci, aby se měnila jen proto, aby se mi zalíbila. Stejně tak se nenechám měnit já. Přizpůsobování může nějakou dobu fungovat, ale potlačování vlastního "já" nedělá dobroty (opět si o tom můžeme promluvit soukromě). Maličkosti lze pozměnit, ale tu hlavní osobnost prostě měnit nelze.

Tohle snad asi stačí. Pokud tě tento text zaujal nebo bys chtěla vědět víc, tak klidně napiš ([email protected]), můžeme si ještě o spoustě dalších věcí popovídat. Chci tě ujistit, že se vůbec k ničemu nezavazuješ a pokud kdykoliv změníš názor a nebudeš si chtít dále dopisovat, tak stačí jen napsat, že již zájem nemáš (abych zbytečně nečakal na tvoji odpověď a neobtěžoval tě dotazy, zda mi odpovíš) a přestaneme si psát.

Tak a teď se můžu začít těšit na odpovědi :)
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu