Postavil se mi když mi sedla na klín (Poradte.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5314
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Postavil se mi když mi sedla na klín (Poradte.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Dnes u nás byla návštěva. Moje sestra (32) a její malá dcera (11) když jsem se koukal na televizi tak mi její dcera sedla na klín že se chce dívat taky :D No a co se nestalo mě se najednou postavil.. Asi hned po 5 vteřinách jsem jí ze sebe sundal a poslal za rodičema do kuchyně. Cítim se fakt divně a nevím co si o tom mám myslet.. Je normální že se tohlé stane heterosexuálovy? Jako pedofil se fakt necítím.

Stalo se asi bych to neřešil
Tělo mužské je občas prostě nevyzpitatelné a dokáže překvapit když si to nejméně přejeme
Spíš to vidim že ses těšil na manželku a tělo spustilo akci bohužel v nejméně vhodnou dobu
Byl bych v klidu a zapoměl na to
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1587
Dal: 1822 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Postavil se mi když mi sedla na klín (Poradte.cz)

Nový příspěvek od podivin »

Přijď mezi nás, rádi tě uvítáme. Podobně jsem si to uvědomil taky.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Stačí zavřít oči a všechno se stane. Stačí zavřít oči a ... všechno skončí
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5314
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Re: Postavil se mi když mi sedla na klín (Poradte.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Už jsem tam intervenoval:

Taky si myslím že "byl jen zvědavý", ale přesně pro tyhle případy, kdy člověk pociťuje obavy ohledně své sexuality, spustil Ústav duševního zdraví projekt Parafilik, kde si člověk může anonymně o svých obavách promluvit s odborníky. Na stránkách parafilik.cz je možnost kontaktu pomoci. tel., e-mailu, online a i případně navštěvovat komunitní terapii. Také je tu svépomocná komunita pedofilů ČEPEK pedofilie-info.cz , kde si lze o takových problémech promluvit.

Ale s chybou, má být Národní ústav duševního zdraví.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Cykle02 za příspěvky (celkem 3):
Kasz, podivin, Dreamer
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů