Ekonomická situace pedofilů ve srovnání s většinovou společností

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Lukranas
Na trestné lavici
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 128
Dal: 124 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Ekonomická situace pedofilů ve srovnání s většinovou společností

Nový příspěvek od Lukranas »

Ahoj, napadlo mě zajímavé téma na diskusi. Jaká dle vás je ekonomická situace pedofilů ve srovnání s ekonomickou situací většiny lidí? Myslíte si, že mají vyšší nebo nižší průměrný příjem? Myslíte, že je mezi pedofily vyšší či nižší míra exukucí, užívání drog, hraní hazardních her, absence zaměstnání, bezdomovectví či života na ubytovně než mezi většinovou společností?

Je to jistě zajímavá otázka. Na jednu stranu řada pedofilů má méně přátel než většinová společnost, tudíž lze předpokládat, že v těžké situaci najdou hůře pomoc a mohou snáze skončit na ulici. Ovšem na druhou stranu pedofilové neutrácejí tolik v kavárně se svou přítelkyní, jsou méně negativně ovlivnitelní nějakou partou, tudíž je možné, že jsou naopak ekonomicky zodpovědnější.

Co si o ekonomické situaci pedofilů ve srovnání s většinou lidí myslíte? Můžete přidat i své zkušenosti.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ekonomická situace pedofilů ve srovnání s většinovou společností

Nový příspěvek od Fx100d »

Existují jak chudí pedofilové, tak i bohatí. Nejeden sexuolog ti řekne, že pedofilie se vyskytuje napříč všemi společenskými vrstvami. Pedofil může být tedy nezaměstnaný bezdomovec, ale může být klidně i poslanec nebo právník s vysokým příjmem. Nevím, kde jsi vzal to, že mívají pedofilové méně kamarádů a známých, to totiž není o pedofilii, ale o tom, jaký má kdo charakter. Někdo je introvert a opravdu má minimum kamarádů a známých, ale může být i pedofil extrovert, který je společenský a má kolem sebe kromě rodiny i hromadu přátel. Pedofilvé mají společného jen jediné, líbí se jim děti, které je sexuálně přitahují a dokáží se do nich zamilovat. To však ještě neznamená, že se jim nemohou líbit dospělí a že nemohou mít třeba i přítelkyni nebo rodinu. Ano, existují mezi námi takoví, kteří si s dospělým partnerem nerozumí, nepřitahují ho dospělé osoby, ale to pořád ještě neznamená, že nemůže mít přátele.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fx100d za příspěvky (celkem 4):
podivin, Kasz, Dreamer, Vofs
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1587
Dal: 1822 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Ekonomická situace pedofilů ve srovnání s většinovou společností

Nový příspěvek od podivin »

Jen bych možná k Fxovi dodal, že pokud bude mít pedofil ještě nějakou další poruchu, kvůli které se nedokáže ovládat a zneužije dítě a za to pak ponese následky v podobě trestu a tedy odsouzení společností, tak bude mít samozřejmě těžší nějak fungovat ve společnosti a takoví budou mít možná i finanční potíže a je možné, že začnou brát i drogy. Nicméně takoví by měli problém asi i bez pedofílie.

Na druhou stranu mohou být ale i tací, kteří zneužívání dokáži skrývat nebo jsou dokonce kryti rodinou a/nebo přáteli, což se bude dít zřejmě právě u bohatších a vážených rodin, takže ti nebudou mít žádné problémy.

Osobně by mne zajímalo, kolik doopravdy ve společnosti žije pedofilů, kteří to o sobě ví a dokáži s tím žít, aniž by zneužívali (a kolik z nich o ČEPEKu ví a jen sem občas kouknou). Řekl bych, že je nás tu na ČEPEKu jen malé procento a ve společnosti je opravdu dost pedofilně orientovaných z různých vrstev.

Jinak ohledně hospodaření s financemi a kamarádech to je opravdu spíš o člověku. Introverti se moc přátelit nebudou a nebudou mít třeba mnoho finančně náročných zálib.
Tito uživatelé poděkovali autorovi podivin za příspěvek:
Kiiax
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Stačí zavřít oči a všechno se stane. Stačí zavřít oči a ... všechno skončí
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Ekonomická situace pedofilů ve srovnání s většinovou společností

Nový příspěvek od Myš »

Protože k tomu asi žádný výzkum nenajdeme, tak si dovolím trochu zaspekulovat. Myslím si, že pedofilové na tom budou ekonomicky o něco hůř, než zbytek populace. To proto, že mezi pedofily se dá čekat za a) více psychických problémů a za b) více odsouzení za trestní činnost. Oboje vede ke zhoršení situace na pracovním trhu a/nebo omezení podnikavosti a může tedy ovlivnit ekonomickou situaci člověka.

Pedofilové jsou širokou skupinou lidí rozvrstvenou stejně, jako jiní -filové/-sexuálové, nicméně statisticky bude u pedofilů vůči zbytku vyšší pravděpodobnost výše zmíněných jevů, ze kterých dovozuji o trochu horší ekonomickou situaci oproti nepedofilům. Jedná se samozřejmě o generalizaci, která nevylučuje existenci ekonomicky dobře situovaných pedofilů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvky (celkem 2):
Tim, Mack
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1351
Dal: 1595 poděkování
Dostal: 809 poděkování

Re: Ekonomická situace pedofilů ve srovnání s většinovou společností

Nový příspěvek od Dreamer »

Myš píše: sobota 12. 12. 2020, 23:31:27 Protože k tomu asi žádný výzkum nenajdeme, tak si dovolím trochu zaspekulovat.
Taky si dovolím zaspekulovat. Je také možné, že své své častější psychické problémy a pocity izolace od většinové společnosti zahání pedofilové prací nebo studiem a posouvají se tak do vyšších příjmových skupin. :)

Ale vážně, nekoukal jsem sice na žádné statistiky, ale čistě pocitově se mi zdá, že třeba homosexuálové jsou obecně o něco chytřejší, pracovitější, úspěšnější. Mám jich pár ve svém okolí a na všechny to sedí. Když jsem nad tím tuhle přemýšlel, došel jsem k závěru, že lidé z utlačovaných skupin (mezi které homosexuály historicky počítám) mají větší motivaci stát se úspěšnými, aby s nimi nemohl někdo tak snadno vy..bat.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Ekonomická situace pedofilů ve srovnání s většinovou společností

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Dreamer píše: pondělí 14. 12. 2020, 0:22:32Když jsem nad tím tuhle přemýšlel, došel jsem k závěru, že lidé z utlačovaných skupin (mezi které homosexuály historicky počítám) mají větší motivaci stát se úspěšnými, aby s nimi nemohl někdo tak snadno vy..bat.
To je pravda, ale v historii to vždy vedlo k tomu, že většinová společnost začala ty utlačované nenávidět ještě víc. K nenávisti vůči jejich odlišnosti se přidala závist vůči jejich úspěchu. A případně i konspirační teorie, že to není jen tak, že skupina XY je úspěšnější, a že za tím určitě stojí nějaká nezasloužená podpora dané menšiny ze strany bohatých a mocných.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Ekonomická situace pedofilů ve srovnání s většinovou společností

Nový příspěvek od Myš »


Taky si dovolím zaspekulovat. Je také možné, že své své častější psychické problémy a pocity izolace od většinové společnosti zahání pedofilové prací nebo studiem a posouvají se tak do vyšších příjmových skupin. :)

Ale vážně, nekoukal jsem sice na žádné statistiky, ale čistě pocitově se mi zdá, že třeba homosexuálové jsou obecně o něco chytřejší, pracovitější, úspěšnější. Mám jich pár ve svém okolí a na všechny to sedí. Když jsem nad tím tuhle přemýšlel, došel jsem k závěru, že lidé z utlačovaných skupin (mezi které homosexuály historicky počítám) mají větší motivaci stát se úspěšnými, aby s nimi nemohl někdo tak snadno vy..bat.
Fajn je, že o spekulacích se moc nejde pohádat, protože to úplně klidně může být i tak, jak říkáš a protože ke svý stanoviskům najdeme pravděpodobně podklady jen nepřímé, takže oba víme, že můžeme být vede jak ta jedle :)

Na mě to, co píšeš docela sedí, ale nemám práci, kde by se vyšší pracovní nasazení výrazně odráželo na mzdě a i kdybych pracoval na 150%, nedostanu se se mzdou příliš vysoko. Zároveň ale taky znám, že když se necítím dobře, nedokážu být produktivní a mentálně nastavený třeba na studium. A někdy se necítí dobře každý, nemám relavantní srovnání sebe s okolím, jen obecnou informaci, že na tom jako parafilik mám větší pravděpodobnost být psychicky hůř.

