NÚDZ vyzývá k účasti na výzkumu

Stotoznenie sa s faktom, ze nikdy asi nebudeme vnutorne naplneny

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Mathias8
Registrovaný uživatel
Varování: 1
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Dal: 135 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Stotoznenie sa s faktom, ze nikdy asi nebudeme vnutorne naplneny

Nový příspěvek od Mathias8 »

Ahoj. V prvom rade by som sa chcel vsetkym ospravedlnit, najme zenam za moje spravanie v komentari tu na foru. Slubujem, ze sa to uz nebude viackrat opakovat. Momentalne si prechadzam velmi tazkym obdobim. Snazim sa stotoznit s faktom, ze nikdy asi nebudem vnutorne naplneny. Niekedy mam pocit, ze sa s nim asi nikdy nestotoznim a stale budem hladat vo svete nieco co ma by ma naplnilo. A velmi to niekedy posobi na moje spravanie, ktore v sebe vacsinou dusim. A ked ho nedokazem v sebe udrzat pustam to, co je vo mne po castiach von.(nevedomky). Neviem, ci ma dokazete aspon trosku pochopit ako to myslim. Predvcerom. Tusim to bolo predvcerom, ked som to napisal toho uz bolo na mna moc. Nedokazal som to, co ma trapi v sebe udrzat. Velmi ma to mrzi a svoj cin velmi lutujem. Niesom ten typ cloveka co prudi, pise nenavistne komentare, ci vyjadruje sa vulgarne. A niesom agresivny, som citlivy. Ale zase nie ze uplne citlivy. Ja tuto vlastnost v sebe skryvam. Teda snazim sa skryvat. Tuto vlastnost na sebe neznasam. Vacsinu toho, co ma trapi potlacujem v sebe no vtedy som to priznavam prehnal. Zaposobilo na to velmi aj to, ze moji rodicia tuzia velmi po vnucati a mna velmi trapi, ze im ho nemozem dat.

Za chvilku 30 a stale sam. Nechcem sa lutovat, alebo aby toto co pisem posobilo ako lutost. Chcem iba poukazat na dovod mojho textu, ktory som napisal.

Nesuhlasim vsak s tym, co o mne napisal Tim. Ze som chudatko, ktore place nad tym, aky je svet zly. Ja sa nikomu nestazujem. Nikdy som sa ani nestazoval. Vzdy to v sebe udusim a ked je toho moc tak to vijde von v podobe slz. Jedine kde mozem hovorit o svojich pocitoch je toto miesto a tak sa stalo, ze to vyslo zo mna poviem to narovinu tak ako to je koli mojej neschopnosti.

Uvedomujem si, ze som neschopny idiot, ze dievca nemam koli tomu, aky som. Vacsina z nas to dokaze. Myslim najst si partnerku a byt ako tak stastny. Ale ja to nedokazem. Potrebujem prezit to, co citim. Nechcem byt cely zivot nestastny. Tak myslim, byt s niekym len preto, aby som nebol na svete sam. Z toho nemoze vzist podla mna nic dobre. Mozu z toho vzniknut hadky casom a potom rozvod. Potrebujem prezit lasku, tak ako ju citim. Prejst touto cestou a nepoznat lasku, to je akoby neprezit vobec nic. Na druhej strane nechcem byt sam. A toto velmi vplyva na mna. Tlaky zo strany okolia, rodicou a podobne. Citim sa mizerne. Jedine co potrebujem je laska. Ja viem je to smiesne, ze chlap, ktoremu tiahne skoro na 30 pise taketo veci. Chybaju mi veci, ktore su uplne samozrejme a prirodzene. Chybaju mi dotyky, objatia. Nemam na mysli sex. Tuzim po uplne zakladnych jednoduchych veciach. Veciach, o ktore som bol ako dieta okradnuty.

Podla mna najtazsie v zivote pedofila je priznat si ten fakt, ze nikdy nebude vnutorne naplneny. Pretoze vie, ze nemoze mat vztah s 11 rocnym dievcatom aj ked ma trebars 17 ci 18. Je to hodne frustrujuce a je hodne tazke sa potom zmierit s tym faktom, ze nebude vnutorne naplneny asi nikdy. A az na druhom mieste je zvladnutie svojej tuzby. Tak si to myslim. Neviem, mozno sa mylim, tak to citim.

Myslim si, ze som pravy pedak, pretoze ma pritahuju po vsetkych strankach deti a najviac 11 rocne. Starsie ako 14 su pre mna uz trosku stare a nad 18 uplne.
Prepacte co teraz napisem. Nechcem sa dotknut zase zien. Myslim si, ze to je ako keby som mal chodit zo 40 ci 50 rocnou zenou a bral do uvahy to, ze nie som pedofil ale normalny heterosexual, ktory ma 21 rokov napriklad. Skratka su pre mna stare. Fyzicky mozu by pekne, ale nie je tam ta pritazlivost, tuzba.

Potrebujem sa nejako dostat z tohto kruhu.

Chcel by som zo vsetkeho najviac mat tu vlastnost zamilovat sa do starsej ako 17 rokov. Neviem preco je to vzdy 11-stka. Myslim, ze by som to mal lahsie.

Takze este raz. Velmi ma mrzi moje spravanie a slubujem, ze sa to uz nebude viackrat opakovat.
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 792 poděkování
Dostal: 411 poděkování

Re: Stotoznenie sa s faktom, ze nikdy asi nebudeme vnutorne naplneny

Nový příspěvek od podivin »

Mathiasi, pod tvůj celý zápisek bych se mohl podepsat, jako bys četl moji mysl.

Jediný rozdíl je ten, že ve 24 letech mne ulovila slečna, asi viděla, že nejsem blb a budu k ní hodný. Z mé strany se sice láska nekonala (tak , jak ji cítím k holčičkám), ale snažil jsem se být alespoň dobrým partnerem a později i manželem, ale bohužel, moje ex také časem zjistila, že to není ono. Děti jsem ale zvládnul, protože ženy mne sexuálně vzrušují.
No a teď ve 45 toužím po partnerce, kterou bych opravdu miloval, jako miluju holčičky, chtěl bych objetí a možnost tu lásku vyjádřit. Přestože jsem introvert, větší společnost nemám rád, dokonce ani chodit na návštěvy nemám moc rád, přesto toužím po partnerce, kterou bych miloval a mohl bych ji obejmout. Bohužel i mně se na seznamkách ženy v mém věku zdají nepřitažlivé a to i ty, které bych ohodnotil jako elegantní a jiní muži by je možná hodnotili jako sexy. Navíc si nedovedu představit, že bych nějakou ženu asi 30+ vpustil do svého soukromí (do bytu), kdežto u holčiček s tím nemám problém.
Takže si také uvědomuji, že sotva najdu nějakou partnerku.
Mám sice štěstí, že v domě bydlí pár holčiček, se kterými mohu kamarádit, ale vím, že pro ně nikdy nebudu nic jiného než divnej samotářskej soused.
Přeju ti, abys našel v životě něco, čím bys tuhle prázdnotu dokázal vyplnit a co by ti přineslo lásku do tvého života.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Varování: 30
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 449 poděkování
Dostal: 390 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Mathias8 píše: pondělí 5. 4. 2021, 15:37:21 Nesuhlasim vsak s tym, co o mne napisal Tim. Ze som chudatko, ktore place nad tym, aky je svet zly. Ja sa nikomu nestazujem.
To není nijak speciální pohled který bych měl vyhrazený jen výhradně pro Tebe. :) Ano, narodíme se jako pedofilové a nemáme to v osobním životě nijak lehké, stejně tak jsou ale na tom mnozí lidé z LGBT. Nebudeme mít vztah jako z našich představ to koneckonců nemá spousta lidí kteří velikou část života prožijí sami, nebo s partnerem ke kterému nic necítí. Ex byla se svým chlapem dekádu jen kvůli dětem. Koneckonců vztahy asi nebudou úplně terno, rozvodovost je 50% a děti narozené nesezdaným párům tvoří 40%... Pak máš lidi postižené, kteří vyrostli v poměrně útrpném prostředí atd...

My jsme jen pedofilové a nikdy nebudeme mít vztah s dítětem. Nijak nám to ale neblokuje prožívat život skrze jiné kvality. Máme koníčky, přátele, práci... spousta možností jak si život naplnit jinak, což mnoho lidí nemá a nikdy mít nebude.
Někteří z nás se v tom prostě jen plácají proto že my sami jsme naším počtemn v určité vyjímečné situaci ale ne tragické. Je třeba to pochopit a s tím soucit nepomůže.
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Dal: 547 poděkování
Dostal: 335 poděkování

Nový příspěvek od Filip »

Ahoj Mathias. Najprv ti chcem povedať že nie je nič zlé na tom byť citlivý. Väčšina ľudí je citlivých. Horšie je byť necitlivý, alebo byť citlivý a hrať sa na nectlivého. Citliví ľudia nie sú slabí ľudia. A teraz k tvojmu problému. Nemôžeš si nájsť ženu, lebo si pedofil a nie si na ženy. Alebo si už bol zaľúbený do dospelej ženy? Ja nie. Jednoducho tak sme sa narodili a treba to akceptovať a prijať to. Život ponúka rôzne cesty. Ak je jedna cesta uzatvorená treba ísť inou a nie stáť pred závorou a vyplakávať. Cítiš sa nenaplnený, lebo nemáš vzťah. Skús nájsť niečo iné čo ťa naplní. Napríklad pomoc druhým, alebo sa zameraj na seba. Poprípade sa rozvíjaj po profesionálnej stránke. A prestaň sa zhadzovať vo svojich očiach a dôveruj si.