Domluvil si rande s ženou přes internet. Poté sexuálně zneužil její dceru (Pravda24.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3466
Dal: 390 poděkování
Dostal: 1517 poděkování

Domluvil si rande s ženou přes internet. Poté sexuálně zneužil její dceru (Pravda24.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Padesátiletý muž byl odsouzen za sexuální napadení mladé dívky v Southwicku v Anglii, se kterou se seznámil poté, co si přes seznamovací aplikaci domluvil návštěvu její matky, informuje deník Worthingherald.co.uk.

Muž jménem Gary Fenn byl již dříve odsouzen za trestné činy týkající se nemravného chování vůči dětem. Policie uvedla, že pedofil v červnu letošního roku použil seznamovací webovou stránku, aby se seznámil s jednou ženou, a odcestoval za ní do Southwicku v Sussexu v Anglii. Situaci následně využil k tomu, aby sexuálně obtěžoval její třináctiletou dceru.

Dívka ale utekla a informovala svou matku, která poté kontaktovala policii. „Odvaha této mladé dámy, která se postavila proti tomu, o čem věděla, že je špatné, a podpořila toto stíhání, nepochybně ochránila další děti před tímto dravým pedofilem, který byl v minulosti odsouzen za sexuální trestnou činnost,“ uvedl mluvčí policie.

Pedofil si v pátek vyslechl rozsudek u soudu. Policejní mluvčí uvedl: „Byl mu uložen prodloužený trest v délce devíti let, který zahrnuje pět let odnětí svobody a čtyři roky prodlouženého trestu odnětí svobody.“

Zdroj: worthingherald.co.uk
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?