Nová kampaň opäť rozdúchala vášne! VIDEO Každá láska je láska, hlási slogan: Pridal sa aj známy spevák (Topky.sk)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 385 poděkování
Dostal: 952 poděkování

Nová kampaň opäť rozdúchala vášne! VIDEO Každá láska je láska, hlási slogan: Pridal sa aj známy spevák (Topky.sk)

Nový příspěvek od Cykle02 »

(O článek jako takový nejde, ale zmiňují ČEPEK v diskuzi)
Od 18 rokov

BRATISLAVA - Známa značka vodky prišla s novou kampaňou. A teda opäť rozdúchala vášne! Nezáleží na tom, koho milujeme. Každá láska je láska. To je hlavné posolstvo novej kampane, ktorá je oslavou rovnosti, tolerancie a lásky, ktorú prežívame všetci rovnako, bez ohľadu na farbu pleti či orientáciu.

Nová kampaň známej značky vodky je opäť poriadne odvážna, keďže Slovensko je pomerne kontroverzná krajina, v ktorej má mnoho ľudí voči rôznej "inakosti" predsudky. Práve tie sa snaží búrať nová reklama Absolut vodky.

"To, že téma slobodnej lásky má na Slovensku opodstatnenie, dokazuje aj fakt, že naša krajina je jedna z posledných v EÚ, ktoré vo svojich zákonoch neuznávajú žiadny partnerský zväzok párov rovnakého pohlavia. Ako tiež ukázal prieskum Iniciatívy Inakosť, ktorá sa dlhodobo venuje téme rovnoprávnosti ľudí z LGBT komunity, viac ako 80 % ľudí tvrdí, že najzávažnejším problémom, ktorému čelia, sú predsudky, stereotypy, nepochopenie a ignorancia. Problémom je aj nedostatok všeobecnej rovnosti a akceptácie či chýbajúce zákonné práva," uvádzajú.

Láska nikoho nesúdi

Ústredným nositeľom posolstva „Každá láska je láska“ je hlavný spot, v ktorom sa v krátkych portrétoch predstavujú rôznorodé zaľúbené páry. Spoločne dokazujú, že láska je silnejšia než pochybnosti a nikoho nesúdi. Každý z párov prezrádza kúsok zo svojho pohľadu na lásku. Spojením ich príbehov vzniká celistvá óda na lásku, ktorú všetci bez rozdielu vnímame rovnako.

O svoj príbeh sa v kampani podelil aj spevák Jakub Pružinský (22), ktorého Slováci môžu poznať zo známej talentovej show. „Boli to roky, čo som klamal svoje okolie, aby som zapadol. Vyhľadával som spoločnosť dievčat s nádejou, že zabudnem na to, kto som. Teraz si uvedomujem, že to bolo veľmi sebecké," hovorí Jakub. Neskôr si totiž uvedomil, že spokojný život môže žiť len vtedy, ak bude akceptovať sám seba.

„Dnes som šťastný. Dospel som do štádia, kedy som už unavený z nosenia masky. Zhodil som ju minulý rok a je to veľmi oslobodzujúce. Tento pocit prajem z hĺbky svojho srdca každému, kto je v podobnej situácii. Našiel som lásku, ktorá ma nakopla, podporuje ma vo všetkom, čo robím, a to je na nezaplatenie," vysvetľuje mladý spevák.

„To, že milujem muža, som si nevybral. Narodil som sa s tým. Milovať človeka nie je zločin. Moja láska sa nelíši od inej. Naozaj netuším, kde pramenia predsudky či nenávisť niektorých ľudí voči LGBT komunite. Myslím, že je to skôr nevedomosť, ktorá sa neskôr odráža na správaní človeka. „Veľmi ma teší, že môžem byť súčasťou tejto kampane. Žijeme len jeden život, tak načo ho premárniť zbytočnými predsudkami či stereotypmi. Namiesto toho sa radšej naučme byť tolerantní. Na druhej strane ma nesmierne mrzí, že je takáto kampaň vôbec potrebná v 21. storočí," dodáva Jakub.
Podpora aj nenávisť

Kampaň bola zdieľaná aj na sociálnej sieti. Ľudia ju zobrali rôzne, mnoho z nich s ňou súhlasí a vyjadruje podporu. "Táto kampaň je láska," napísala napríklad Ivana. "Podˇžiť, nechaj žiť," pridala sa Eva. No našli sa aj takí, ktorí opäť šírili len vlnu nenávisti. "Táto láska je urážkou človeka ako bytosti. Nechutná a zvrátená ako tí ľudia," vyjadril svoje pocity Matúš.

"Ja nie som bigotná ani staromódna. Dokonca robím v reklame a myslím, že sa mi darí. Ale toto je čistý brajgel a šliapnutie veľmi, veľmi mimo. Taktiež vás už nekúpim. Never ever. Majte sa," rozlúčila sa Katarína.

Krásna Slovenka: před 9 hodinami
Platí to aj pre pedofilov? Aj tí podľa svojich slov milujú deti.
Dokonca československá pedofilná komunita má oficiálne stránky ČEPEK.
Oficiálne sa zúčastňuje každoročne pochodu GayPride v Prahe.

Martina: Krásna Slovenka před 9 hodinami
Toto je iny hnus. Citala som to uz asi rok dozadu. Hlavne tie basnicky.
Lopatou po guloch.

Krásna Slovenka: Martina před 9 hodinami
Chodia tam oficiálne od roku 2014. Je to humus.
Zo zvedavosti som si prečítala pedofilné fórum na stránkach ČEPEK.
Musela som si doniesť k notebooku kýbel na zvratky.

Ako je možné, že je ten spolok legálny a že chodí na tieto "pochody genitálii"? Ľudia vždy buďte na pozore aká háveď sa obšmieta okolo vašich deciek.

Odporúčam pozrieť si tiež film českej režisérky Barbory Chalupvé "V síti". Kde úmyselne vyhľadávali cez herečky podobné kreatúry na internete. Slušné psycho.

Myslela som, ze to je nejaky blby vtip ta stranka. Tak tu ti zmazu nazor a tam verejne slintaju po detoch od 2 rokov a este si to pekne pomenuju po vekovych kategoriach.
Tresty za toto by mal vymyslat niekto taky ako bol reziser filmu Saw.

Fuj, vidím, že si to tiež čítala. :-(
Je to strašné. Vyrezala by som im gule...

Bohuzial som mala tu cest.

Nie je to Čespek?

ee ČEPEK - link: pedofilie(pomlčka)info(bodka)cz

Fuj to je hnus velebnosti bléééé.

Martina : Krásna Slovenka před 9 hodinami
Lebo uz si to presne nepamatam.
Chcela som to uz nikdy nevidiet.

F1worldF1: Krásna Slovenka před 7 hodinami
prečo sem pletieš pedofíliu???? vieš kde ich je najviac??? v katolickej cirkvi a medzi vrchnostou. tam je najviac pedofilov. homosexualita je vztah rovnakeho pohlavia.

kolko je mužov čo si svine honia na 15-16 ročnych dievčatách???? to ti nevadí dezolát. to je v poriadku to už neni pedofilia lebo zákon povedal že od 15 už nie si dieta. ale realita je iná 15-16 sú stale deti tak do pi.....če aky je rozdiel????
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Dal: 895 poděkování
Dostal: 326 poděkování

Re: Nová kampaň opäť rozdúchala vášne! VIDEO Každá láska je láska, hlási slogan: Pridal sa aj známy spevák (Topky.sk)

Nový příspěvek od Dreamer »

Každá láska je láska, jenom ta naše je hnus.

Zrovna včera jsem měl trochu deprese a přemýšlel jsem, proč bych měl respektovat a žít podle pravidel společnosti, která nedokáže pochopit něco tak základního, jako je láska. Pokud mi společnost zakazuje lásku vyznat, znemožňuje mi o ní mluvit, nemohu se téměř nikomu se svými pocity - LÁSKOU - svěřit, je ta společnost vůbec hodna mé tolerance a respektu?
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Dal: 545 poděkování
Dostal: 332 poděkování

Re: Nová kampaň opäť rozdúchala vášne! VIDEO Každá láska je láska, hlási slogan: Pridal sa aj známy spevák (Topky.sk)

Nový příspěvek od Filip »

Mňa by zaujímalo, prečo sa takéto príspevky vôbec dávajú na čepek. Ich výpovedná hodnota je nulová, nič nové neprinášajú. Naopak po prečítaní sa mnohým zhorší ich psychický stav.
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK

Filip píše: úterý 2. 2. 2021, 10:52:06 Mňa by zaujímalo, prečo sa takéto príspevky vôbec dávajú na čepek.
Ono to není vždy příjemné čtení, ale já jsem rád, že to sem Cycle a další dávájí.
Můžeme to diskutovat, někdy se k tomu třeba někdo odsud vyjádří přímo u zdroje, a tak.

Jinak tohle sice není o pedofilii, ale je to hezké zamyšlení nad láskou, kdybyste měli náladu:
Erich Fromm: Láska jako odpověď

Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne úterý 2. 2. 2021, 19:24:02, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Video zarovnáno na střed.
Tim
Na trestné lavici
Varování: 27
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: m.ovisek@seznam.cz
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 722 02 73 99
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 459 poděkování
Dostal: 387 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Dreamer píše: úterý 2. 2. 2021, 10:39:00 Každá láska je láska, jenom ta naše je hnus.

Zrovna včera jsem měl trochu deprese a přemýšlel jsem, proč bych měl respektovat a žít podle pravidel společnosti, která nedokáže pochopit něco tak základního, jako je láska. Pokud mi společnost zakazuje lásku vyznat, znemožňuje mi o ní mluvit, nemohu se téměř nikomu se svými pocity - LÁSKOU - svěřit, je ta společnost vůbec hodna mé tolerance a respektu?
Tak nemusíš souhlasit s pohledem společnosti na náš život nebo na jiné věci. V podstatě žiješ hlavně podle zákonů které jsou tvořeny politiky které volí většina. Pravidla pro život nedávají tolik lidi na sociálních sítích jako spíše zákon.

Jinak pro mladé a lidi co se hledají je každý takový canc co o ČEPEKu napíší jen plus, rozšiřuje to povědomí o naší skupině a našinci spíš vědí kam se obrátit a kde hledat. :)
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: kasz@protonmail.com
Dal: 1102 poděkování
Dostal: 2836 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Filip píše: úterý 2. 2. 2021, 10:52:06 Mňa by zaujímalo, prečo sa takéto príspevky vôbec dávajú na čepek. Ich výpovedná hodnota je nulová, nič nové neprinášajú. Naopak po prečítaní sa mnohým zhorší ich psychický stav.
Ono není špatné vědět, kde se co o nás píše, mě to zajímá, protože nám to dává obrázek o tom, co si o nás lidé myslí. Třeba v českých diskuzích se za posledních 20 let dost změnilo. Kdysi byly nenávistné komentáře na denním pořádku, dnes jsou mezi nimi i ty, kteří nás chápou a zastávají se nás. Slovensko je na tom o trochu hůř, ale to se taky časem poddá. :)
Dreamer píše: úterý 2. 2. 2021, 10:39:00 Pokud mi společnost zakazuje lásku vyznat, znemožňuje mi o ní mluvit, nemohu se téměř nikomu se svými pocity - LÁSKOU - svěřit, je ta společnost vůbec hodna mé tolerance a respektu?
Lásku vyznat můžeš, ale přiměřeně k věku adresáta. :) Mluvit o ní taky můžeš, to není problém, a svěřit se, to je horší, ale od toho tu máme ČEPEK. A ve společnosti je dost jednotlivců, u kterých bys to pochopení našel. Ti jsou určitě hodni tvé tolerance a respektu. Pokud ale sám požaduješ obecnou toleranci a respekt, tak bys měl určitě i ty obecnou toleranci a respekt projevit. Jinak by z tebe byl pokrytec.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Filip
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Dal: 545 poděkování
Dostal: 332 poděkování

Nový příspěvek od Filip »

Kasz píše: úterý 2. 2. 2021, 19:31:40Ono není špatné vědět, kde se co o nás píše, mě to zajímá, protože nám to dává obrázek o tom, co si o nás lidé myslí.
Tak to sem kvôli tomu musíme dávať všetky nenávistné príspevky voči pedofilom, aby sme vedeli čo si o nás ľudia myslia? A budeme dávať iba české a slovenské príspevky, alebo môžeme dávať aj zahraničné? Budeme dávať len tie kde sa spomína čepek, alebo aj tie kde sa spomína iba pedofília? A mimochodom čo si ľudia myslia o pedofílií sa nedozvieš pod diskusiou bulvárneho denníka.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne úterý 2. 2. 2021, 23:02:01, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Opravena citace.
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK

Kasz píše: úterý 2. 2. 2021, 19:31:40 Pokud ale sám požaduješ obecnou toleranci a respekt, tak bys měl určitě i ty obecnou toleranci a respekt projevit. Jinak by z tebe byl pokrytec.
Toleranci a respekt ke společnosti projevuji celý život, mimo jiné dodržováním pravidel, včetně těch, které mi nejsou vlastní. Vezmu-li tě za slovo, můžu za pokryteckou považovat tu společnost, a pak se nemůžeš divit mým pochybám, zda si můj respekt zaslouží.

Oba víme, že lásku, tak jak bych chtěl, vyznat nemůžu. Můžu o ní sice mluvit, nepůjdu za to sedět, ale budu za to společností odsouzen. Za lásku. Tedy za to nejkrásnější a nejpřirozenější, co může člověk dát. Nebo alespoň cítit, v našem případě.
Kasz
Administrátor

Nový příspěvek od Kasz »

Dreamer píše: úterý 2. 2. 2021, 23:22:08 Oba víme, že lásku, tak jak bych chtěl, vyznat nemůžu.
Ano, nemůžeš, protože bys tím mohl ublížit. Dítě prostě není na takové vyznání psychicky zralé. Můžeš mu říct, že ho máš rád, můžeš mu různými způsoby svou náklonnost a lásku dávat najevo, ale nemůžeš mu prostě říct na plnou hubu, že ses zamiloval a že bys s ním nebo s ní chtěl prožít zbytek života a jestli by si tě nevzala za manželku (nebo manžela - až jednou uzákoní manželství pro homosexuály). Prostě vývoj lidské psychiky má své fáze a dítě na partnerskou část lásky není zkrátka psychicky zralé. Teprve v pubertě dojde k dozrání a k postupnému prozření, co je to partnerská láska. Teprve tehdy jde tomu dítěti, do kterého ses zamiloval, vyznat lásku, aniž by mu to ublížilo jakkoliv víc, než kdyby mu lásku vyznal kdokoliv jiný.
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK

Kasz píše: středa 3. 2. 2021, 1:21:02 Ano, nemůžeš, protože bys tím mohl ublížit.
Já o koze, ty o voze :). S tím co píšeš samozřejmě souhlasím, ale pointa byla jinde.

Říkáš, že bych byl pokrytcem, kdybych nerespektoval společnost, od které sám požaduji respekt. Jenže zatímco a přestože já ji celý život respektuji, mám pocit že ona nerespektuje mě. Dle tvé úvahy je tedy pokrytecká. A já občas ve slabých chvilkách pochybuji, zda si můj respekt a toleranci zaslouží.

Můžeš namítnout, že společnost pedofily respektuje, protože zákony, ale legislativa není vše. Kdyby nás společnost respektovala, nemusel bych se bát, že přijdu o živobytí, přátele a rodinu, když ukážu tvář. Nemusel bych se bát mamince nějaké holčičky říct, že má překrásnou dceru. Nemusel bych furt dokola někde číst, že pedofilní láska je “hnus, velebnosti”.

A to vše kvůli LÁSCE. Jsem prostě naštvanej, nic víc.
Mathias8
Registrovaný uživatel
Varování: 1
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Dal: 134 poděkování
Dostal: 419 poděkování

Nový příspěvek od Mathias8 »

Je pravda, ze u Vas su ludia tolerantnejsi voci pedofilom ako u nas na Slovensku. Tak myslim, co sa tyka clankou, medii, a inych cinnosti spojenych ci zameranych na tuto problematiku.
Na Slovensku je pedofil bohuzial vrahom a nechutnym uchylakom.

Nech urobis cokolvek, nech povies cokolvek, nech si akokolvek uprimny, mozes si aj vytrhnut srdce z tela vzdy budes ten zly. (Ak povies co citis)

Niektori ludia(vacsina asi) na tieto stranky narazili, precitali si mozno uvod a mozno nic odisli prec a teraz vsade pisu, ze to tu precitali cele a ze objavili nechutny pedofilny web.

A dalsia vec. Toto som hovoril este pred vydanim filmu v siti a to, ze ludia po pozreti filmu budu tich ludi nalepkovat pedofilmi bez ohladu na to, kolko pravdy o pedofilii tam zaznie. Ten fakt, ktory tam bol spomenuty, ze vacsina tich ludi niesu pedofili a ze iba neviem uz kolko percent su pedofili akokeby tam nebol. Skratka to prehliadaju. Ani ich ten fakt nezaujima, lebo v tej chvili ich zaujima uplne nieco ine. Proste su to vsetko pedofili. Lebo pedofil laka deti z internetu na sex.. tak to proste je a bude to tak vzdy.
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK

Mathias8 píše: středa 3. 2. 2021, 8:24:40 Toto som hovoril este pred vydanim filmu v siti a to, ze ludia po pozreti filmu budu tich ludi nalepkovat pedofilmi bez ohladu na to, kolko pravdy o pedofilii tam zaznie.
Jistě. Většinu lidí nezajímají pocity úchyláků, kteří je nijak neohrožují. Zajímají se o ty, co by mohli zneužít jejich dítě. A pedofil je takové dobře zavedené označení. Přesto každá zmínka o tom, že “většina pedofilů nezneužívá” je důležitá a vítám ji, i za cenu toho, že ji zabedněnci vyignorují.
Kasz
Administrátor

Nový příspěvek od Kasz »

Dreamer píše: středa 3. 2. 2021, 2:08:53 Říkáš, že bych byl pokrytcem, kdybych nerespektoval společnost, od které sám požaduji respekt. Jenže zatímco a přestože já ji celý život respektuji, mám pocit že ona nerespektuje mě. Dle tvé úvahy je tedy pokrytecká.
Společnost tvoří jednotlivci. Nemůžeš tedy vinit společnost jako celek z pokrytectví, když ji tvoří jednotlivci, z nichž mnozí pokrytci nejsou.
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK

Kasz píše: středa 3. 2. 2021, 12:25:33 Společnost tvoří jednotlivci. Nemůžeš tedy vinit společnost jako celek z pokrytectví, když ji tvoří jednotlivci, z nichž mnozí pokrytci nejsou.
Máš pravdu. Díky
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 493 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Z toho komentáře v debatě je hlavně vidět že ty dvě slepice čepek rozhodně viděly tak maximálně z rychlíku...