Studio Svobodného přístavu: O pedofilii s pedofilem (YouTube)

Zapojení komunity do osvětových či jiných aktivit, jako jsou např. přednášky a jiné projekty mimo účasti na Prague Pride, natáčení Danielova světa a projektu Parafilik.
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1354
Dal: 1598 poděkování
Dostal: 810 poděkování

Re: Studio Svobodného přístavu: O pedofilii s pedofilem (YouTube)

Nový příspěvek od Dreamer »

Fx100d píše: pondělí 8. 2. 2021, 19:48:26 V AV sekci nejsou jen audiovizuální díla s dětmi, ale i odborná videa, TV a rozhlasové pořady zabývající se pedofilií, ze kterých veřejnost může čerpat informace, popřípadě si ověřit, že to, co je zde psáno, tvrdí i odborníci a je to výzkumy podložený fakt. A nyní se třeba na videos Dr. Weisem nikdo neregistrovaný nepodívá.
Jak píšu výše, myslím že ty odborné publikace, odborná videa, ale i neodborné rozhovory, knihy a filmy zabývající se pedofilií by si zasloužily viditelnější místo, AV sekce na fóru sice k tomuto účelu poslouží pravidelným uživatelům, ale ani dříve to nebylo moc dobré řešení pro náhodné nebo občasné návštěvníky, protože ty tematické věci jsou vytlačovány jiným obsahem.
Fx100d píše: pondělí 8. 2. 2021, 19:48:26 A ještě dodám, že existuje něco, čemu se odborně říká sublimace sexuálního pudu. Pozoruji to i sám na sobě. Když jsem byl v přítomnosti dětí, neměl jsem pak nějakou dobu tak velkou potřebu masturbovat a nemusí to být ani přítomnost živého dítěte. Stejně funguje i to, že si pustím film o dětech, vžiju se na chvíli do dětského světa a funguje to úplně stejně. A i písně zpívané dětmi mají na mě stejný účinek.
Máš pravdu, sám si tím obdobím teď procházím, a rád koukám na filmy s dětmi nebo o dětech. Asi stárnu :)
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Studio Svobodného přístavu: O pedofilii s pedofilem (YouTube)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Dreamer píše: pondělí 8. 2. 2021, 20:54:03Jak píšu výše, myslím že ty odborné publikace, odborná videa, ale i neodborné rozhovory, knihy a filmy zabývající se pedofilií by si zasloužily viditelnější místo, AV sekce na fóru sice k tomuto účelu poslouží pravidelným uživatelům, ale ani dříve to nebylo moc dobré řešení pro náhodné nebo občasné návštěvníky, protože ty tematické věci jsou vytlačovány jiným obsahem.
Souhlasím a začal bych tímto vláknem - to by určitě mělo být v Reakcích na média, ne v audiovizuální sekci. Hodně zdejších uživatelů asi vůbec neví o Timově záslužném počinu, protože nejsou zvyklí dívat se do audiovizuální sekce.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1669 poděkování
Dostal: 3547 poděkování

Re: Studio Svobodného přístavu: O pedofilii s pedofilem (YouTube)

Nový příspěvek od Kasz »

Fx100d píše: pondělí 8. 2. 2021, 19:48:26 Ano, proto říkáme, že skrytí AV sekce je veliká škoda. A nejen proto. V AV sekci nejsou jen audiovizuální díla s dětmi, ale i odborná videa, TV a rozhlasové pořady zabývající se pedofilií, ze kterých veřejnost může čerpat informace, popřípadě si ověřit, že to, co je zde psáno, tvrdí i odborníci a je to výzkumy podložený fakt. A nyní se třeba na videos Dr. Weisem nikdo neregistrovaný nepodívá. To je další veliká škoda, která naší komuntě sebrala možnost prezentovt informace o pedofilii z odborných zdrojů nebo médií.
AV sekce stále prochází rekonstrukcí, navíc se zde bude nyní v blízké době registrovat i kontrolor z ÚOOÚ. Po rekonstrukci budou zveřejněny ty filmy, videa a další věci, které se týkají osob, jež již nejsou dětmi, a aby nevznikaly problémy, z hlediska dětí půjde jen o pořady filmy s rokem vydání starším 18 let. Bohužel projít celou AV sekci a upravit ji, aby vyhovovala novým pravidlům, není snadné. Ale jednou to bude hotové a AV sekce se bude moci částečně zase zpřístupnit široké veřejnosti, včetně videí s odborníky.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 451 poděkování

Re: Studio Svobodného přístavu: O pedofilii s pedofilem (YouTube)

Nový příspěvek od Tim »

Prim píše: pondělí 8. 2. 2021, 15:36:31
Pokud se někdo bude chtít skutečně vybít, tak půjde spíš třeba na rajče, kde jsou legální nahaté fotky. Tohle je ta pravá alternativa za pochybné weby a jejich obsah. Tomuto se AV sekce vyrovnat nikdy nemůže. Neznám prakticky jediného pedofila, kterému by stačily jen oblečené fotky. Vždycky tak lidé půjdou stejně jinam. Na internetu je spousta legální nahoty, kterou si málokdo nechá ujít.
Asi je to o nastaveni cloveka. Ja byl na rajceti tak 2x v zivote a obecne nepasu nejak cilene po detske nahote. A v zivote jsem se nad tim nevybijel, mam k tomu urcity blok. Navic japonske animaky jsou dost zajimave i bez sexualizovani zivych deti.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5639
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2331 poděkování

Re: Studio Svobodného přístavu: O pedofilii s pedofilem (YouTube)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Libertinský guru Martin Urza nedávno vydal video s propagací pedofilie (odkaz zveřejňovat pro tentokrát z pochopitelných důvodů nebudu). Protože tento člověk bývá ještě občas spojován s libertariány, je nutné se od něj distancovat. Lidé jako Ludwig von Mises a Murray N. Rothbard a jiní by neměli být ztotožňováni s propagátorem pedofilie. A nic s ní ani s různými LGBTQP neměli NIKDY společné. Mises například napsal: "„Některé druhy práce uspokojují zvláštní přání. Existují pro příklad povolání, které se setkávají s erotickými choutkami – ať vědomými anebo podvědomými. Touha může být normální nebo perversní. Také fetišisté, homosexuálové, sadisté a jiní zvrhlíci mohou někdy shledat svoji práci jako příležitost k uspokojení svých podivných choutek. Jsou zaměstnání, která jsou zvláště atraktivní pro takovéto lidi. Surovosti a krvežíznivosti se bohatě daří v různých skrytých povoláních.“ (Rockwell, L. “The Assault on the Family” v knize “Against the Left”). To je více než výmluvné. Murray N. Rothbard napsal k homosexualismu: "Dlouhotrvající vojenský zákaz služby gayů ve vojsku nemá nic společného s "právy" anebo dokonce "homofobií"; spíše je to výsledek dlouhodobých zkušeností právě tak jako selského rozumu. Vojsko není jako jiné civilní organizace. Nejenom, že jsou jeho vojáci v bojových situacích (které se částečně týkají i civilních skupin jako je policie), ale vojenský velitel má efektivní totální kontrolu nad osobami a životy svých podřízených, zvláště v bojových situacích. V takových situacích otevření homosexuálové zapletli do protěžování svých milců, a zapletli do sexuálního vykořisťování a zneužívání podřízených pod jejich velením. Přidej nepříjemnosti v osobních a intimních situacích a dojdeš k destrukci morálky a efektivnosti bojových jednotek.... Nehledě na hrůzu jakou takový postoj uvaluje na chudé spotřebitele (to jest na nás), je zde ještě jedna vážná chyba na této standartní libertariánské pozici (které jak přiznávám, jsem se sám držel), že to pošpiňuje a činní zmatečným férový koncept "práv" a přetváří jej ze striktní obrany jednotlivce a vlastnictví na zmatený rovnostářský mišmaš. Proto "anti-diskriminace" nebo i "práva" afirmativní akce ve veřejných službách vytvářejí podmínky pro jejich nepopiratelnou obludnou expanzi do království soukromí." (Náboženská pravice směrem ke spojenectví: http://www.bawerk.eu/clanky/texty-jinych-autoru/nabozenska-pravice--smerem-ke-spojenectvi--i-ii-.html). Pochopitelně ke zvrhlosti jako pedofilie se tito dva slovutní mužové nikdy nevyjádřili.

Martin Urza zneužil bývalého Institutu Ludwiga von Misese pro prosazování agendy, která nemá s Rakouskou ekonomickou školou a ani libertariánstvím nic společného. Tato zkorumpovaná a pro kdoví koho pracující figurka není a nikdy nebyla představitelem Rakouské ekonomické školy ani libertariánem. Dost možná má naopak za cíl celé libertariánské hnutí u nás zdiskreditovat.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 910
Dal: 145 poděkování
Dostal: 831 poděkování

Re: Studio Svobodného přístavu: O pedofilii s pedofilem (YouTube)

Nový příspěvek od Myš »

Jenom podotýkám, že web je paleolibertariánskou variantou anarchokapitalistických projektů Urzy a jeho autor k němu má velkou osobní antipatii, protože Urza svými názory není dostatečně konzervativní. Tedy mě podobný text vůbec nepřekvapuje.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Phaliya Dhaniyeole
Registrovaný uživatel
Bydliště: V hoodu
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Telegram: @PhaliyaD
Výkřik do tmy: Vadí mi alibismus a infantilní dospěláci. Mozek je potrava pro červy až v rakvi. Láska hory přenáší.
-
Miluju tuhle stránku i když je trošku cringe&alibi -$orry-

Best of:
[23:25:26] s w jenik11 → emma2 : jo a ještě jsem kočárkofil miluji kočárky a rad si na kočárek honím dám na kočárek pláštěnku a pak ho postříkám
Příspěvky: 51
Dal: 21 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Re: Studio Svobodného přístavu: O pedofilii s pedofilem (YouTube)

Nový příspěvek od Phaliya Dhaniyeole »

Na tohle člověk musí mít pořádnou kuráž... respekt. To bych si nelajzul :D