Diskuze k administrátorskému moderátorskému týmu

Provozní informace o chodu fóra, uživatelských skupinách, hodnostech a sekcích. (V této části fóra mohou zakládat témata jen členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mají možnost na již založená témata reagovat, noví uživatelé fóra zde mohou odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Administrátorský a moderátorský tým

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Filip píše:V rámci rovnosti mužov a žien, by Allein nemala byť iba pomocný administrátor, ale plnoprávny administrátor. Určite si to zaslúži. :)
Allein by si to určitě zasloužila. Jenže nějaká pozice není jen otázka toho, zda je dotyčný na tu pozici pozván, ale také otázka toho, zda dotyčný o tu pozici stojí. Protože samozřejmě je to i otázka dobrovolnosti. :) A jestliže dotyčný chce pomáhat (a musím říct, že Allein mnohdy dost podstatně pomáhá, na což mi stačí se jen podívat třeba do moderátorského logu), ale zároveň nemá moc chuť na to být "v čele" webu, tak ho nebudu do ničeho nutit. Její rozhodnutí poměrně chápu a jsem rád, že nám pomáhá. A na barvičce přezdívky mi moc nezáleží. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
Allein
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Smazaný uživatel (gabajaza)

Re: Administrátorský a moderátorský tým

Nový příspěvek od Smazaný uživatel (gabajaza) »

Nevím, jestli jde o chybu nebo to tak má být. Allein nemá narozdíl od ostatních z vedení v profilu uvedenou svou funkci. Má tam pouze uvedeno Člen skupiny ČEPEK.
Nově příchozí členové si ji mohou snadno splést s ostatními Členy skupiny ČEPEK.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Administrátorský a moderátorský tým

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Sertralin píše:Nevím, jestli jde o chybu nebo to tak má být. Allein nemá narozdíl od ostatních z vedení v profilu uvedenou svou funkci. Má tam pouze uvedeno Člen skupiny ČEPEK.
Nově příchozí členové si ji mohou snadno splést s ostatními Členy skupiny ČEPEK.
Allein původně měla jistou hodnost týkající se hlavně úpravy fóra, ale jelikož funguje spíš jako takový pomocník administrátora, tak se rozhodla své designerské hodnosti vzdát (minimálně dokud nebudeme na případné nové verzi fóra, která je díky věčnému zaneprázdnění adminů ještě tak trochu ve hvězdách). Jakmile se k tomu dostaneme, probereme s Allein její případný návrh na název hodnosti či to nějak pojmenujeme s Kaszem. Na její přání, které nám dostatečně mimo jiné i racionálně zdůvodnila, zůstala Allein fialová přezdívka. :)
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Změna ve složení Týmu ČEPEK ze dne 4. 8. 2020

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Vážení uživatelé,

dovolujeme si vás tímto příspěvkem informovat o změnách v administrátorském a moderátorském Týmu.

V prvé řadě bychom si chtěli dohnat jeden "rest", a to ohledně jmenování Daniela do funkce Správce poradny. Náš dlouhodobý někdejší Správce poradny Myš již bohužel neměl dostatek času na to, aby se poradně plně věnoval. Byť se to může zdát jako jednoduchý úkol, tak obsluhovat poradnu se vším - odpovídáním, hlídáním odpovědí odborníků, přeposíláním odpovědí, vkládáním do fóra aj. - je skutečně náročný a zodpovědný úkol. Proto chci Myšákovi zpětně poděkovat za jeho někdejší starost a Danielovi poděkovat za to, že byl ochotný se naší osiřelé poradny ujmout. Zatím se o ni stará přímo ukázkově. :)

V druhé řadě bych chtěl informovat o jmenování uživatele Pbd do řad našeho administrátorského Týmu, kdy nejdříve byl "jen" IT podporou celého fóra a moderátorem English section, a poté, co jsme v něm shledali i nadějného plnohodnotného kolegu, jsme mu poskytli plná administrátorská oprávnění (spolu se všemi administrátorskými starostmi :)). Pbd tak nyní má možnost nejen pomáhat s IT podporou, ale zároveň i dohlíží na dodržování pravidel jak na fóru, tak i na chatu.

A ve třetí řadě bychom chtěli informovat, že z důvodu dlouhodobé neaktivity co se týče moderátorských pravomocí (což se ne vždy týká samotné přítomnosti uživatele na fóru/chatu) byl odebrán titul Globálního moderátora a Správce chatu uživateli Simgiran, titul Moderátora Audiovizuální sekce a funkce "kopacího" moderátora na chatu uživateli Gabriel Svoboda a funkce "kopacího" moderátora na chatu uživatelům Efix a Teenbl.

Současné znění administrátorského a moderátorského Týmu můžete najít zde.

Děkujeme za pochopení.

Za admin Tým,
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 3):
Fx100d, Zappart, Tim
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Změna ve složení Týmu ČEPEK ze dne 13. 3. 2021

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Vážení uživatelé,

jsme rádi, že vás k dnešnímu dni můžeme obeznámit o změně ve složení našeho moderátorského Týmu, a to proto, že v něm uvítáme rovnou dva nové nadějné členy. :)

Prvním je nyní už globální moderátor Kiiax. Jak mnozí z vás ví, Kiiax se k nám dostal díky letáčku, který obdržel na jednom z předchozích pochodů Prague Pride. Od doby, co je u nás, je velmi aktivní, a to hlavně v oblasti reprezentace komunity v různorodých diskuzích. Dlouhodobě si všímáme, že obvykle má dobrý postoj, co se týče řešení problémů, a vhodný úsudek. Nikdy s ním nebyl žádný problém a považujeme jej i na dostatečně důvěrného na to, abychom jej mohli přivítat v našich řadách. Dokonce se již osvědčil, když nám pomohl (a pomáhá) projít AV sekci kvůli změně pravidel ze dne 7. 7. 2020. Od dnešního dne je tak globálním moderátorem, který má pravomoce spravovat celé fórum, udělovat tresty a varování a spravovat chat. :)

Druhým je nyní už moderátor Audiovizuální sekce Mack, který se nabídl, že by rád AV sekci hlavně po stránce estetické spravoval. Nepopíráme, že my ostatní v Týmu nemáme dostatek času na to, abychom se věnovali AV sekci možná tak moc, jak by si zasloužila, a proto jsme rádi, že se toho zhostí někdo jiný – obzvláště s ohledem na to, že chystáme rozdělení AV sekce na veřejnou a neveřejnou (ale to budeme ještě zavčas informovat). :)

Oběma novým kolegům přejeme vše dobré! (A ať se jim práce snad neznechutí, ono moderovat a upravovat cokoliv není žádný med.)

Za admin Tým,
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 5):
Kiiax, Mack, podivin, simgiran, Myš
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Kiiax
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Mea culpa. Mea maxima culpa
Příspěvky: 298
Dal: 280 poděkování
Dostal: 276 poděkování

Re: Změna ve složení Týmu ČEPEK ze dne 13. 3. 2021

Nový příspěvek od Kiiax »

Děkuji za důvěru a zodpovědnost. Pokusím se nezklamat. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kiiax za příspěvky (celkem 9):
Kasz, Marco Freeman, Mack, Fx100d, pbd, podivin, Myš, Iška, Tim
Nejhorší vlastností člověka je nikdy nepřiznat omyl.
Uživatelský avatar
Rapunzel

Re: Změna ve složení Týmu ČEPEK ze dne 13. 3. 2021

Nový příspěvek od Rapunzel »

Gratuluji vám oběma. :)

Kiiaxi, ne že budeš na mě zlej! :D
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Změna ve složení Týmu ČEPEK ze dne 13. 3. 2021

Nový příspěvek od Filip »

Nechcem byť nacionalista, ale konečne prvý Slovák vo vedení čepeku. Ešte kebyže je tak administrátorom. :D Každopádne gratulujem obom. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvky (celkem 2):
Kiiax, Mack
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna ve složení Týmu ČEPEK ze dne 13. 3. 2021

Nový příspěvek od Kasz »

Filip píše: neděle 14. 3. 2021, 20:21:58 Ešte kebyže je tak administrátorom. :D
Třeba se časem někdo najde :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Filip
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze k administrátorskému moderátorskému týmu

Nový příspěvek od Tim »

Král je mrtev, ať žije král! *bravo* :D
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Změna ve složení Týmu ČEPEK ze dne 16. 6. 2021

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Uživatel Kiiax se dne 16. 6. 2021 obrátil na administrátorský tým a z osobních důvodů požádal o ukončení své moderátorské činnosti. Chápeme, že moderátorství není jednoduchá činnost a tedy i Kiiaxovy důvody k odstoupení z této funkce.

Kiiaxovi děkujeme, že v době svého moderátorství pomáhal s pracemi na fóru, kterých zvládl hodně. Jako poděkování mu dáváme k jeho současnému členství ve VIP skupině navíc 1 rok aktivního členství. :)

Za Tým ČEPEK,
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
podivin
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Změna ve složení Týmu ČEPEK ze dne 9. 3. 2022

Nový příspěvek od Fx100d »

V nedávné době administrátorský tým oslovil Daniel s tím, že by rád skončil ve funkci správce poradny. Tímto bych mu rád za celý administrátorský tým poděkoval za jeho dosavadní práci, moc si pomoci vážíme. Funkci správce poradny jsme nabídli uživateli Podivín, který ji přijal a je ochoten nám tímto pomoci. Vítáme jej tedy v našem týmu a přejeme mu mnoho úspěchů v této činnosti. :)
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne středa 9. 3. 2022, 9:19:27, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeno se správným tématem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fx100d za příspěvky (celkem 2):
pbd, Dreamer
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna ve složení Týmu ČEPEK ze dne 9. 3. 2022

Nový příspěvek od Kasz »

Fx100d píše: středa 9. 3. 2022, 8:47:06... přejeme mu mnoho úspěchů v této činnosti. :)
Já bych mu spíš popřál hodně energie a trpělivosti, není to zrovna snadné kolikrát se přemoct a najít si čas na vložení dotazu na fórum, vložení dotazu na web, nalinkování odkazů, odpověď pisateli… je toho docela dost. Jinak kdyby se ti, podivíne, chtělo spočítat, kolik kdy bylo vložených dotazů do poradny, tuším, že Marco má nějakou přehlednou tabulku, kde byly evidované všechny dotazy, aby mohl být uváděn aktuální počet na webu. Číslo není již několik let aktualizováno. Dopočítat by se to ale určitě zpětně dalo.

Tak přeji hodně síly a taky děkuji, Podivíne, za tvou ochotu.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1587
Dal: 1822 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Změna ve složení Týmu ČEPEK ze dne 9. 3. 2022

Nový příspěvek od podivin »

Kasz píše: středa 9. 3. 2022, 12:18:00Já bych mu spíš popřál hodně energie a trpělivosti, není to zrovna snadné kolikrát se přemoct a najít si čas na vložení dotazu na fórum, vložení dotazu na web, nalinkování odkazů, odpověď pisateli… je toho docela dost.
Tak lepší než dělat blbosti a aspoň se budu cítit potřebnej :D Teď vážně, jsem rád, že budu moct udělat pro vás něco pořádného :)
Kasz píše: středa 9. 3. 2022, 12:18:00Jinak kdyby se ti, podivíne, chtělo spočítat, kolik kdy bylo vložených dotazů do poradny, tuším, že Marco má nějakou přehlednou tabulku, kde byly evidované všechny dotazy, aby mohl být uváděn aktuální počet na webu. Číslo není již několik let aktualizováno. Dopočítat by se to ale určitě zpětně dalo.
My jsme na to koukali, když mi to Jirka ukazoval a ty zveřejněné, to je v pohodě - je tam jen jednat šablona a zbytek jsou zveřejněné. Horší je to s těma nezveřejnenýma, který jsou (podle Jirky) ještě v tom starém mail systemu. Blbý je, že proton nemá IMAP (teda pro platící by měl být, tak možná by to šlo). Přes IMAP by se ty emaily mohly dát třeba dobře vyhledat (v alpine mail klientovi :D ). Tak to zkusím - rád bych to udělal, protože nemám rád, když někde nesouhlasí čísla ;)
Kasz píše: středa 9. 3. 2022, 12:18:00Tak přeji hodně síly a taky děkuji, Podivíne, za tvou ochotu.
Já doufám, že mi to půjde, že něco nezkazím, že budete spokojení a nezklamu vás něčim :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi podivin za příspěvky (celkem 3):
Kasz, Zappart, Fíla
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Stačí zavřít oči a všechno se stane. Stačí zavřít oči a ... všechno skončí
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Změna ve složení Týmu ČEPEK ze dne 5. 7. 2023

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Nedávno jsme oslovili našeho současného moderátora AV sekce Macka, jestli by vzhledem ke své skoro až konstatní přítomnosti na chatu nechtěl být i jeho moderátorem. Vzhledem k tomu, že přijal, máme po dlouhé době na chatu nového moderátora (či chcete-li kopacího moderátora), který má možnost udělit uživatelům tzv. "kick" či "vykopnutí", pokud by tito dělali problémy. :)

Upozorňujeme, že pokyny Macka na chatu jsou v současnosti tedy závazné. Vyzve-li na chatu uživatele např. k tomu, aby zanechal nějaké problematické diskuze, uživatel má povinnost moderátora uposlechnout. V opačném případě může očekávat vyhození z chatu (tedy BAN na 30 minut). Měl-li by někdo pocit, že zásah (ať už slovní, anebo i BAN) nebyl oprávněný, má možnost stěžovat si administrátorům fóra a chatu, kteří se stížností budou zabývat. Pokyn moderátora je však platný a jeho obcházení je považováno za stejně závažné jako obcházení pokynů administrátorského týmu.

Mackovi gratulujeme k "povýšení" a děkujeme za jeho ochotu nám se správou chatu pomáhat. *give_heart*
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti