Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Hello from Costarica

Section of the forum for new-registered users - you can write something about yourself or just say "Hi!".
Costaricano
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Kontakt: rodriguezcrsj@gmail.com
Výkřik do tmy: Pedophile from Costarica.
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hello from Costarica

Nový příspěvek od Costaricano »

Ahoj. I am 20 years old pedophile from Costa Rica (rich coast) in America central. I live in San José capital of Costa Rica. I like girls from 7 years old to 13 years old. I study at university in San José and my work is baby sit. I am often with beautiful young girls but I do not child molesting.

Father of my grandad was from Czechoslovakia and he musted escape in 1939 because Adolf Hitler. In the pubs there is beer Plzeñ. But I do not speak czech.

I have preety 10 yo sister and younger brother. People do not know who is pedophile. When i work with children, it is OK.

What is life of pedophiles in the Czech republic at compare with Costa Rica? In other aspect your country is more rich than Costa Rica, but people in Costa Rica have longer averge life expendacy than Czech republic. What do you mean? Pedophiles have better life in Costa Rica or in the Czech republic?
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne sobota 2. 1. 2021, 20:36:27, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Prim
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 6
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 3
Výkřik do tmy: „Lepší vestoje zemřít než na kolenou žít.“ (Uzbekistánské přísloví)
Dal: 153 poděkování
Dostal: 230 poděkování

Re: Hello from Costarica

Nový příspěvek od Prim »

Hi. I'll be brief. I don't speak English very well, I know Russian and Czech better.

It's hard to say where a better life is. I've never been to Costa Rica in my life, I can't recognize the difference. For me personally, the great advantage is that our country is in the European Union. We have guaranteed free movement of people, goods and capital. I would miss these huge advantages if I lived in a state outside the European Union. I also like the right to privacy, there is no key disclosure law here.
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
ve věku do: 12
Dal: 61 poděkování
Dostal: 176 poděkování

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Hi, nice to meet you. I have few friends in Costa Rica. All I know about it is the government in Costa Rica once decided to abolish the army after a coup. So this country does not have any army. :)

Kód: Vybrat vše

https://youtu.be/9Kx7xSuMz4k
Kofola Nizozemi
Registrovaný uživatel
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Dal: 21 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Nový příspěvek od Kofola Nizozemi »

Hola!
Ahoj!

Yo puedo hablar y comprender un poco Espanol.

I can speak a little Spanish.

Soy de Holanda, los paises baixos. Tambien parte del Union Europeo, pero ahora no hay liberdad de movimiento por causo del virus, infelizmente.

I am from the Netherlands, Nizozemi. Also part of the European Union, but now there is no freedom of movement because of the virus, unfortenately.

El situacion en Holanda estava muy bueno en los anos '70 - '90, pero ahora es muy, muy peligroso por 'pedofilos' vivir en mi tierra Holanda. Hasta que hay personas quin matar y ataquar pedofilos.
The situation in the Netherlands used to be very good in the '70 - '90's. But today it is very very dangerous for pedofiles to live in my country Netherlands. There are people now who kill pedofiles.

Quando otros personas saben que tu es pedofilo, tu corre grande risco.

When people know you are pedofile, you run a huge risk.

Con el internet, especialmente 'Google' es tambien peligroso, porque otros personas pueden escrebir en internet que tu es pedofilo con tu nome, tu direccion, tu fotografia y despues tu puedo estar atacado por 'pedohunters' (personas quin ataquan pedofilos).

With the internet, specially Google it is also dangerous, as other persons can write somewhere on the internet that you like children together with your full name, adress and photo and you can be attacked by the so called pedohunters.

Desculpo mi Espanol no es muy bueno, solo hablo un poco Espanol.

Sorry my Spanish is not very good, I can only speak a little Spanish.

Quiro emigrar desde Holanda, para un pais donde yo no corre risco. Aqui en Holanda es muy, muy peligroso vivir.

I would like to emigrate from the Netherlands, to a place where I am safe. Here in Holland it is very dangerous to live.

Republica Czechia es mejor, en Czechia el discriminacion no es tan bruto como Holanda. La policia en Czechia tambien es muy mas serioso, se tienes problemas con tu seguridad.

In Czech Republic it is better, discrimination in Czech Republic is not so brute like here in the Netherlands. The police in Czech Republic is also more serious if you have for example problems with your security.

Tienes suerto que vives en Costa Rica. Aqui en Holanda el salario es mas alto, pero no hay seguridad.

You are lucky you live in Costa Rica. Here in Netherlands the salary is more high, but there is no security. :'(

Na shledanou,
Adios
Bye
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 6
Dal: 830 poděkování
Dostal: 319 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

Costaricano píše: sobota 2. 1. 2021, 20:20:31 Ahoj.
Hi and welcome!
Costaricano píše: sobota 2. 1. 2021, 20:20:31 What is life of pedophiles in the Czech republic at compare with Costa Rica?
One thing is clear. In your country, girls are wearing skirts and bikinis all year long. In our country, they look like bears half of the year :)
Costaricano
Na trestné lavici

MR_Xguard píše: úterý 5. 1. 2021, 22:13:08 Hi, nice to meet you. I have few friends in Costa Rica. All I know about it is the government in Costa Rica once decided to abolish the army after a coup. So this country does not have any army. :)
Yes, Costarica is one of little number of countries without army. Costarica is safe state without big war after spanish colonisation. Some countries in this region are very dangerous (Salvador), but Costarica is safe.
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Costaricano
Na trestné lavici

Holá. I can not log in account in Foro and Chat. I can not use name Costaricano like unregistred user because IT write that i am registred like Costaricano, but account Costaricano I can not use
pbd
Administrátor
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Dal: 156 poděkování
Dostal: 216 poděkování

Nový příspěvek od pbd »

Costarica píše: čtvrtek 7. 1. 2021, 16:24:25 Holá. I can not log in account in Foro and Chat. I can not use name Costaricano like unregistred user because IT write that i am registred like Costaricano, but account Costaricano I can not use
Please check your email for confimation message to your registration.
Costaricano
Na trestné lavici

pbd píše: čtvrtek 7. 1. 2021, 17:04:01
Costarica píše: čtvrtek 7. 1. 2021, 16:24:25 Holá. I can not log in account in Foro and Chat. I can not use name Costaricano like unregistred user because IT write that i am registred like Costaricano, but account Costaricano I can not use
Please check your email for confimation message to your registration.
Gracias / thank you.
Fx100d
Administrátor
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 243 poděkování
Dostal: 345 poděkování

Nový příspěvek od Fx100d »

Welcome to ČEPEK. *gd*
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Max Weber
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
Kontakt: mailbox@suh-ev.de
Výkřik do tmy: Pedo-activist from the german website „Schicksal und Herausforderung“. Our team’s projects: https://suh-ev.de, https://gsa-forum.dehttps://shadowsproject.net
Dal: 9 poděkování
Dostal: 24 poděkování

Nový příspěvek od Max Weber »

Dreamer píše: středa 6. 1. 2021, 13:52:11 In our country, they look like bears half of the year :)
LOL! That made me chuckle.
Especially with those hats that have little plush-ears on them you mean? 😄
Kofola Nizozemi
Registrovaný uživatel
ve věku do: 11
Dal: 21 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Nový příspěvek od Kofola Nizozemi »

Max Weber píše: středa 3. 2. 2021, 14:21:49
Dreamer píše: středa 6. 1. 2021, 13:52:11 In our country, they look like bears half of the year :)
LOL! That made me chuckle.
Especially with those hats that have little plush-ears on them you mean? 😄
In Czech Republic parents seem to be very worried about the fact that their children might catch a cold.
Even in october wenn - now with climatechange also reaching al the way to Czech Republic - it is still warm, you see Czech children dressed up like they live in Omsk in Siberia. *lol*
In trains and buses people do not want you to open the windows, even when the temperature outside reaches about 15 Celsius or more. Hotels and trains can especially around that time october or april be heated like driving sauna's, especially the little osobny vlak on diesel, temperature inside the train reaches something like 30 degrees. *beach*

Anyway, I still love the Czech Republics and the Czechs and within the next 250 years I will be able to speak the Czech language. ;)
Ja miluje Ceska Republika, ceska lide i Cesky jazika. *heart* *cat3*