Zároveň v mnoho historicky utlačovaných (v našem případě bych použil spíš stigmatizovaných/ostrakizovaných, na právech pedofily nikdo neutlačuje) skupinách je i dnes vzdělaných a bohatých spíše méně. Minimálně u Afroameričanů a Romů to tak je a motivace, o které mluvíš, jistě existuje, nicméně stejně převládne prostředí. I u Čechů jen platí, že pokud má dítě oba rodiče vyučené, má velmi malou pravděpodobnost toho, že dostuduje VŠ. Na jednu stranu by to se to mohlo jevit jako motivační, ale zjevně je prostředí určující.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvek:
Dreamer
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1351
Dal: 1595 poděkování
Dostal: 809 poděkování

Re: Ekonomická situace pedofilů ve srovnání s většinovou společností

Nový příspěvek od Dreamer »

Myš píše: úterý 15. 12. 2020, 17:30:07 ...ale nemám práci, kde by se vyšší pracovní nasazení výrazně odráželo na mzdě a i kdybych pracoval na 150%, nedostanu se se mzdou příliš vysoko. Zároveň ale taky znám, že když se necítím dobře, nedokážu být produktivní a mentálně nastavený třeba na studium.
Tak to jsme na tom podobně. Já nemakám na 200% kvůli prachům, ale abych zahnal hezké myšlenky na holčičky nebo hnusné myšlenky na jiné věci. Vždycky je třeba něco zahánět :)

Myš píše: úterý 15. 12. 2020, 17:30:07 Zároveň v mnoho historicky utlačovaných (v našem případě bych použil spíš stigmatizovaných/ostrakizovaných, na právech pedofily nikdo neutlačuje) skupinách je i dnes vzdělaných a bohatých spíše méně. Minimálně u Afroameričanů a Romů to tak je a motivace, o které mluvíš, jistě existuje, nicméně stejně převládne prostředí. I u Čechů jen platí, že pokud má dítě oba rodiče vyučené, má velmi malou pravděpodobnost toho, že dostuduje VŠ. Na jednu stranu by to se to mohlo jevit jako motivační, ale zjevně je prostředí určující.
To docela sedí s tou mou spekulací. Jako pedofil/homosexuál apod. jsi sice stigmatizovaný/ostrakizovaný/utlačovaný, ale tajíš-li to, můžeš mít podporu prostředí stejnou jako všichni ostatní - to že jsi členem té menšiny tě v oblasti vzdělávání/práce nijak neznevýhodňuje (až na ty depky). Při stejných výchozích podmínkách a silnější motivaci tak na tom můžeme být v průměru lépe než ostatní.

Snad to tu nebude číst moc normálů, nebo členů méně šťastných menšin, aby se nakonec nechtěli stát pedofily :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dreamer za příspěvek:
Lukranas
Uživatelský avatar
301
Registrovaný uživatel
Bydliště: Olomouc
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Nechceme aby nás všichni litovali. Bolest patří k životu. Učí nás, chrání nás a ukazuje nám správný směr. Ačkoliv se nám děti líbí :'( , tak ten kdo dává naším rtům úsměv tak dává našemu srdci život :) . V tomto světě existuje silné štěstí: milovat a být milován.



Každý život je těžký a každý z nás dostal lekce přesně na míru. Proto neodsuzuj druhé, protože nikdy nevíš s čím si prošli.

Jsem člověk, který když dělá něco pro děti nebo se s nima kamarádí tak jim dává i svůj čas. Největší dárek, který můžeš někomu dát, je tvůj čas, protože když někomu daruješ svůj čas, daruješ mu kousek svého života, který už nikdy nevrátíš.

At už člověk potká skvělou partnerku... nebo dítě či někoho kdo se nám líbí, tak v životě nepotkáváme lidi jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.

Mám rád lidi, kteří nepotřebují nikomu nic dokazovat. Kráčí tiše a směle životem a zvedají ty kteří jsou se svojí orientací na dně svých sil.
Příspěvky: 120
Dal: 6 poděkování
Dostal: 130 poděkování

Re: Ekonomická situace pedofilů ve srovnání s většinovou společností

Nový příspěvek od 301 »

Je možné že pedofilové když přijdou o práci tak to snesou hůř, jelikož je k tomu trápí jejich orientace.
Tito uživatelé poděkovali autorovi 301 za příspěvek:
Lukranas
Uživatelský avatar
Lukranas
Na trestné lavici
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 128
Dal: 124 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Ekonomická situace pedofilů ve srovnání s většinovou společností

Nový příspěvek od Lukranas »

301 píše: sobota 19. 12. 2020, 17:09:03 Je možné že pedofilové když přijdou o práci tak to snesou hůř, jelikož je k tomu trápí jejich orientace.
Myslíš jako v kombinaci těchto dvou pro mnohé lidi velmi tragických věcí? Že těžkou situaci v důsledku nezaměstnanosti nese pedofil hůř než ostatní, jelikož je smutný nejen z nezaměstanosti, ale i z pedofilie?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Uživatelský avatar
301
Registrovaný uživatel
Bydliště: Olomouc
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Nechceme aby nás všichni litovali. Bolest patří k životu. Učí nás, chrání nás a ukazuje nám správný směr. Ačkoliv se nám děti líbí :'( , tak ten kdo dává naším rtům úsměv tak dává našemu srdci život :) . V tomto světě existuje silné štěstí: milovat a být milován.



