Hledám ženu či muže

Místo určené na hledání spřízněných duší, partnerů, přátel či kamarádů - mějte na paměti, že seznamka je určena pouze pro osoby starší 15 let!
Pravidla fóra
  • V každém inzerátu musí být výslovně psán věk 15 let či vyšší. Je přísně zakázáno vyhledávat děti (osoby pod 15 let věku).
  • Je přísně zakázáno vyhledávat osoby za účelem sexu.
  • Před odesláním inzerátu si důsledně přečti:
Nebude-li Tvůj příspěvek vyhovovat pravidlům sekce nebo fóra, bude upraven nebo smazán.
Uživatelský avatar
Dawied
Nový člen
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 4

Hledám ženu či muže

Nový příspěvek od Dawied »

Hledám Bisexuální ženy či muže kterým se líbí Holčičky na realné přátelství,kamarádství třeba i vážný trvalý vztah.Věk nehraje roli od 18 let a výše do 80 let.Jsem z Moravskoslezského kraje ale mužete se ozívat i z celé ČR...Je mi 39 let štíhlé postavy... [email protected]
Naposledy upravil(a) Dawied dne pondělí 17. 1. 2022, 17:18:11, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Phaliya Dhaniyeole
Registrovaný uživatel
Bydliště: V hoodu
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Telegram: @PhaliyaD
Výkřik do tmy: Vadí mi alibismus a infantilní dospěláci. Mozek je potrava pro červy až v rakvi. Láska hory přenáší.
-
Miluju tuhle stránku i když je trošku cringe&alibi -$orry-

Best of:
[23:25:26] s w jenik11 → emma2 : jo a ještě jsem kočárkofil miluji kočárky a rad si na kočárek honím dám na kočárek pláštěnku a pak ho postříkám
Příspěvky: 51
Dal: 21 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Re: Hledám ženu či muže

Nový příspěvek od Phaliya Dhaniyeole »

Po nějakém proklepnutí bych tě klidně rád poznal :)
Uživatelský avatar
Dawied
Nový člen
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 4

Re: Hledám ženu či muže

Nový příspěvek od Dawied »

Phaliya Dhaniyeole píše: sobota 15. 1. 2022, 3:43:53 Po nějakém proklepnutí bych tě klidně rád poznal :)
napsal jsem ti na mejl
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti