Problémy kvůli pedofilii v rodině či práci?

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Lukranas
Na trestné lavici
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 128
Dal: 124 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Problémy kvůli pedofilii v rodině či práci?

Nový příspěvek od Lukranas »

Ahoj. Měli jste někdo v souvislosti s pedofilií problémy v rodině či v práci? Můžeme si tu vyměnit zkušenosti. Já jsem naštěstí žádné takové problémy neměl.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1587
Dal: 1822 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Problémy kvůli pedofilii v rodině či práci?

Nový příspěvek od podivin »

Tak zatím to nikdo neví, takže jsem problémy neměl.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Stačí zavřít oči a všechno se stane. Stačí zavřít oči a ... všechno skončí
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Problémy kvůli pedofilii v rodině či práci?

Nový příspěvek od Myš »

Mám blbou zkušenost z volnočasové organizace, které jsem se dřív věnoval. Nakonec jsem pokračoval, jen jinde a s jinými lidmi, kteří to o mě sice taky věděli (byl jsem lidmi, se kterými jsem spolupracovat dříve, nucen jim to říci, jinak že to řeknou za mě), ale vzali to nadprůměrně dobře a neměl jsem vůbec žádný problém.

V rodině ví máma a vzala to dobře.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvek:
Lukranas
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
301
Registrovaný uživatel
Bydliště: Olomouc
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Nechceme aby nás všichni litovali. Bolest patří k životu. Učí nás, chrání nás a ukazuje nám správný směr. Ačkoliv se nám děti líbí :'( , tak ten kdo dává naším rtům úsměv tak dává našemu srdci život :) . V tomto světě existuje silné štěstí: milovat a být milován.



Každý život je těžký a každý z nás dostal lekce přesně na míru. Proto neodsuzuj druhé, protože nikdy nevíš s čím si prošli.

Jsem člověk, který když dělá něco pro děti nebo se s nima kamarádí tak jim dává i svůj čas. Největší dárek, který můžeš někomu dát, je tvůj čas, protože když někomu daruješ svůj čas, daruješ mu kousek svého života, který už nikdy nevrátíš.

At už člověk potká skvělou partnerku... nebo dítě či někoho kdo se nám líbí, tak v životě nepotkáváme lidi jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.

Mám rád lidi, kteří nepotřebují nikomu nic dokazovat. Kráčí tiše a směle životem a zvedají ty kteří jsou se svojí orientací na dně svých sil.
Příspěvky: 120
Dal: 6 poděkování
Dostal: 130 poděkování

Re: Problémy kvůli pedofilii v rodině či práci?

Nový příspěvek od 301 »

Já jsem měl v galerii mobilu fotky dětí (samozřejmě legální) a člen mé rodiny mi vlezl do galerie když si půjčil mobil. Měl jsem to tam volně jelikož jsem spoléhal že mi tam nikdo nevleze. Prostě jsem to podcenil. Všechny fotky dětí mi smazal a mě pak došlo že tam byl když si půjčil mobil a pak se ještě zmínil o tom že byl v galerii což bylo jasné. Pak mu bylo divné že se bavím s dětmi na dovolené. A od té doby občas prohodí třeba že by dal na elektrické křeslo lidi kterým se líbí děti 11,12 a takový ten věk co preferuji říkal. A když je v televizi něco o pedofilii tak se koukne na mě.
Od té doby to o mě pravděpodobně tuší.
Tito uživatelé poděkovali autorovi 301 za příspěvky (celkem 2):
Lukranas, pbd
Uživatelský avatar
301
Registrovaný uživatel
Bydliště: Olomouc
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Nechceme aby nás všichni litovali. Bolest patří k životu. Učí nás, chrání nás a ukazuje nám správný směr. Ačkoliv se nám děti líbí :'( , tak ten kdo dává naším rtům úsměv tak dává našemu srdci život :) . V tomto světě existuje silné štěstí: milovat a být milován.



Každý život je těžký a každý z nás dostal lekce přesně na míru. Proto neodsuzuj druhé, protože nikdy nevíš s čím si prošli.

Jsem člověk, který když dělá něco pro děti nebo se s nima kamarádí tak jim dává i svůj čas. Největší dárek, který můžeš někomu dát, je tvůj čas, protože když někomu daruješ svůj čas, daruješ mu kousek svého života, který už nikdy nevrátíš.

At už člověk potká skvělou partnerku... nebo dítě či někoho kdo se nám líbí, tak v životě nepotkáváme lidi jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.

Mám rád lidi, kteří nepotřebují nikomu nic dokazovat. Kráčí tiše a směle životem a zvedají ty kteří jsou se svojí orientací na dně svých sil.
Příspěvky: 120
Dal: 6 poděkování
Dostal: 130 poděkování

Re: Problémy kvůli pedofilii v rodině či práci?

Nový příspěvek od 301 »

A já si v této situaci nevím rady
Tito uživatelé poděkovali autorovi 301 za příspěvek:
Lukranas
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Problémy kvůli pedofilii v rodině či práci?

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Tak to je neuvěřitelná drzost, co si to ten tvůj člen rodiny dovolil. To snad ani není možný. Fuj!
Uživatelský avatar
Lukranas
Na trestné lavici
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 128
Dal: 124 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Problémy kvůli pedofilii v rodině či práci?

Nový příspěvek od Lukranas »

301 píše: středa 23. 12. 2020, 11:13:23 Já jsem měl v galerii mobilu fotky dětí (samozřejmě legální) a člen mé rodiny mi vlezl do galerie když si půjčil mobil. Měl jsem to tam volně jelikož jsem spoléhal že mi tam nikdo nevleze. Prostě jsem to podcenil. Všechny fotky dětí mi smazal a mě pak došlo že tam byl když si půjčil mobil a pak se ještě zmínil o tom že byl v galerii což bylo jasné. Pak mu bylo divné že se bavím s dětmi na dovolené. A od té doby občas prohodí třeba že by dal na elektrické křeslo lidi kterým se líbí děti 11,12 a takový ten věk co preferuji říkal. A když je v televizi něco o pedofilii tak se koukne na mě.
Od té doby to o mě pravděpodobně tuší.
Ptal se tě na něco? Pokud jo, jak jsi mu odpověděl?

Jsou dvě možnosti, buď to přiznat a vysvětlit že to neznemaná že zneužíváš děti. Nebo to tajit.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Problémy kvůli pedofilii v rodině či práci?

Nový příspěvek od Myš »

301 píše: středa 23. 12. 2020, 11:13:23 Já jsem měl v galerii mobilu fotky dětí (samozřejmě legální) a člen mé rodiny mi vlezl do galerie když si půjčil mobil. Měl jsem to tam volně jelikož jsem spoléhal že mi tam nikdo nevleze. Prostě jsem to podcenil. Všechny fotky dětí mi smazal a mě pak došlo že tam byl když si půjčil mobil a pak se ještě zmínil o tom že byl v galerii což bylo jasné. Pak mu bylo divné že se bavím s dětmi na dovolené. A od té doby občas prohodí třeba že by dal na elektrické křeslo lidi kterým se líbí děti 11,12 a takový ten věk co preferuji říkal. A když je v televizi něco o pedofilii tak se koukne na mě.
Od té doby to o mě pravděpodobně tuší.
Mě osobně by bylo si příjemnější to s tím člověkem otevřít, než chodit kolem horké kaše a konfrontovat se vzájemnými domněnkami. Mohlo by to dost posunout jeho, i váš vzájemný vztah. Ale ve tvé kůži nejsem, neznám prostředí tvé rodiny a chápu, že někdy může být lepší to nechat být a nemluvit o tom. Jsem ale dost upřímný člověk, mám tendence spíš hledat, jakým způsobem o tom mluvit, než jak se tomu vyhýbat a bylo by mi proti srsti žít v atmosféře nevyřčeného.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Phaliya Dhaniyeole
Registrovaný uživatel
Bydliště: V hoodu
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Telegram: @PhaliyaD
Výkřik do tmy: Vadí mi alibismus a infantilní dospěláci. Mozek je potrava pro červy až v rakvi. Láska hory přenáší.
-
Miluju tuhle stránku i když je trošku cringe&alibi -$orry-

Best of:
[23:25:26] s w jenik11 → emma2 : jo a ještě jsem kočárkofil miluji kočárky a rad si na kočárek honím dám na kočárek pláštěnku a pak ho postříkám
Příspěvky: 51
Dal: 21 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Re: Problémy kvůli pedofilii v rodině či práci?

Nový příspěvek od Phaliya Dhaniyeole »

Ani v práci ani v rodině ne, ale sem přesvědčený, že za to z velké části může moje absolutní tajnůstkářství. Existují tipy lidí, kteří to z principu prostě nemají šanci pochopit (taky to nemusejí vědět) a těmi jsem bohužel z velké části obklopený. Rodiče jsou výjimka, ti to ví oba, ale zároveň jsou velice osvícení.

Nejhorší je zkrat člověka, kterému důvěřujete. Ten je to v dobré víře schopný vyzvonit. Pak se stávají divné věci, pár nepřímých urážek lomeno narážek sem zažil, naštěstí se nejednalo o blízké okolí.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů