Trest pro uživatele Prim

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Administrátor
Bydliště: u bran Elysejských polí
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 2
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: And beyond the Elysian Fields and the Garden of Eden I will look for the path that leads to your heart.
Příspěvky: 1527
Dal: 1024 poděkování
Dostal: 1898 poděkování

Trest pro uživatele Prim

Nový příspěvek od Marco Freeman »

 ! Zpráva od: Marco Freeman
Ve vláknu evidujeme tyto tresty:


Vážení uživatelé,

bohužel jsme nuceni Vás informovat o problémovém chování uživatele Prim, který se dnes rozhodl napsat soukromou zprávu jiné uživatelce fóra, a to konkrétně v tomto znění:

18. 10. 2021 v 18:50:18 hod.
Od: Prim
Pro: [zcenzurováno]
Předmět: Jsi čubka, umíš jen roztahovat nohy na počkání.

Jsi čubka, umíš jen roztahovat nohy na počkání.

Dlouhodobě si všímáme, že má k dané uživatelce negativní postoj a že se v minulosti uchýlil na skle chatu k takovému vyjadřování, které sice nebylo podobně vulgární, jako je tomu v této SZ, na druhou stranu však mělo za cíl útočit na věrohodnost dané uživatelky. V administrátorském týmu nechceme nikomu diktovat, ke komu má cítit sympatie, anebo s kým se má přátelit, na druhou stranu však vyžadujeme po uživatelích alespoň nějakou základní slušnost vůči ostatním lidem. Pokud chtějí dva uživatelé vyjádřit kritický názor vůči někomu jinému registrovanému, měli by tak učinit buďto v jeho přítomnosti, aby se k tomuto mohl vyjádřit, anebo alespoň v šeptu v rámci soukromé konverzace, aby ostatní nepodněcovali k nenávisti.

Pomlouvat někoho veřejně na skle a znehodnocovat jeho důvěryhodnost, aniž by tam vůbec byl a mohl se ohradit a bránit, považujeme za nevhodné. Proto byl (nejen) Prim na tuto okolnost a tento postoj Týmu upozorněn. Opakuji, že nemáme nic proti vyjadřování svého názoru i o případných nesympatiích, ale veřejné pranýřování jiného uživatele za podobných okolností je vskutku nepřípustné.

Tyto informace uvádíme hlavně pro kontext, neb Prim byl na své negativní vyjadřování vůči dané uživatelce upozorněn, a přesto se následně uchýlil k této odporné soukromé zprávě. Podobné chování už je pak naprosto nevhodné a proti pravidlům tohoto fóra. Z toho důvodu udělujeme 3 trestné body. Vzhledem k celkovému počtu trestných bodů, který v současnosti čítá 9 bodů, bude dle tabulky udělen týdenní BAN.

Zároveň Prima oficiální cestou upozorňujeme, že nejsme příznivci toho, aby na web vkládal jakékoliv fotky, které v sobě mají šifrovaný obsah, a to ani kdyby tento obsah zde zašifrovaný byl nezávadný. Do budoucna je tedy nutné se podobného chování vyvarovat, neboť ztěžuje práci administrátorského a moderátorského týmu.

Chápeme, že Primovo chování je minimálně z nějaké části způsobeno jeho dlouhodobě nepříznivým psychickým stavem, ale nelze nechat toto chování bez povšimnutí a opakovaně jej omlouvat psychickým nesouladem.

Za Tým ČEPEK,
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: [email protected]
________

~ you can lead a horse to water, but you can't make him drink ~
Uživatelský avatar
Smazaný uživatel (gabajaza)

Re: Udělen týdenní BAN uživateli Prim

Nový příspěvek od Smazaný uživatel (gabajaza) »

Měl bych dostat měsíční ban.
Uživatelský avatar
CatBox
Registrovaný uživatel
Varování: 6
Příspěvky: 17
Dal: 8 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: Udělen týdenní BAN uživateli Prim

Nový příspěvek od CatBox »

Opět a zase vytržené z kontextu, žádná možnost vyjádření cizích názorů, neřešení slovního varování.. a tak bych mohl pokračovat..
Tak hlavní že je uspokojení kliknutí na to tlačítko a dál nic neřešit.. Doufám že zase budu mít já to máslo na hlavě za to že se snažím dokopat k vysvětlení k tomuto zákroku..
Bylo by fajn se jako komunita pedofilních jedinců sešla na chatu a pořešilo se jak to tu vlastně funguje.. Páč mi to tu jako místo pro pedofily nepřijde *dont_know* .. I když abych nehanil Marca a spol. za to že neumí řešit problémy, tak Prim mohl přeci jen si to nechat mimo chat ať to byl kdokoliv..
S pozdravem Kočkou nakopnutá krabice..
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 959
Dal: 321 poděkování
Dostal: 569 poděkování

Re: Udělen týdenní BAN uživateli Prim

Nový příspěvek od Fx100d »

Co je vytržené z kontextu? Ta zpráva je tam celá. A navíc Prim to udělal schválně, jako vždy. Chce si dát pauzu od ČEPEKu, ale není schopen sem sám přestat chodit, tak provokuje, přidělává nám práci a o BAN si prostě říká. To, že tu není prostor k diskuzi je také lež, od toho vlákno tresty a varování je. A řešit to na chatu a obtěžovat tím ostatní uživatele? Proč? Čepek je pro slušné pedofily, ne pro ty, co provokují a vyvolávají hádky. Prim už se vyjádřil, což nyní schválím.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Administrátor
Bydliště: u bran Elysejských polí
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 2
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: And beyond the Elysian Fields and the Garden of Eden I will look for the path that leads to your heart.
Příspěvky: 1527
Dal: 1024 poděkování
Dostal: 1898 poděkování

Re: Udělen týdenní BAN uživateli Prim

Nový příspěvek od Marco Freeman »

CatBox píše: čtvrtek 21. 10. 2021, 14:49:58 Opět a zase vytržené z kontextu, žádná možnost vyjádření cizích názorů, neřešení slovního varování.. a tak bych mohl pokračovat..
Vytržené z kontextu to není. SZ byla citována tak, jak byla zaslána. A mimochodem, žádné předešlé SZ se k tomu nevázaly.

Vyjádřit se může každý, pro mě za mě.
CatBox píše: čtvrtek 21. 10. 2021, 14:49:58 Tak hlavní že je uspokojení kliknutí na to tlačítko a dál nic neřešit.. Doufám že zase budu mít já to máslo na hlavě za to že se snažím dokopat k vysvětlení k tomuto zákroku..
K vysvětlení zákroku? Máš ten dojem, že trest za nazývání kohokoliv čubkou, která roztahuje nohy, potřebuje nějaké dlouhé zdůvodnění? Člověk by čekal, že základy slušného chování a porozumění textu mají všichni, ale asi ne.
CatBox píše: čtvrtek 21. 10. 2021, 14:49:58 Bylo by fajn se jako komunita pedofilních jedinců sešla na chatu a pořešilo se jak to tu vlastně funguje.. Páč mi to tu jako místo pro pedofily nepřijde *dont_know* .. I když abych nehanil Marca a spol. za to že neumí řešit problémy, tak Prim mohl přeci jen si to nechat mimo chat ať to byl kdokoliv..
Co bychom měli pořešit? Že už od roku 2010 tady je zakázané napadání uživatelů a Prim toto porušil? A k místu pro pedofily… jak souvisí jakékoliv místo pro pedofily s tím, že někdo nazývá druhé čubkou? A pokud to nesouvisí s Primovým prohřeškem, proč je to psáno tady?

A k tomu, že si to Prim mohl nechat mimo chat… Je dle tebe běžné či v pořádku nazývat mimo chat/fórum někoho čubkou roztahující nohy? Já nestačím žasnout.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: [email protected]
________

~ you can lead a horse to water, but you can't make him drink ~
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1181
Dal: 1064 poděkování
Dostal: 553 poděkování

Re: Udělen týdenní BAN uživateli Prim

Nový příspěvek od podivin »

CatBox píše: čtvrtek 21. 10. 2021, 14:49:58
Catboxi, takhle bych to neřekl ani prostitutce, ikdyž ona to tak slutečně dělá.

A jen se bojím, komu tohle napsal. Zas tolik žen, které by takový výraz dokázaly bez problémů zpracovat, tady nemáme. Aktuálně je tu několik dívek/slečen a (tuším) dvě dospělejší ženy. Jedna žena už kvůli podobným útokům odešla.

Nevěřil bych, že Prim může klesnout na takovou úroveň. Osobně bych si šel opravdu radši hodit mašli, než abych takhle na někoho útočil, protože by se mi ze mě dělalo špatně.

A existuje opravdu jednodušší způsob, jak si zrušit přístup na ČEPEK, než ubližovat jiným.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Uživatelský avatar
Smazaný uživatel (gabajaza)

Re: Udělen týdenní BAN uživateli Prim

Nový příspěvek od Smazaný uživatel (gabajaza) »

podivin píše: čtvrtek 21. 10. 2021, 19:35:48
CatBox píše: čtvrtek 21. 10. 2021, 14:49:58
Nevěřil bych, že Prim může klesnout na takovou úroveň. Osobně bych si šel opravdu radši hodit mašli, než abych takhle na někoho útočil, protože by se mi ze mě dělalo špatně.
Je zajímavé, že každého zajímá důsledek, ale už nikoho nezajímá příčina takového jednání. Samozřejmě, že jsem si nevybral někoho jen tak náhodně, abych toto napsal. S dotyčnou osobou mám nějaký problém, který jsem si nezačal a nechci ho tu veřejně rozebírat. Je to naše soukromá věc. Než budeš soudit, zjisti si prosím celé okolnosti případu, děkuji. Odsoudit na základě jedné zprávy bez kontextu umí každý. Jestli tě zajímá víc podrobností a ne jenom nějaké drby, tak můj email přece máš. Můžeš se mě sám zeptat na to, co mě k tomu vedlo. Ale dělat nějaké unáhlené závěry, když o situaci nic nevíš, není od tebe vůbec pěkné.

Já nejsem člověk bezchybný, ale rozhodně nejednám jen tak bez příčiny, abych někomu ubližoval. Jenže to bys musel daný případ znát a dívat se na něj nestranným pohledem. Ani administrátoři neví, proč konktrétně spor vznikl. Psali jsme si mimo Čepek. Tu soukromou zprávu jsem napsal v afektu, protože dotyčná osoba nechtěla daný spor řešit soukromě mimo Čepek.

A jen tak mimochodem, zpráva nemohla být dotyčnou osobou nahlášena, neboť nebyla přečtená. Někdo z administrátorů tak aktivně a pravidelně sám od sebe musel procházet mou poštu, aby danou zprávu objevil, což taky není úplně košer.

Každý má své chyby, já jsem ochoten se jim postavit čelem a problém řešit, pokud však o to bude i druhá strana stát. Patřičné kroky jsem podnikl. Dále se k tomu nehodlám vracet a kauzu považuji za uzavřenou.
Uživatelský avatar
Smazaný uživatel (gabajaza)

Re: Udělen týdenní BAN uživateli Prim

Nový příspěvek od Smazaný uživatel (gabajaza) »

Tak mi ho teda neschvalujte no. Viděl jsem, jak si to pročítáte pomocí funkce Kdo je online. Bylo by vhodné mi napsat důvod nechválení. Anebo nemám právo na odpověď? Jde o váš záměr, abych nemohl reagovat a bránit se? To od vás není pěkné.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Administrátor
Bydliště: u bran Elysejských polí
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 2
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: And beyond the Elysian Fields and the Garden of Eden I will look for the path that leads to your heart.
Příspěvky: 1527
Dal: 1024 poděkování
Dostal: 1898 poděkování

Re: Udělen týdenní BAN uživateli Prim

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Prim píše: čtvrtek 21. 10. 2021, 20:46:35Než budeš soudit, zjisti si prosím celé okolnosti případu, děkuji. Odsoudit na základě jedné zprávy bez kontextu umí každý. Jestli tě zajímá víc podrobností a ne jenom nějaké drby, tak můj email přece máš. Můžeš se mě sám zeptat na to, co mě k tomu vedlo. Ale dělat nějaké unáhlené závěry, když o situaci nic nevíš, není od tebe vůbec pěkné.
Problém je však to, že i kdybyste si udělali navzájem nevím co, neopravňuje tě to k tomu, abys o komkoliv říkal takové nechutné věci. Pokud máš s někým nějaký spor a ujedou ti nervy, měl by ses alespoň zaměřovat na věci, co tím problémem skutečně byly. A třeba mu je vyčíst, máš-li tu potřebu. Ale uchylovat se k nadávkám, a ještě k tomu takovým, to je fakt naprosto mimo mísu.

A vyjma toho, já se na tuto problematiku už soukromě dříve ptal (což si jistě vzpomínáš). Detaily rozvíjet z hlediska dekora a mlčenlivosti nebudu, ale už tehdy jsem ti naznačil svůj názor, že některé věci řešíš až moc. Případně si je bereš více osobně, než bys měl. A pokud v tomto sporu neproběhlo nic dalšího, než co jsi mi soukromě zmínil tenkrát, o to víc takovéhle sprosté vyjádření nechápu. Dle mého názoru bys možná měl řešit tyto nenávistné stavy s nějakým odborníkem. Ale i o tom odborníkovi jsem ti psal a nemyslím, že sis z toho něco odnesl. Tak jaký smysl má ti to neustále a dokola opakovat?

Prim píše: čtvrtek 21. 10. 2021, 20:46:35Já nejsem člověk bezchybný, ale rozhodně nejednám jen tak bez příčiny, abych někomu ubližoval. (...) Tu soukromou zprávu jsem napsal v afektu, protože dotyčná osoba nechtěla daný spor řešit soukromě mimo Čepek.
Z mého pohledu je možná problém, že ty sice "nejednáš bez příčiny", na druhou stranu si každou "příčinu" vezmeš k srdci tak, že je třeba minimálně msty oko za oko, anebo boje na nože. Nedokážeš evidentně problém řešit v klidu. Anebo, pokud zřejmě není zájem tento problém dále řešit a je načase se posunout dál (což by minimálně mně napověděl postoj druhého člověka, kdyby se mnou tento spor už odmítl řešit mimo ČEPEK), to nechat tak. Pokud nikdo nezveřejnil tvou identitu, nikdo ti fyzicky neublížil, nevyhrožoval a já nevím co dalšího vážného, pokud je to fakt je na základě nějakého nedorozumění a postupném názorovém nesouladu, je podle mě zbytečné nutit do opakovaného, nekonečného řešení druhého. A nutit jej do toho takovýmto způsobem. Protože napsat SZ i přes ČEPEK se dalo jinak.

Pointa odstavce je asi to, že každý člověk má právo volby, má právo bavit se s někým nebo ne, má právo mít rád někoho nebo ne, má právo odmítnout o něčem či s někým komunikovat. Nutit někoho do konverzace atakem přes SZ opravdu není ani řešení, ani cesta k řešení. Jenže to zřejmě ty nevidíš. A jsme zpátky u toho, že bys to měl začít řešit s odborníkem, což ty stejně řešit nebudeš, protože nechceš.

Prim píše: čtvrtek 21. 10. 2021, 20:46:35Každý má své chyby, já jsem ochoten se jim postavit čelem a problém řešit, pokud však o to bude i druhá strana stát. Patřičné kroky jsem podnikl. Dále se k tomu nehodlám vracet a kauzu považuji za uzavřenou.
Jestliže ji považuješ za uzavřenou a chceš problém řešit, "pokud o to bude druhá strana stát", tak proč druhé straně píšeš vulgární SZ ve snaze o to ji naštvat, či ji přimět k odpovědi? To je trošičku oxymoron, ne? Pokud se k tomu nehodláš vracet a jakoukoliv "kauzu" považuješ za uzavřenou, možná by ses k tomu opravdu vracet neměl. A ne se někomu mstít, ať už řečmi na chatu, anebo nechutnými SZ.


A na závěr ještě ke dvěma poznámkám z jednoho i druhého příspěvku:

Prim píše: čtvrtek 21. 10. 2021, 20:46:35 A jen tak mimochodem, zpráva nemohla být dotyčnou osobou nahlášena, neboť nebyla přečtená. Někdo z administrátorů tak aktivně a pravidelně sám od sebe musel procházet mou poštu, aby danou zprávu objevil, což taky není úplně košer.
Prim píše: pátek 22. 10. 2021, 9:57:15 Viděl jsem, jak si to pročítáte pomocí funkce Kdo je online.
Vyjma toho, že v pravidlech uživatele upozorňujeme, že konverzace na webu je monitorována a logována, tak i selský rozum napovídá, že SZ jako takové nemůžeme ponechat zcela nehlídané. Pokud by někdo přes SZ začal vykonávat nelegální činnost a toto by nebylo zavčas administrátory postřehnuto (a nelze se spoléhat vždy na to, že to příjemce SZ nahlásí), mohlo by to znamenat vážné problémy pro web. Takže v prvé řadě je jen logické, že minimálně na bázi určitého proletění jsou SZ občasně kontrolovány.

Nicméně teď trochu k paradoxu, protože tvou SZ jsem neobjevil při náhodné kontrole, jako by tomu mohlo být kdykoliv později. Ve skutečnosti jsi totiž chvíli poté napsal SZ mně, kde jsi měl žádost o smazání účtu. A stejně jako teď si stěžuješ, že "pokud ve 'Kdo je online' bylo napsáno, že administrátor je v tématu 'Udělen týdenní BAN uživateli Prim', tak automaticky musel neschválenou zprávu číst", tak já už předpokládám po zkušenostech, že si někteří uživatelé myslí, že pokud nějakou SZ zobrazím, automaticky to znamená, že si musím nalézt čas na ni nejlépe teď hned odpovědět a zareagovat. Situace je nicméně taková, že SZ beru jako email, tudíž si ji sice zobrazím, ale čas na to odpovědět si můžu najít až další či následující den, protože nejsem robot. Ty jsi jeden z těch uživatelů, u nichž předpokládám určitou rýpavost, pokud bych na SZ neodpověděl hned, jak si ji zobrazím (myslím, že v takovém případě bychom četli něco o "ignoraci administrátorů k tvému požadavku"), tudíž jakmile jsem od tebe zaznamenal SZ, šel jsem se podívat do logu, co tam píšeš a nakolik to spěchá, jestli je to žádost o smazání účtu (která fakt může počkat den či dva i vzhledem k tomu, že je tam stejně tříměsíční lhůta), anebo jestli je to žádost o smazání nějakého citlivého příspěvku, což by se mělo udělat co nejdříve. Protože tento detail fakt z názvu SZ "Smazat", kterou jsi poslal, nepoznám.

Takže jsem si najel do logu, abych si přečetl zprávu, co jsi mi poslal, a vydedukoval z toho, jestli to mám řešit teď hned, anebo to počká. A co se stalo? Přímo nad tvou zprávou pro mě byla jiná tvoje zpráva, napsána pár minut před tím pro jinou uživatelku s takovým předmětem, že mě to hned praštilo do očí.

Takže – ne, fakt nechodím běžně speciálně do tvých zpráv a nečtu si, co si s kým píšeš. Ale s ohledem na to, k čemu jsi nyní SZ využil, bych to možná dělat měl.

A ještě k tomu "neschválení". Ten důvod je prostý. Stejně jako přečtení SZ (které odesílatel vidí) a prozatímní neodpověď na ni neznamená, že na ni nemám v plánu odpovědět později, tak to, že si zobrazím nějaké téma, neznamená, že čtu neschválené příspěvky. A to obzvlášť, pokud je přelom večera a noci a já se chystám leda tak do postele. Klikl jsem při rychlé obhlídce fóra na notifikaci o tom, že mi Podivín dal poděkování, přesunulo mě to do tohoto tématu, při scrollování jsem viděl, že je tu z večera něco na schválení, ale už jsem necítil sílu a ani neměl čas a chuť to právě v danou chvíli řešit, a tak jsem to ani nečetl, fórum zavřel a odešel. Což je mimochodem na udržení dobrého psychického stavu to nejlepší, co někdy člověk může udělat.

Možná, že kdybys místo svých her na detektiva Holmese věnoval alespoň chvíli pokoře a tomu, aby ses zamyslel nad svými činy, nad svým chováním a nad svými nenávistnými, ublíženeckými postoji, které (nejen v tomto tématu) zastáváš, měl bys potenciál posunout se z tohoto kruhu nekonečných depresí a nenávisti. Ale pokud se v tomto svém černobílém, negativním nahlížení na svět chceš utvrzovat a chceš se v tom rochňat jako v bahně, je jasné, že se z toho nikdy nevymaníš. Chceš-li se někam posunout a chceš-li něco vyřešit, musíš v prvé řadě být ochotný něco dělat a sám na sobě pracovat. Ono to bez odhodlání a snahy nikdy nejde. Jen je jednoduše lehčí nadávat na druhé a chybu vidět v ostatních, než sám něco činit se sebou samým.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: [email protected]
________

~ you can lead a horse to water, but you can't make him drink ~
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1181
Dal: 1064 poděkování
Dostal: 553 poděkování

Re: Udělen týdenní BAN uživateli Prim

Nový příspěvek od podivin »

Marco Freeman píše: pátek 22. 10. 2021, 11:32:36
Podobně jsem Primovi odpověděl i soukromě přes email.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Uživatelský avatar
Smazaný uživatel (gabajaza)

Re: Udělen týdenní BAN uživateli Prim

Nový příspěvek od Smazaný uživatel (gabajaza) »

Ban jsem měl mít do 25., dneska je 26. Kde udělali soudruzi chybu?
Uživatelský avatar
Smazaný uživatel (gabajaza)

Re: Udělen týdenní BAN uživateli Prim

Nový příspěvek od Smazaný uživatel (gabajaza) »

Ban jsem měl mít do 25., dneska je 26. Kde udělali soudruzi z NDR chybu?
Uživatelský avatar
Smazaný uživatel (gabajaza)

Re: Udělen týdenní BAN uživateli Prim

Nový příspěvek od Smazaný uživatel (gabajaza) »

Čekám omluvu, psalo se týdenní ban a někdo mi ho beztrestně prodloužil skoro o dva dny. Tady jde o princip. Koncové datum trestů tam není na ozdobu.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Administrátor
Bydliště: u bran Elysejských polí
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 2
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: And beyond the Elysian Fields and the Garden of Eden I will look for the path that leads to your heart.
Příspěvky: 1527
Dal: 1024 poděkování
Dostal: 1898 poděkování

Re: Udělen týdenní BAN uživateli Prim

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Prim píše: úterý 26. 10. 2021, 20:12:36Ban jsem měl mít do 25., dneska je 26. Kde udělali soudruzi chybu?
Soudruzi toho mají moc na práci, holt se budeš muset připomínat. Nicméně, ono není kam spěchat. Tvé obcházení BANu jsme zjistili už v pátek 22.10.2021, jen jsme to zapomněli zmínit. :) Řekněme, že když jsme to v pátek zjistili, od soboty začal platit trest od začátku, navíc taktéž zdvojnásobený, jak je psáno v pravidle 5c). Trest tedy bude končit 5.11.2021. Kdybychom zapomněli, neb nejsme stroje, můžeš se 6. 11. 2021 ozvat. (Samozřejmě za předpokladu, že nebudeš trest obcházet. :))

