Jde napravit sexuální predátor? Téma pro sexuoložku Petru Vrzáčkovou (DVTV)

Vše, co se týká preventivního projektu Parafilik, jež koordinuje Národní ústav duševního zdraví.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5234
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2119 poděkování

Jde napravit sexuální predátor? Téma pro sexuoložku Petru Vrzáčkovou (DVTV)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Má parlament dočasně zbavit prezidenta Zemana pravomocí? A měl by Andrej Babiš kandidovat na prezidenta? Otázky pro Karla Havlíčka /ANO/. Epidemie v Česku opět sílí. Čeká nás další lockdown? Hostem je epidemiolog Petr Smejkal. Jde napravit sexuální predátor? Téma pro sexuoložku Petru Vrzáčkovou. A na závěr interview s lékařem záchranky Markem Dvořákem.


Rozhovor s paní sexuoložkou Petrou Vrzáčkovou je v čase 50:23 - 1:05:03.Opakovaně se řeší projekt Parafilik a ke konci zazní:

Drtinová: "Existuje celá řada lidí se sexuálními odchylkami, takzvaní parafilici. Nejsou oni také do jisté míry obětmi, protože si to sami nevybrali?"
Vrzáčková: "To je právě otázka, že řada lidí si myslí, že když se někdo narodí třeba pedofilem, nebo agresorem, že to je otázka volby. Že si to tak ten člověk vybral. Ale protože to je vrozené, řada z nich skutečně velmi trpí, protože je velmi je těžké to vůbec někomu říct v okruhu svých známých. A i ta odborná pomoc je pořád v naší zemi dost omezená. Ještě pořád je málo terapeutů, kteří otevřeně, bez nějakých předsudků s takovými klienty pracují...."
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1566
Dal: 1789 poděkování
Dostal: 756 poděkování

Re: Jde napravit sexuální predátor? Téma pro sexuoložku Petru Vrzáčkovou (DVTV)

Nový příspěvek od podivin »

Cykle02 píše: středa 27. 10. 2021, 9:18:09 Rozhovor s paní sexuoložkou Petrou Vrzáčkovou je v čase 50:23 - 1:05:03.Opakovaně se řeší projekt Parafilik a ke konci zazní:
Vrzáčková: "To je právě otázka, že řada lidí si myslí, že když se někdo narodí třeba pedofilem, nebo agresorem, že to je otázka volby. Že si to tak ten člověk vybral. ..."
Jsem rád, že tohle řekla. Poslední dobou jsem přemýšlel nad tím, proč lidi pedofily nenávidí a právě si také myslím, že lidé prostě nerozlišují pedofila, který je do dětí zamilovaný, a predátora, který je prostě znuděný dospělým pornem a sexem s dospělými a proto si začal vybírat děti jen pro své sexuální uspokojení. Lidé prostě nechápou, že u nás je tam i něco víc než jen to sexuální uspokojení.

A také přemýšlím, jestli si jen na něco nehraju, neměl bych si hledat stejně starou ženu, ale prostě to není to, co cítím k holčičkám. A zpětně si uvědomuju, že jsem tu "lásku" k holčičkám cítil, už když mi bylo kolem 20 let, takže to opravdu není něco, co bych si až jako dědek vybral, protože bych byl znuděný sexem s dospělými ženami.

Myslím, že pokud tohle dokážeme lidem vysvětlit, tak by nás snad mohli líp pochopit.
Naposledy upravil(a) pbd dne středa 27. 10. 2021, 15:20:34, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Opraven překlep ("dispělým" -> "dospělým")
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Stačí zavřít oči a všechno se stane. Stačí zavřít oči a ... všechno skončí
Uživatelský avatar
Dream
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: Pedofil je člověk, který chce dávat dětem lásku a miluje je, což společnost nechápe a považuje to za odporné svinstvo. A nezlobte se na mě, láska přeci není zlo.
Příspěvky: 120
Dal: 5 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: Jde napravit sexuální predátor? Téma pro sexuoložku Petru Vrzáčkovou (DVTV)

Nový příspěvek od Dream »

Vždycky jsem si přál být pedofilem, tak jsem se rozhodl, že jím budu. *rofl*