Ceskoslovenska pedofilni komunita (Wikipedia)

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Mathias8
Registrovaný uživatel
Varování: 1
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Dal: 154 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Ceskoslovenska pedofilni komunita (Wikipedia)

Nový příspěvek od Mathias8 »

O komunite je clanok na wikipedii. Mozno o tom uz viete ak ano tak sa ospravedlnujem.
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/%C4%8Ceskoslovensk%C3%A1_pedofiln%C3%AD_komunita
Allein
Administrátor
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Dal: 436 poděkování
Dostal: 431 poděkování

Re: Ceskoslovenska pedofilni komunita (Wikipedia)

Nový příspěvek od Allein »

Článek na Wikipedii jsem psala já. Ještě není plně dokončen, musím dohledat další zdroje médií, aby to nepsalo, že článek potřebuje úpravy, a celkově jej doplnit. Ale uznejme všichni, že aspoň nějakou stránku na Wiki už to chtělo. :D
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 390 poděkování
Dostal: 1521 poděkování

Nový příspěvek od Cykle02 »

https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=%C4%8Ceskoslovensk%C3%A1_pedofiln%C3%AD_komunita&action=history
19. 1. 2021, 00:04‎ Gumruch diskuse příspěvky‎ m 37 581 bajtů 0‎ Zamkl stránku „Československá pedofilní komunita“: častý vandalismus ([Editace=Povolit jen automaticky schváleným uživatelům] (vyprší 19. 1. 2021, 23:04 (UTC)) [Přesunutí=Povolit jen automaticky schváleným uživatelům] (vyprší 19. 1. 2021, 23:04 (UTC))) zrušit editaci
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Dal: 85 poděkování
Dostal: 201 poděkování

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Co to znamená? Edit: Už vím. Jde tam vyjet historii a porovnání změn....

14.7.2020 někdo editoval článek na wikipedii a připsal tam:
Toto je oficiální tvrzení Wkipedie, avšak realita je naprosto jiná. Nahlédněte na stránky a do jejich komentářů, kde většina prasat účastnících se v diskuzích slintá nad dětmi a má nemístné poznámky. Na webu též umístěny fotografie a videa dětí, ke kterým rodiče nedali souhlas a dokonce požádali o smazaní administrátora, který se jim vysmál do obličeje. Toť pedofilní web, který pomáhá napravovat české i slovenské pedofili.
Úpravy pak byly smazány wikipedistou Tomas62 ten samý den o 7 minut později s odůvodněním, že se jedná o neencyklopedický obsah.

Pak tam je několik editací od neregistrovaných. 18. 1. 2021, 23:59; 19. 1. 2021, 00:01‎, 19. 1. 2021, 00:02;‎ Revize byly smazány, takže není to jak porovnat. Důvod byly vulgarity, vandalismus.
19. 1. 2021, 00:06 Jan Polák diskuse příspěvky změnil viditelnost revize stránky Československá pedofilní komunita: skryt obsah (vulgarity (info))
19. 1. 2021, 00:04 Gumruch diskuse příspěvky změnil viditelnost revize stránky Československá pedofilní komunita: skryt obsah (potenciálně pomlouvačné údaje (info))
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 495 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Moc hezké škoda, že nejde dohledat za za zhovadilá individua se snažilo ten obsah napadat a ničit.... Určitě by to vydalo za celý článek někde v novinách.
Cykle02
Mediální analytik

Československá pedofilní komunita

Toto není hlasování, nýbrž diskuse. Důležité jsou argumenty.

Diskusi otevřel(a)
Bardsbung (diskuse) 8. 8. 2022, 21:04 (CEST)
Uzavření diskuse
standardní: týden po zahájení

Doporučená řešení

-Smazat – Dobrý den, vzhledem k tomu, že tento článek porušuje mnoho pravidel Wikipediie, navrhuji jeho smazání.

Článek zřejmě napsali sami členové Československé pedofilní komunity. Drtivá většina zdrojů jsou přímo z webu Československé pedofilní komunity, což není nezávislý zdroj. Ani jednou není v článku odkazováno na nezávislý věrohodným zdroj informací o této komunitě, tedy reportáž od pořadu A dost!

Článek porušuje tato pravidla: Nezaujatý úhel pohledu, Ověřitelnost a velká část informací v něm porušuje pravidlo Encyklopedická významnost.

První odstavec Hlavní cíle ČEPEKu jsou jen přepsané texty z jejich stránek, jedná se tedy o neobjektivní zdroj, je to proti pravidlu o Nezaujatém úhlu pohledu. Není možné, aby celý odstavec o cílech pedofilního spolku byl zdrojován jen z jejich stránek. Realita je jiná než jejich tvrzení. Jen jedna malá informace je zdrojována z Novinek, ale jedná se jen o tvrzení sexuologa Weisse, které není doloženo žádnou studií. Naopak tvrzení sexuologa Zvěřiny, že většina pedofilů je nebezpečná dětem, zde uvedeno není.

Odstavec Struktura webu popisuje převážně encyklopedicky nevýznamné věci. Nepatří do Wikipedie přesný popis struktury takto obyčejného webu. Zajímavé, že zde není napsáno, že součástí webu je Audiovizuální sekce, kde jsou fotky a videa dětí, někdy polonahých a až do nedávná tam byla uvedena jejich celá jména. Až pod tlakem reportáže jména smazali. Audiovizuální sekci je nyní skryta, ale registrovaní uživatelé ji vidí. [1]

Účast na festivalu Prague Pride: opět je přehnaně podrobně popsána korespondence mezi pedofily a homosexuály. Nemyslím si, že uvedené informace jsou encyklopedicky významné. „což byla lichá a hlavně nepodložená tvrzení, která byla následně vyvracena v článku na hlavní webové prezentaci ČEPEKu:" rozhodně nepatří do článku. Tvrzení pedofilů, že nechtějí legalizovat sex s dětmi, není spolehlivý zdroj pro tvrzení, že tvrzení, že pedofilové půjdou cestou homosexuálů, je dezinformace.

Finanční podpora dokumentu V síti: takřka všechny informace jsou pepř zdrojovány pouze ze stránek pedofilů. Jediný jiný zdroj opět odkazuje na tvrzení pedofilů.

„V Československé pedofilní komunitě došlo vzhledem k přijetí zákona k rozporu názorů, nakolik bylo správné poskytnout upřímný a otevřený rozhovor slovenskému médiu. Mnoho z nich (včetně některých slovenských uživatelů) si však stojí za tím, že i tento rozhovor, byť došlo k určitým negativním následkům v podobě přijetí zákona zakazujícího propagaci pedofilie, byl opodstatněný a že osvětu a pravdivé informace o pedofilii je potřebné šířit" opravdu není encyklopedicky významné tvrzení.

Vzhledem k těmto skutečnostem se domnívám, že článek musí být smazán nebo alespoň změněn: smazat většinu informací a naopak uvést fakta z uvedeného pořadu. --Bardsbung (diskuse) 8. 8. 2022, 21:04 (CEST)
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 1027 poděkování
Dostal: 543 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

Zase Hebeš?
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Bouře
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 5
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
Výkřik do tmy: Tichá voda břehy mele...
Dal: 530 poděkování
Dostal: 302 poděkování

Nový příspěvek od Bouře »

podivin píše: úterý 9. 8. 2022, 9:28:27Zase Hebeš?
To je dost pravděpodobné, ale je tu momentálně víc lidí a bývalých členů, kteří se snaží Čepku uškodit a ty nemůžeme úplně vyloučit. ;)
Můj život je někdy vážně podivný...
Cykle02
Mediální analytik

Taky bych neviděl za vším Hebeše. Ty útoky na ČEPEK prostě byly, jsou a budou, a různými způsoby. Je potřeba zůstat ve střehu.
Cykle02
Mediální analytik

Aktualizace:
"Ponechat – Nechce se mi tento článek nějak podrobně zkoumat, ale vidím, že je v něm i několik referencí z českých a slovenských zpravodajských webů. Pokud má navrhovatel k textu připomínky, nechť WP:ESO, jiný úhel pohledu by si článek zasloužil. Především ale nechci podporovat smazání, pokud DoS založila osoba z jednorázového účtu, jehož jediným účelem je tato diskuse. --Lukša (diskuse) 9. 8. 2022, 10:03 (CEST)"
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 1027 poděkování
Dostal: 543 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

Tak aspoň, že admini koukají na to, že to je jednorázový účet.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Zappart
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 5
ve věku do: 36
Dal: 766 poděkování
Dostal: 131 poděkování

Nový příspěvek od Zappart »

kdosi píše: úterý 9. 8. 2022, 9:03:05 Ani jednou není v článku odkazováno na nezávislý věrohodným zdroj informací o této komunitě, tedy reportáž od pořadu A dost!
*rofl* *rofl* *rofl*
Cykle02
Mediální analytik

S Gabrielem jsme tam přidali argumenty:

Ponechat - Československá pedofilní komunita (ČEPEK) je encyklopedicky významná. Působí již 12 let a bylo o ní napsána spousta prací [1] [2] [3] [4] [5]; pokud z nich článek nečerpá nebo z nich čerpá nedostatečně, mělo by to do něj být doplněno. Ona reportáž Jana Tuny „A Dost! - Možná je tam i vaše dítě“ by také do článku měla být doplněna – zároveň s vyjádřením ČEPEKu [6]. Co se týká vyjádření sexuologa Zvěřiny, ten se pro ČEPEK e-mailem vyjádřil, že jeho negativní slova o pedofilech se týkají jen těch delikventních [7]. --Gabriel Svoboda (diskuse) 10. 8. 2022, 10:36 (CEST)
Cykle02
Mediální analytik

Takže další útok na ČEPEK odvrácen.

Diskuse skončila výsledkem ponecháno. Jednoznačná diskuse. Do článku byla šablona {{DoS}} přidána až 11. srpna, vzhledem k jednoznačnosti jejího průběhu ale nevidím důvod ji pro formu do 18. srpna prodlužovat, a uzavírám ji nyní. --Martin Urbanec (diskuse) 15. 8. 2022, 18:12 (CEST)