S přáním pěkného dne,
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: [email protected]
________

~ you can lead a horse to water, but you can't make him drink ~
Uživatelský avatar
Smazaný uživatel (gabajaza)

Re: Udělen týdenní BAN uživateli Prim

Nový příspěvek od Smazaný uživatel (gabajaza) »

Odmítám tvé nařčení z obcházení banu, neboť používám služeb VPN a pokud vím, tak hosté z VPN chodit nemohou. Zajímal by mě tedy konkrétní důkaz a ne jen nějaká ničím nepodložená domněnka. Navíc, pokud jsi inteligentní, tak bys měl tušit, že je možné, aby měli dva uživatelú tutéž IP adresu ať už kvůli stejnému VPN serveru nebo IP adrese mobilního operátora, která se přiděluje dynamicky, náhodně. Je tak větší pravděpodobnost, že stejnou IP prostřídá více lidí. Z tohoto důvodu vidím tento ban jen jako vykonstruovaný proces.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Administrátor
Bydliště: u bran Elysejských polí
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 2
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: And beyond the Elysian Fields and the Garden of Eden I will look for the path that leads to your heart.
Příspěvky: 1527
Dal: 1024 poděkování
Dostal: 1898 poděkování

Re: Udělen týdenní BAN uživateli Prim

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Já bohužel nemívám ve zvyku prozrazovat uživatelům, jakým způsobem přicházíme na obcházení trestu kýmkoliv, aby pro příště mohli své pikle zlepšovat. Celou situaci s podklady měli na stole všichni členové administrátorského Týmu a ani jeden z nich nevznesl pochybnosti o tom, že jsi svůj trest obcházel.

Hezký večer,
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: [email protected]
________

~ you can lead a horse to water, but you can't make him drink ~
Uživatelský avatar
Smazaný uživatel (gabajaza)

Re: Udělen týdenní BAN uživateli Prim

Nový příspěvek od Smazaný uživatel (gabajaza) »

Aha, takže jsi jen porovnal IP adresy a vůbec jsi nevzal v potaz mé argumenty. Já nejsem hloupý člověk, pokud bych chtěl skutečně BAN obcházet, tak si pořídím jinou simkartu od jiného operátora, aby mi přidělil jinou IP adresu. Pak bys na to vůbec nepřišel. Takže proč bych BAN obcházel takto okatě, když to umím lépe?
Uživatelský avatar
Smazaný uživatel (gabajaza)

Re: Udělen týdenní BAN uživateli Prim

Nový příspěvek od Smazaný uživatel (gabajaza) »

Opravdu je hezké někomu prodloužit trest bez šance na obhajobu. Vaše tvrzení je 1000% pravdivé s nulovou šancí pochybení. Jakékoliv argumenty shodíte ze stolu. Jen vy máte absolutní pravdu. Tohle není absolutně spravedlivý proces. Pokud by to bylo možné, nechal bych si vrátit veškeré finanční prostředky, které jsem vám věnoval. Je to něco málo přes dva tisíce korun českých. Nesouhlasím s vašimi postupy a jsem krajně alergický na křivé nařčení.
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1181
Dal: 1064 poděkování
Dostal: 553 poděkování

Re: Udělen týdenní BAN uživateli Prim

Nový příspěvek od podivin »

Prim píše: úterý 26. 10. 2021, 22:48:44Z tohoto důvodu vidím tento ban jen jako vykonstruovaný proces.
Prime, pokud lidé žijí v totalitním režimu, tak mají obvykle problém se z toho režimu a země svobodně dostat. Pokud už jim totalitní režim dovolí opustit svobodně zemi a prchnout do jiného státu, je to pro ně hodně složité, jako pro každého člověka, který má opustit svou rodnou zemi, kde má rodinu.

Pokud se ti zdá, že je na ČEPEKu totalitní režim, kde si admini rozhodují, jak chtějí, nic tě tu nedrží a nemusíš sem chodit.

Už konečně pochop (a ostatní také), že tenhle web vytvořilo několik lidí pro sebe a další, kteří uvažují stejně. Oni si tady udělali nějaká pravidla, aby zvládli ten web řídit a udržovat v provozu. Ikdyby se chovali admini ke každému uživateli jinak, podle toho, jak se zrovna vyspí nebo podle toho, jak se jim líbí uživatelova přezdívka, je to jejich věc. Ale oni to nedělají a rozhodují podle svých pravidel, společně a na základě nějakých skutečných podkladů.

Tak už se s tím, kruci, smiř a přijmi ten trest.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1181
Dal: 1064 poděkování
Dostal: 553 poděkování

Re: Udělen týdenní BAN uživateli Prim

Nový příspěvek od podivin »

Prime,

nechápu, proč reaguješ soukromně na veřejnou zprávu. Do svého vlákna odpovídat můžeš, tak toho, prosím, využívej. Tuhle moji odpověď tedy dávám do fóra jako odpověď na tvůj email.
Prim-email píše:Ty už konečně pochop, že nebudu přijímat trest za něco, co jsem neudělal. Admini jen srovnali IP adresy. Jak jsem psal, není nemožné aby měli dva lidé tutéž IP adresu. Pokud se připojuješ k internetu přes data mobilního operátora, tak získáš dynamickou IP adresu, která se mění. Já nejsem hloupý člověk, pokud bych chtěl obcházet ban, tak to udělám tak, že to nikdo nepozná. Tohle na mě nesedí. Než opět vyřkneš jednostranné soudy, zajímej se o argumenty protistrany.
Ty jsi ohledně security dost pokročilý, tak určitě víš, že IP není jediný údaj, který se dá použít k identifikaci uživatele. Dost často přece mluvíme na chatu i o fingerprintu prohlížeče (tedy různých nastavení prohlížeče, podle kterých se pak prohlížeč nějak chová a tím zanechává nějakým způsobem unikátní stopu). A jako další identifikace může posloužit i chování uživatelů. Vzpomeň si na Hebeše nebo Furiela, ti si dělali další účty a stejně byli lehce odhalitelní svým chováním, aniž by obyčejní uživatelé znali jejich IP nebo vlastnosti prohlížeče. Ono stačí třeba jen vědět, že chodíš přes tu VPN, jak pořád píšeš. Já chodím přes tor a jiný uživatel chodí třeba vždy přes ProtonVPN nebo co já vím. Musel bys opravdu vždy chodit přes něco jiného, z jiného OS, z jiného prohlížeče, který by měl vždy různá nastavení, abys byl pokaždé jinak unikátní.

Osobně důvěřuji adminům, že mají nějaký (alespoň pro ně) přesvědčivý důkaz, že jsi to byl ty a nevěřím, že by měli důvod tě nějakým způsobem jen tak ze srandy trestat.

Pro srovnání a zamyšlení pro tebe, jaký je rozdíl v našem chovaní. Jednou mi přišla SZ (tuším od Kasze), že mi dal trestný bod za nějaký zápisek na fóru. Nebyl jsem si vědom, že bych někde napsal něco špatného, tak jsem napsal pokorně dotaz, kde jsem co napsal špatného. A preventivně jsem i připojil omluvu, protože pro mne ta omluva není nic složitého a opravdu jsem na webu nechtěl jednat proti pravidlům. A přišla mi zpět omluva, že jsem samozřejmě nic špatného nanapsal a že se admin jen překlikl. Ta omluva nic nestoji, pokorný dotaz také ne a je lepší to nejdřív řešit v klidu.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu