Jaké je to být pedofilem? Odpovězte na tři krátké otázky pro prezentaci v rámci konference sexuologů.
diskuze na fóru
dotazník

Lucka Mokráňová má otvorený odkaz pre všetky matky: Takto ohrozujú svoje deti! (Emma)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3585
Dal: 390 poděkování
Dostal: 1560 poděkování

Lucka Mokráňová má otvorený odkaz pre všetky matky: Takto ohrozujú svoje deti! (Emma)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Nie všetci rodičia sú stotožení s tým, aby tváre svojich detí zverejňovali na sociálnych sieťach. Veronika Ostrihoňová, Jasmina Alagič či Lucka Mokráňová sú názoru, že ratolesti takto chránia.

Mamina takmer dvojročnej T. si s ňou užíva každú voľnú chvíľu. Prostredníctvom instagramového príbehu sa jej istá fanúšička pýtala na to, prečo malú princeznú príliš neukazuje. Lucka má na to jasný názor a ako sama tvrdí, nie je jej prirodzené ju natáčať a pridávať do svojho feedu.

,,T. pridávam veľmi málo. Čítala som jeden rozhovor s doktorom, kde vysvetľuje, ako teraz insta matky napomáhajú nevedomky pedofilom, keď točia, fotia svoje deti nonstop na internet a ešte k tomu holé,“ píše fitnesska.

,,Dávajú pedofilom dobrovoľne svoje dieťa ani si to nikto neuvedomuje. Pedofil je chorý človek, ktorý čaká na svoju obeť aj niekoľko rokov. Matka sa rozčuľuje, keď fotky stiahne alebo komentuje nejaký úchyl, ale to, že to oni pridali, to im nedochádza," cituje slová odborníka. Čo si o tom myslíte vy?
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Dream
Registrovaný uživatel
Varování: 7
Výkřik do tmy: Pedofil je člověk, který chce dávat dětem lásku a miluje je, což společnost nechápe a považuje to za odporné svinstvo. A nezlobte se na mě, láska přeci není zlo.
Příspěvky: 120
Dal: 5 poděkování
Dostal: 47 poděkování

Re: Lucka Mokráňová má otvorený odkaz pre všetky matky: Takto ohrozujú svoje deti! (Emma)

Nový příspěvek od Dream »

No to je hrůza, pedofilové se dívají na děti. To je horší než nějaká bestiální vražda, Není na světě nic horšího, než se dívat na děti. Kam se na to hrabou vraždy. Fakt, za tohle musí padat tresty smrti. Tohle je nepřípustné. To je něco tak šíleně hrozného, že to nejde nikterak zkousnout. Ovšem dívat se na dospělé lidi, to je naprosto v pořádku. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale pedobijci moc mozek nepoužívají.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 957
Dal: 321 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Lucka Mokráňová má otvorený odkaz pre všetky matky: Takto ohrozujú svoje deti! (Emma)

Nový příspěvek od Fx100d »

Hlavně paní Mokráňová zapomíná, že nebezpečí jejím dětem hrozí především v rodině a blízkém okolí. Těch případů, kdy si někdo vyhlédne dítě, které matka umístí na sociální sítě bude za 10 let asi tolik, že bych je spočítal na prstech jedné tuky. Ale případů, kdy dítě zneužije otec, nevlastní otec, strýc, dědeček nebo někdo, kdo je rodině blízký a to dítě ho dobře zná, je naprostá většina. Takže se klidně může stát, že paní Mokráńová nezveřejní jedinou fotku svého dítěte a bude si myslet, jak jsou její děti v bezpečí a mezitím jí děti bude zneužívat některý z příbuzných a ten navíc ještě nebude ani pedofil.

Ale na druhou stranu je pravdou, že vyvěšovat na internetu veškeré fotky dětí, které rodič pořídí je také nesmysl. Nicméně bych neviděl nebezpečí v tom, že si je přes internet někdo vyhlédne a vyrazí je přepadnout a znásilnit, ale především v tom, že ty děti časem vyrostou a budou je ve škole šikanovat a smát se jim proto, že na internetu visí jejich fotky, na kterých sedí na nočníku, nebo jsou upatlaní od jídla od hlavy až k patě a podobně. Aby pak takovému rodiči dospívající děti jednou nepoděkovali za to, že je takto zesměšňují na internetu. To bych viděl jako daleko větší riziko.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.