Pozvánka na WEBINÁŘ projektu PARAFILIK v úterý 15.6.2021 ve 20:00 hod. na platformě ZOOM → https://pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=8866

Kolik trestných činů je tu průměrně odhaleno za rok?

Diskuze týkající se webu komunity ČEPEK, jeho částí a jeho tematického zaměření.
Profesor

Nový příspěvek od Profesor »

Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: kasz@protonmail.com
Dal: 1102 poděkování
Dostal: 2836 poděkování

Re: Kolik trestných činů je tu průměrně odhaleno za rok?

Nový příspěvek od Kasz »

Průměrně se jedná ročně o jednotky případů, které hlásíme na PČR. Přesnou statistiku ale nevedeme.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Dal: 887 poděkování
Dostal: 324 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

To je slušný. Vzhledem k tomu, že nás tu přispívá +/- 5 a půl, mě ta frekvence upřímně překvapila.
Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@pedofilie-info.cz
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: ❀ Život by byl šíleně nudný bez šíleně dlouhých příspěvků. ❀
Dal: 860 poděkování
Dostal: 1699 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Dreamer píše: neděle 14. 3. 2021, 15:34:20To je slušný. Vzhledem k tomu, že nás tu přispívá +/- 5 a půl, mě ta frekvence upřímně překvapila.
Jen tak ze zvědavosti jsem koukl, kolik nám přibývá ročně účtů. Za rok 2020 to bylo 70 nově registrovaných na fóru (přičemž počítám ty, kteří prošli schvalovacím procesem, ne všechny, kteří vyplnili registrační formulář). K tomu musíme připočíst, že třeba jsou lidé, kteří se registrují jen na chat a kteří proto ani účet na webu nemají. Též je třeba brát v ohled, že vyjma těchto nových (tedy nově potenciálně problematických) tu je i z minulosti registrováno mnoho uživatelů, byť množství z nich dojde jen jednou za uherský rok. Takže dokud se pohybujeme čistě v jednotkách případů (což koneckonců může být i jen 1 případ za rok), tak je to podle mě stále relativně pochopitelné.

Statistiku však nevedeme. Nevím, zda to Kasz shrnul do zmiňovaných statistik, ale už se nám i stalo, že jsme hlásili závadný materiál na jiné stránce, který objevil jeden z našich uživatelů a obrátil se na nás, zda tento obsah nenahlásíme. Situace jsou proto velmi různé. Stále bych však napsal, že skutečně závažné činy tady řešíme (bohudík) jen velmi raritně.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: Marco.Freeman@pedofilie-info.cz