Dotaz ohledně schvalování příspěvků

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 156 poděkování
Dostal: 102 poděkování

Dotaz ohledně schvalování příspěvků

Nový příspěvek od MarkM »

Ve veřejné sekci se tuším příspěvky od neregistrovaných uživatelů schvaluji ? A když takový příspěvek někdo schválí, tak aspoň mě se na něj nikdy neobjeví upozornění, že tam je nějaký nový příspěvek. Už jsem takhle pár příspěvků přehlédl a všiml si jich náhodou až po několika dnech, týdnech. Tak jen jestli to je jen u mě nebo všeobecně.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6392
Dal: 1545 poděkování
Dostal: 3434 poděkování

Re: Schvalování příspěvků

Nový příspěvek od Kasz »

Tohle by se muselo odzkoušet. Až budeš na chatu, popros moderátora - domluv se s ním, že vloíš příspěvek jako neregistrovaný, on ho schválí, pak uvidíš, jak se ten příspěvek bude chovat, pak je možné zkusit ještě napsat jako neregistrovaný, posléze pak do stejného vlákna jako registrovaný a pak teprve příspěvek schválit... Jiná možnost, než si s tím takto pohrát a zjistit, co to vlastně dělá, není. Podej pak zprávu, jak se to chová. Momentálně jsem rád, že Fx100d doinstaloval MOD, který vůbec upozorní na neschválený příspěvek - dřív se stávalo, že jsme příspěvek od někoho neregistrovaného zaznamenali až po několika dnech. Jinak fórum není dokonalé, toto je stále jedna ze starších verzí, již jsou vydané i nové verze spolu se spoustou oprav drobných nedostatků, mezi které možná může patřit i tento tebou popsaný.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