Každý život je těžký a každý z nás dostal lekce přesně na míru. Proto neodsuzuj druhé, protože nikdy nevíš s čím si prošli.

Jsem člověk, který když dělá něco pro děti nebo se s nima kamarádí tak jim dává i svůj čas. Největší dárek, který můžeš někomu dát, je tvůj čas, protože když někomu daruješ svůj čas, daruješ mu kousek svého života, který už nikdy nevrátíš.

At už člověk potká skvělou partnerku... nebo dítě či někoho kdo se nám líbí, tak v životě nepotkáváme lidi jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.

Mám rád lidi, kteří nepotřebují nikomu nic dokazovat. Kráčí tiše a směle životem a zvedají ty kteří jsou se svojí orientací na dně svých sil.
Příspěvky: 120
Dal: 6 poděkování
Dostal: 130 poděkování

Re: Ekonomická situace pedofilů ve srovnání s většinovou společností

Nový příspěvek od 301 »

Je to možné
Tito uživatelé poděkovali autorovi 301 za příspěvek:
Lukranas
Uživatelský avatar
Lukranas
Na trestné lavici
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 128
Dal: 124 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Ekonomická situace pedofilů ve srovnání s většinovou společností

Nový příspěvek od Lukranas »

A víte o nějakém pedofilovi, který skončil pod mostem nebo na ubytovně? Pro srovnání já znám z doslechu několik lidí, kteří skončili na ubytovně. Nikoho, kdo skončil pod mostem, neznám. Pro srovnání můžete uvést, jak to je s pedofily
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Ekonomická situace pedofilů ve srovnání s většinovou společností

Nový příspěvek od Mathias8 »

Pedofil moze mat problem v hladani prace. Napriklad, ak stratil pracu alebo je dlhodobo nezamestnany. Moze stratit chut alebo motivaciu si dalsiu pracu hladat koli svojej orientacii(depresie), zatial co obycajny clovek s tym problem nemusi mat.

A pedofil moze tak isto mat strach z prace, moze sa trebars bat chodit do prace, koli svojej orientacii aj napriek tomu, ze to o nom nikto nevie. Bat sa, ze to niekto zisti.
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1587
Dal: 1822 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Ekonomická situace pedofilů ve srovnání s většinovou společností

Nový příspěvek od podivin »

Řekl bych, že takových asi moc nebude. Ono jít pod most, tak to už člověk opravdu musí ztratit chuť cokoliv řešit. Zatím jsem se o tohle téma moc nezajímal, ale mám dojem, že je dost organizací a možností, kam se lidé v nouzi mohou obrátit a dostanou nějakou postel a trochu jídla. V nejhorším případě, kdyby člověk opravdu chtěl nějaké "bydlení", tak vždy má možnost spáchat nějaký zločin a nechat se zavřít do vězení. Také co jsem slyšel, lidé bez domova nemají chuť to prostě řešit, např. si nějak vyřídit OP, aby mohli o nějakou podporu požádat. A myslím si, že pedofil je sice dost na dně, pokud je zamilovaný do dětí a nemá s nimi ten kontakt, ale přesto má tu lásku k těm dětem a ta ho asi drží tak nějak v normálním životě. Pokud pedofil ztratí úplně chuť do života, tak to asi spíš řeší sebevraždou. Ale tohle jsou jen mé názory, jak mi to připadá, rozhodně to nemám nijak ověřené.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Stačí zavřít oči a všechno se stane. Stačí zavřít oči a ... všechno skončí
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Ekonomická situace pedofilů ve srovnání s většinovou společností

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Mám našetřený bez pár tisíc milion, takže jsem v klidu.
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1351
Dal: 1595 poděkování
Dostal: 809 poděkování

Re: Ekonomická situace pedofilů ve srovnání s většinovou společností

Nový příspěvek od Dreamer »

Narazil jsem na článek The Neurobiological Origins of Pedophilia: Not That Simple, ve kterém mají vcelku jasno :)
Je také dobře známo, že někteří muži s pedofilií mají vyšší IQ, srovnatelné (ne-li lepší) kognitivní funkce a v průměru více let vzdělání než muži z běžné populace (Joyal, Beaulieu-Plante a de Chanterac, 2014 ). (...) Skutečnost, že mnoho jedinců s pedofilií je profesionálně úspěšných, inteligentních a pravděpodobně dobře integrovaných do našich společností, je zároveň fascinující i podnětná.

It is also well known that certain men with pedophilia have higher IQ, comparable (if not better) cognitive functions, and more years of education, on average, than men from the general population, (Joyal, Beaulieu-Plante and de Chanterac, 2014). (...) The fact that many individuals with pedophilia are professionally successful, intelligent, and probably well-integrated into our societies is both fascinating and challenging.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů