Čas strávený online

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Varování: 30
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected].cz
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 793
Dal: 449 poděkování
Dostal: 390 poděkování

Re: Legendární první příspěvěk

Nový příspěvek od Tim »

Prim píše: středa 10. 2. 2021, 17:31:45 Zajímalo mě, jaký je nejstarší, dosud nesmazaný příspěvek na fóru. Poněkud mě překvapilo, že nejstarší příspěvek není informace o spuštění nového fóra.

Tento příspěvek je z data 1. 10. 2010, 22:43:08
viewtopic.php?f=9&t=17

A nejstarší příspěvek na webu je z data 31. 12. 2009
Bakalářská práce Karel Žák
Tak mne napada kolik lidi odtud tu praci Karla Zaka asi cetlo... prekvapive se cte moc dobre.
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus
Uživatelský avatar
Mack
Moderátor audiovizuální sekce
Bydliště: SK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 8
Příspěvky: 108
Dal: 308 poděkování
Dostal: 48 poděkování

Re: Čas strávený online

Nový příspěvek od Mack »

Prešiel rok, tak som si dovolil aktualizovať štatistiku z chatu. Pridal som ešte niektorých užívateľov a trvalo zabanovaných som odstránil. Zároveň pridávam tabuľku s priemerným denným počtom hodín strávených na chate, vypočítaný od dátumu registrácie. :)

UžívateliaČas strávený online
simgiran444 Dni, 20 Hodiny
Teenbl365 Dni, 23 Hodiny
Fx100d319 Dni, 0 Hodiny
jenik11307 Dni, 22 Hodiny
I9II235 Dni, 6 Hodiny
Catbox224 Dni, 7 Hodiny
Marco Freeman221 Dni, 2 Hodiny
Bouře201 Dni, 19 Hodiny
Mack201 Dni, 0 Hodiny
Dream163 Dni, 16 Hodiny
Kasz157 Dni, 6 Hodiny
Filip144 Dni, 1 Hodiny
PetTheFeel137 Dni, 6 Hodiny
MR_Xguard134 Dni, 1 Hodiny
Little Hero114 Dni, 1 Hodiny
Tori112 Dni, 21 Hodiny
Allein83 Dni, 12 Hodiny
Tsu82 Dni, 9 Hodiny
voslizlo81 Dni, 8 Hodiny
Deny77 Dni, 12 Hodiny
Prim76 Dni, 14 Hodiny
Zappart73 Dni, 10 Hodiny
pbd66 Dni, 18 Hodiny
Silesia65 Dni, 6 Hodiny
nintropan62 Dni, 15 Hodiny
tojejedno59 Dni, 10 Hodiny
seigold53 Dni, 2 Hodiny
Livrey50 Dni, 14 Hodiny
Forst Jan45 Dni, 12 Hodiny
Saracen44 Dni, 3 Hodiny
podivin41 Dni, 13 Hodiny
swejk38 Dni, 8 Hodiny
Dejwik1236 Dni, 6 Hodiny
Mr.Foxym34 Dni, 10 Hodiny
Cykle0233 Dni, 6 Hodiny
Tim31 Dni, 23 Hodiny
efix27 Dni, 5 Hodiny
Wydra26 Dni, 16 Hodiny
Myš26 Dni, 13 Hodiny
Lolitovník25 Dni, 20 Hodiny
Kiiax25 Dni, 4 Hodiny
p12322 Dni, 4 Hodiny
hondaa19 Dni, 14 Hodiny
linuxdrak18 Dni, 23 Hodiny
Iška17 Dni, 10 Hodiny
Ninja15 Dni, 14 Hodiny
Dreanor13 Dni, 20 Hodiny
Mathias813 Dni, 10 Hodiny
Paulie869 Dni, 20 Hodiny
professional129 Dni, 19 Hodiny
Cava199 Dni, 11 Hodiny
ULICNIK8 Dni, 2 Hodiny
anna.g877 Dni, 2 Hodiny
Cute Boys 6 Dni, 23 Hodiny
tom.poustevnik6 Dni, 22 Hodiny
Rosalie6 Dni, 15 Hodiny
Kedluben6 Dni, 9 Hodiny
MattBl6 Dni, 8 Hodiny
Petr265 Dni, 22 Hodiny
Mato5 Dni, 16 Hodiny
Phaliya Dhaniyeole5 Dni, 4 Hodiny
MalejDejv5 Dni, 3 Hodiny
Teddy Bear3 Dni, 20 Hodiny
Jabman73 Dni, 14 Hodiny
Kluk3 Dni, 4 Hodiny
Rudy2 Dni, 21 Hodiny
nikola02 2 Dni, 15 Hodiny
Rainbow2 Dni, 7 Hodiny
Fatty19832 Dni, 2 Hodiny
marod4082 Dni, 1 Hodiny
Vofs1 Dni, 2 Hodiny
Dwayne23 Hodiny
Kris22 Hodiny
Lammer17 Hodiny
abheat15 Hodiny
Jahonzik13 Hodiny
Dreamer9 Hodiny
Scopi5 Hodiny

UžívateliaDátum registráciePočet hodín celkovoPočet hodín denne
Mack09.03.2048247,05
Bouře26.07.1948435,31
Catbox24.09.1853834,42
simgiran09.09.12106763,11
PetTheFeel01.01.1932942,94
Teenbl30.09.1287832,58
Dream07.08.1739122,40
Zappart29.12.1917622,33
Fx100d09.05.1276562,15
jenik1121.05.1273902,09
Marco Freeman10.10.1453061,99
I9II16.02.1456461,94
Mr.Foxym27.07.208261,51
Filip22.02.1534571,36
Tori16.07.1527091,13
Kasz10.05.1237741,06
nintropan19.03.1815031,06
Little Hero01.11.1427371,03
Prim01.01.1718380,99
MR_Xguard09.05.1232170,90
Cykle0227.07.197980,87
Kiiax20.02.206040,86
Tsu10.10.1519970,86
podivin21.10.189970,83
Tim22.07.197670,83
Allein01.09.1420040,74
pbd02.01.1616020,72
Dejwik1223.08.188700,69
voslizlo09.02.1419520,67
seigold20.07.1612740,63
Deny13.11.1218600,55
Lolitovník19.12.186200,54
Livrey19.05.1512140,49
anna.g8712.01.211700,45
Silesia12.06.1215660,44
Forst Jan11.01.1510920,42
Rosalie12.01.211590,42
Rudy05.08.21690,40
tojejedno07.06.1214260,40
Saracen18.05.1410590,37
professional1223.04.202350,36
swejk21.10.149200,34
Cava1909.02.192270,21
Paulie8606.01.192360,21
hondaa15.10.154700,20
Myš14.09.136370,20
Wydra22.07.136400,20
efix09.05.126530,18
Iška02.06.154180,17
p12321.04.135320,16
Dreanor29.09.153320,14
linuxdrak16.08.134550,14
nikola02 02.11.20630,14
MattBl08.09.181520,12
abheat18.09.21150,11
Ninja17.08.123740,10
MalejDejv26.07.181230,09
Mathias815.11.123220,09
Phaliya Dhaniyeole03.05.181240,09
Cute Boys 21.09.161670,08
Kedluben19.01.171530,08
Kluk22.07.19760,08
Fatty198314.12.19500,06
Jabman725.04.18860,06
Petr2615.05.161420,06
Teddy Bear13.08.17920,05
tom.poustevnik17.04.141660,05
ULICNIK16.12.121940,05
Mato18.02.131360,04
Rainbow03.06.18550,04
Kris19.07.20220,03
Vofs15.03.20260,03
Dwayne20.12.18230,02
marod40830.05.17490,02
Dreamer21.08.2090,01
Jahonzik31.10.18130,01
Lammer14.08.17170,01
Scopi07.02.2050,006